Žirovnice 2019 - O perleťovou plaketu, noční soutěž

Liga: PLPU
Místo: Žirovnice
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 31. 08. 2019 20:00
Kontakt:   Petr Švadlena
Telefon:  720 265 960

Začátek rezervace: 31. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  31. 08. 2019 00:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zirovnice-10416.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA--17,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,282018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--18,552018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlejov JI--18,882018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božejovice TA--19,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mysletice JI--19,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--19,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou BPE--19,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Milíčov JI--20,422018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choustník TA--21,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rynárec PE--22,052018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--22,752018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JI--23,972018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cizkrajov JH--24,892018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH--33,322018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košice TA--35,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Panské Dubenky JI--37,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dobronice u Chýnova TA--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kaliště JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Drunče JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libkova Voda PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice BPE--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH--18,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE18,3318,6018,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zajíčkov PE17,8819,6519,652017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE19,5519,7119,712015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mydlovary CB19,8719,0519,872016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APE19,9119,2019,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zajíčkov PE--20,022018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválkov PE20,1820,1220,182017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou BPE20,1120,4420,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Slapy TA--20,492018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zdešov JH20,6220,0220,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou BPE19,4720,7020,702015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH20,7520,1220,752016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Včelnice JH17,9420,8220,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strachoňovice JI20,8820,8020,882016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH20,9319,2420,932017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou APE20,7321,4221,422013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chabrovice TA22,0820,6422,082015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou BPE21,7023,2723,272014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Boršov JI21,5523,3023,302013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kamenice nad Lipou APE23,4522,8423,452014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Počátky PE--24,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libkova Voda PE24,1023,1424,102014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JH25,0817,3125,082016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH--25,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lomnice nad Lužnicí JH--25,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JI22,2625,6725,672014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Strachoňovice JI19,4325,7725,772017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libkova Voda PE27,6626,4727,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou BPE31,1029,6331,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chrbonín TA--32,252018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Včelnice JH32,8332,0532,832017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choustník TA--32,902018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Cizkrajov JH24,9438,0538,052017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou APE41,7042,2042,202015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Slavonice JH37,1144,1144,112014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nová Včelnice JH39,43NPNP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rynárec PENPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Strachoňovice JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Boršov JINP22,42NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdešov JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Zajíčkov PENP27,16NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Choustník TANPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chválkov PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Včelnice JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chrbonín TANPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Strachoňovice JINPNPNP2015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Batelov JI--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Žirovnice, Pouťové prakoviště, XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim
-
2013/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XIX.ročník
PLPU
2014/08/30 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XX.ročník
PLPU
2015/08/29 Žirovnice, O pohár...
PLPU
2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce
PLPU
2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga