Stařeč 2017 - O pohár starosty SDH

Liga: TRL
Místo: Stařeč
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 20. 08. 2017 12:30
Kontakt:   sdhstarec@volny.cz
Telefon:  737409534

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 12:30
Konec rezervace: 20. 08. 2017 08:00
Začátek tipování:  06. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2017 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ STAŘEČ

 

si Vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku

mužů a žen

O POHÁR STAROSTY SDH

kdy: 20. srpna 2017

příjezd do 12:15 hod

začátek:12:30 hod.

kde:Stařeč – hasičské hřiště (povrch travnatý, základna dlažba)

startovné na každé soutěžní družstvo: 200,- Kč

Soutěž bude provedena podle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy platné

od 1.1. 2012 (Soubor předpisů SH ČMS 1/17-2011) a v souladu se Statutem OLHS okresu Třebíč platným od 17.12.2015 . Elektronická časomíra, terče sklopné.

 

SOUTĚŽ JE ZAŘAZENA DO OKRESNÍ TŘEBÍČSKÉ LIGY

 

Výhry: poháry + věcné ceny

muži: ženy:

1.místo - 1500,- Kč 1. místo - 700,- Kč

2.místo - 1000,- Kč 2. místo - 500,- Kč

3.místo - 800,- Kč 3. místo - 300,- Kč

4.místo - 500,- Kč

5.místo - 300,- Kč

 

 

Po skončení základního kola se prvních 5 družstev mužů zúčastní finále na 2B.

Rezervace pořadí na: www.firesport.cz

 

kontakt : sdhstarec@volny.cz nebo telefon 737409534

.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-starec-8801.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy ATRMichal Svoboda
22Radonín TRJakub Picmaus
33Bačice TRPetra Mezírková
44Moravské Budějovice TRFilip Šťastný
55Myslibořice TRRoman Benda
66Blatnice TRSDH Blatnice
77Černín ZNJiří Veselý
88Jasenice TROndřej Nováček
99Nárameč TRPetr Pavlík
1010Litovany TRPetra Mezírková
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Chlum TRLudvík Tvarůžek
1313Kamenná TRMilan Prochazka
1414Bransouze TRSDH Bransouze
1515Čechtín TRŽaneta Slabá
1616Výčapy BTRVít Svoboda
1717Hodov TRSDH Hodov
1818Kouty TRLadinek Carda
1919Radkov JIDavid Pavlíček
2020Čikov TROndřej Lukeš
2121Stařeč TRSabina Maštalířová
2222Petrovice BTRMartin Caha
2324Dešná BJHAleš Coufal
2425Bítovánky TRJakub Navratil
2526Krahulov TRJakub
2627Krasonice JILukáš Pivonka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radonín TRViktorie Vidláková
23Budišov TRŽaneta Slabá
34Petrůvky TRPavla Pěnčová
45Myslibořice TRRoman Benda
56Bačice TRPetra Mezírková
67Výčapy TRVít Svoboda
79Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
815Nárameč TRPetr Pavlík
916Stařeč TRSabina Maštalířová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,4316,9016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Budišov TR17,5917,4717,592017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stařeč TR17,5517,6217,622016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6317,1517,632017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radonín TR18,0317,8818,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrovice TR18,0816,8518,082015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budišov TR17,5718,1018,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nárameč TR18,1018,2018,202015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrotovice TR18,2118,0618,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myslibořice TR18,3018,4118,412015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Petrovice TR17,7018,4318,432016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radonín TR17,9218,5718,572016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Budišov TR18,7018,7118,712014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stařeč TR18,8518,5218,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myslibořice TR18,9918,0018,992016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stařeč TR19,2518,0519,252015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Výčapy TR18,5919,3319,332016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Výčapy TR17,9119,4919,492017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenná TR19,4719,7419,742015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrotovice TR19,6020,1320,132016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR17,9320,1920,192017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrůvky TR16,6120,3020,302017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Budišov TR20,3317,7220,332016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bačice TR220,3920,2220,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Častohostice TR20,6720,5320,672015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,2220,9920,992014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myslibořice greenersTR19,3021,0321,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,7921,0621,062014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nárameč TR18,4921,0821,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jakubov u Moravských Budějovic TR21,3521,2221,352015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kamenná TR21,6021,5921,602014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Radonín XTR22,6618,9722,662016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nárameč TR17,8722,9122,912016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radonín TR18,4622,9622,962014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myslibořice TR23,3723,9023,902017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myslibořice TR23,9018,4923,902014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nárameč TR19,1123,9123,912014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bačice TR24,5621,9524,562016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bačice TR24,9923,9524,992017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vítonice ZN17,1126,2826,282016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bačice TR26,3626,5526,552015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jaroměřice nad Rokytnou TR27,4319,6227,432015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hrotovice TR20,4428,5728,572014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Stařeč TR23,3629,9129,912014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rokytnice nad Rokytnou TR25,0332,5232,522014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lipník TR34,2824,7334,282014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myslibořice greenersTRNPNPNP2014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/24 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2015/08/23 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2016/08/21 Stařeč, o pohár starosty města Stařeč
TRL
2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2018/07/15 Chlum, O pohár SDH
TRL
2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga