Žirovnice 2014 - O perleťovou plaketu, XX.ročník

Liga: PLPU
Místo: Žirovnice
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 30. 08. 2014 19:00
Kontakt:   Pavel Janů
Telefon:  608 984 635

Začátek rezervace: 09. 08. 2014 19:00
Konec rezervace: 30. 08. 2014 19:00
Začátek tipování:  30. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2014 00:00
Zadal: Vojta Šindelář

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zirovnice-2014-08-30-4804.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice APEFrantišek Janů
22Heřmaneč JHTomáš Pecha
33Markvarec JHmartin pecha
44Kaliště JILukáš Erber
55Drunče JHJiří Melecký
66Chválkov PELukáš Prosser
77Střížov JIPetr Kabátek
88Žirovnice BPEFrantišek Janů
99Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
1010Žďár JHPavel Janů
1111Batelov AJIMarek Kaňkovský
1212Nová Včelnice JHPavel Janů
1313Cizkrajov JHMartin Vaverka
1414Slavonice JHAleš Kulhan
1515Rohovka PEJan Štětka
1616Polesí PolesíPETomáš Štrosmajer
1717Dvorce TADavid Kozel
1818Mysletice JIStanislav Dolský
1919Radkov JIDavid Pavlíček
2020Krasonice JILukáš Pivonka
2121Krahulčí JILukáš Kadlec
2222Batelov BJIJakub Makovička
2323Libkova Voda PEVena Drahný
2424Kamenice nad Lipou PERadka Štanglová
2525Zdešov JHFrantišek Janů
2626Humpolec PEFrantišek Janů
2727Ústrašice BTARadek Bubník
2828Menhartice TRZdeňka Ellingerová
2929Jetřichovec PEPavel Janů
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHPavel Janů
22Boršov JIPetra Nečadová
33Kamenice nad Lipou APERadka Štanglová
44Libkova Voda PEVena Drahný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA--17,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,282018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--18,552018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlejov JI--18,882018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božejovice TA--19,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mysletice JI--19,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--19,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou BPE--19,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Milíčov JI--20,422018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choustník TA--21,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rynárec PE--22,052018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--22,752018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JI--23,972018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cizkrajov JH--24,892018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH--33,322018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košice TA--35,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Panské Dubenky JI--37,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dobronice u Chýnova TA--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kaliště JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Drunče JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libkova Voda PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice BPE--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Slapy TA18,0417,6218,042019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE18,1317,9218,132019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH--18,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE18,3318,6018,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zdešov JH18,3818,6218,622019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Strachoňovice JI19,6119,1519,612019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zajíčkov PE17,8819,6519,652017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dolní Cerekev JI18,5619,6619,662019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zajíčkov PE19,5519,7119,712015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mydlovary CB19,8719,0519,872016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE19,9119,2019,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zajíčkov PE--20,022018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkov PE20,1820,1220,182017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou BPE20,1120,4420,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Slapy TA--20,492018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH20,6220,0220,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou BPE19,4720,7020,702015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JH20,7520,1220,752016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH17,9420,8220,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Žirovnice PE19,9620,8620,862019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Strachoňovice JI20,8820,8020,882016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zdešov JH20,9319,2420,932017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Batelov JI20,9620,8720,962019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choustník TA20,4421,2221,222019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kamenice nad Lipou APE20,7321,4221,422013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chabrovice TA22,0820,6422,082015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Boršov JI19,6522,2422,242019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kamenice nad Lipou BPE21,7023,2723,272014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Boršov JI21,5523,3023,302013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou APE23,4522,8423,452014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Počátky PE--24,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libkova Voda PE24,1023,1424,102014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nová Včelnice JH22,9724,8024,802019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Včelnice JH25,0817,3125,082016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zdešov JH--25,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lomnice nad Lužnicí JH--25,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mysletice JI22,2625,6725,672014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Strachoňovice JI19,4325,7725,772017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libkova Voda PE27,6626,4727,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou BPE31,1029,6331,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chrbonín TA--32,252018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Včelnice JH32,8332,0532,832017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Choustník TA--32,902018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cizkrajov JH24,9438,0538,052017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kamenice nad Lipou APE41,7042,2042,202015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Slavonice JH37,1144,1144,112014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Cizkrajov JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chrbonín TANPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Strachoňovice JINPNPNP2015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Včelnice JH39,43NPNP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rynárec PENPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Strachoňovice JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Boršov JINP22,42NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Zdešov JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Počátky PENPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zajíčkov PENP27,16NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Choustník TANPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chválkov PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nová Včelnice JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Batelov JI--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strachoňovice JI22,8522,9022,902019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Žirovnice, Pouťové prakoviště, XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim
-
2013/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XIX.ročník
PLPU
2014/08/30 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XX.ročník
PLPU
2015/08/29 Žirovnice, O pohár...
PLPU
2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže