Horní Třešňovec, UO 2008 - Hornotřešňovský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 06. 2008 13:00
Kontakt:   Petr Jirásek, e-mail: petr.jir
Telefon:  +420
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla VC Ústeckoorlicka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Jeleni B UO 19,98 - -
2.  Letohrad - Jeleni UO 19,99 - -
3.  Bystřec UO 20,54 - -
4.  Bystřec B UO 21,41 - -
5.  Dolní Třešňovec UO 21,63 - -
6.  Turov UO 21,83 - -
7.  Letohrad - Jeleni E UO 22,02 - -
8.  Nekoř UO 22,06 - -
9.  Mostek UO 22,35 - -
10.  Dolní Libchavy UO 23,62 - -
11.  Česká Rybná UO 24,06 - -
12.  Černovír UO 24,45 - -
13.  Horní Třešňovec B UO 24,50 - -
13.  Horní Třešňovec B UO 24,50 - -
14.  Horní Třešňovec UO 24,76 - -
15.  Lanšperk UO 24,95 - -
16.  Lanškroun UO 25,78 - -
17.  Vysoké Mýto-Město UO 27,07 - -
18.  Přívrat UO 29,93 - -
19.  Dolní Třešňovec B UO 32,11 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla VC Ústeckoorlicka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Třešňovec UO 23,20 - -
2.  Letohrad - Jeleni E UO 23,88 - -
3.  Horní Třešňovec UO 26,72 - -
4.  Česká Rybná UO 27,21 - -
5.  Nekoř UO 27,58 - -
6.  Letohrad - Jeleni UO 28,45 - -
7.  Letohrad - Jeleni UO 28,84 - -
8.  Dolní Libchavy UO 30,05 - -
9.  Bystřec UO 30,36 - -
10.  Turov UO 32,70 - -
11.  Lanšperk UO 34,44 - -
12.  Žichlínek UO 37,32 - -

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Pravidla VC Ústeckoorlicka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřec UO 21,37 - -
2.  Dolní Třešňovec UO 24,83 - -
3.  Letohrad - Jeleni B UO 32,07 - -

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Pravidla VC Ústeckoorlicka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec UO 31,07 - -
2.  Letohrad - Jeleni E UO 31,44 - -
3.  Dolní Třešňovec UO 35,98 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC17,0215,8717,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Letohrad - Orlice UO17,1216,8217,122019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Červená UO17,0917,4817,482019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hrobice Explosia PA17,6817,8717,872019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice C UO18,2718,0718,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice B UO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dlouhá Ves RK17,7918,6618,662019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,7018,7718,772019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Horní Třešňovec UO18,5619,0219,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Kunčice B UO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Kunčice B UO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře