Vrchoslavice-hřiště 2019 - Vrchoslavská pohárovka

Liga: -
Místo: Vrchoslavice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 14. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Radim Janečka
Telefon:  774039948

Začátek rezervace: 01. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 13. 06. 2019 00:00
Začátek tipování:  14. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 14. 06. 2019 00:00
Zadal: Radim Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Vrchoslavice Vás zve na 3.ročník noční pohárové soutěže v požárním útoku 

KDY: 14.6.2019

KDE: hřiště TJ SOKOL Vrchoslavice 1946

Zahájení: 21:30

Startovné družstvo:200,-Kč

Kategorie:muži,ženy-2B

 

Harmonogram:

21:00 příjezd jednotek

21:15 porada velitelů

21:30 start prvního družstva 

 

Ceny pro soutěžijící družstva:

 

Muži                                                                                                                                                             Ženy

 

1.místo-pohár,sud piva 50l                                                                                                  1.místo-pohár,soudek piva 5l,frisco                                                                         

2.místo-pohár,věcné ceny                                                                                                    2.místo-pohár,věcné ceny 

3.místo-pohár,věcné ceny                                                                                                    3.místo-pohár,věcné ceny

4.místo-věcné ceny 

5.místo-věcné ceny 

 

Trat:travnatá,základna betonová,el.časomíra,terče sklopné,2B

Pravidla:dle pravidel požárního sportu,sportovní hadice povoleny


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-10394.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vrchoslavice mužiPVRadim Janečka
22Hrabůvka PRRadim Janečka
33Ratiboř VSLibor Vítek
44Loučka ženyVSLibor Vítek
55Víceměřice PVJaroslav Horák
66Tištín ŽenyPVRadim Janečka
77Doloplazy PVRadim Janečka
88Dětkovice VYMichal Hrabánek
99Víceměřice Ženy PVJaroslav Horák
1011Vrchoslavice ŽenyPVRadim Janečka
1112Krasice PVKarolína Burešová
1213Křenovice Muži PRRadim Janečka
1314Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
1415Morkovice KMRadim Janečka
1516Němčice nad Hanou Muži APVJirka
1617Otinoves PVIvo Klech
1718Křenovice STS KřenovicePRJirka
1819Kojetín  ŽenyPRMartina Partykova
1920Krasice PVKarolína Burešová
2021Němčice nad Hanou Muži BPVJirka
2122Hoštice Muži KMAntonín Novák
2223Želeč ŽenyPVMartin
2324Němčice nad Hanou PVJirka
2425Dobromilice PVRadim Janečka
2526Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
2627Brusné Muži KMRadim Janečka
2728Zborovice KMPetra Plachá
2829Počenice MužiKMPavel Kunčar
2930Zborovice ŽenyKMPetra Plachá
3031Měrotín OLSDH Měrotin
3132Ivanovice na Hané ŽenyVYKlára Urbánková
3234Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
3335Mořice PVRadim Janečka
3436Hodějice VYMartin Bezděk
3537Bílovice ženy BPVJana Vinklerová
3638Kokory PRLibor Daňa
3739Myslechovice OLMilan Gallo
3840Topolany VYStanislav Vidlář
3941Topolany VYStanislav Vidlář
4042Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
4143Habrovany VYMartin Bezděk
4244Rokytnice MužiPRDaniel Fáber
4345Vrbka MužiKMKryštof Pospíšil
4447Rokytnice ŽenyPRDaniel Fáber


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrchoslavice PV--15,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY--15,872019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL--15,922019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hoštice KM--16,372019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pustiměř VY--18,282019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Němčice nad Hanou APV--18,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Niva PV--18,792019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Počenice KM--20,482019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Želeč PV--20,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Němčice nad Hanou PV--20,822019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Morkovice KM--21,072019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučka VS--21,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Víceměřice PV--24,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostelany KM--29,192019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Habrovany VY--37,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Doloplazy PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vřesovice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ratiboř VS--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Křenovice PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hodějice VY--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY--17,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY--17,952018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Polkovice PR--19,192018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Císařov PR--19,872018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dražovice VY--20,322019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV--20,852019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Počenice KM--21,152018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Želeč PV--21,292019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vrchoslavice PV--21,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučka VS--22,032019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytnice PR--22,092018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radkova Lhota PR--22,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahnašovice KM--23,222018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Určice PV--23,532018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kojetín PR--24,232019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Němčice nad Hanou PV--29,502018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hruška PV--31,502004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostelany KM--32,332019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křenovice PR--33,802004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Domamyslice PV--39,002004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy PR--60,572018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kojetín PR--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Němčice nad Hanou PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Víceměřice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Měrovice nad Hanou PR--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/25 Vrchoslavice, PV,
PROL
2004/05/15 Vrchoslavice, PV,
FSCR
2014/05/17 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného (areál Zamlýní)
-
2016/05/14 Vrchoslavice, hřiště, 27.ročník Memoriálu Vladimíra Novotného
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2018/05/12 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice
MHJPR
2018/06/15 Vrchoslavice,fotbalový stadion, Vrchoslavská noční pohárovka -2B
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/05 Karlinky, Karlinský Víceútok
-
2021/06/26 Veselá, Fotbalové Hřiště, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/06/26 Vranín, hasič. areál U Havrana, Vranínská noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B
-
2021/07/31 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga