Dětkovice 2019 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 06. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice PV 17,21 17,21 17,00
2.  Ludéřov OL 17,24 16,02 17,24
3.  Sychotín BK 18,23 18,23 16,97
4.  Žernovník BK 18,87 18,87 16,73
5.  Soběsuky A PV 18,91 18,29 18,91
6.  Bořitov A BK 19,55 19,55 19,14
7.  Bílovice PV 19,71 17,37 19,71
8.  Čelechovice na Hané PV 19,71 19,71 19,29
9.  Určice PV 20,59 20,59 20,28
10.  Soběsuky B PV 20,90 18,25 20,90
11.  Sychotín B BK 21,30 20,55 21,30
12.  Dětkovice B PV 23,72 23,72 22,99
13.  Lipová PV 24,33 24,33 20,74
14.  Němčice nad Hanou PV 24,68 24,04 24,68
15.  Chropyně KM 25,28 25,28 25,16
16.  Těšetice OL 38,82 38,36 38,82
17.  Petrovice BK 42,18 42,08 42,18
18.  Jasenice VS NP NP NP
19.  Míchov BK NP NP NP
20.  Stražisko PV NP NP NP
21.  Otinoves PV NP NP NP
22.  Niva PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice A PV 17,70 16,94 17,70
2.  Náměšť na Hané OL 18,20 18,20 17,75
3.  Pěnčín PV 18,33 17,57 18,33
4.  Senetářov BK 18,38 18,38 17,99
5.  Dětkovice PV 21,80 21,19 21,80
6.  Soběsuky A PV 22,41 22,41 19,92
7.  Vojnice OL 22,43 22,43 21,93
8.  Krasice PV 23,14 22,50 23,14
9.  Vřesovice PV 23,44 22,28 23,44
10.  Určice PV 25,35 24,79 25,35
11.  Bílovice B PV 31,79 31,79 21,36
12.  Soběsuky B PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,9516,3716,952018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL17,1116,5617,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL16,7117,4317,432018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV17,3317,4417,442018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žernovník BK17,0317,4517,452017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV17,0017,5317,532018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL16,9017,6217,622017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV17,3717,6317,632017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Luboměř NJ17,6917,3017,692017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice APV17,8617,8117,862017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky APV17,7618,1018,102018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lipová PV18,1117,9218,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ivanovice na Hané VY18,0918,1618,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Polkovice PR16,8618,3118,312017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žernovník BK17,0418,3318,332018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bořitov BK17,7718,3918,392018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janovice BR18,4018,0318,402020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice BPV17,8618,4018,402018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Soběsuky PV18,7718,2118,772017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíkov OL18,3118,8518,852020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Plinkout OL18,8918,8018,892020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslejovice PV17,4218,9718,972018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jabloňany BK18,9019,0019,002018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Domamyslice BPV19,0918,9719,092017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OL19,1218,0019,122017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL18,9319,1719,172020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lipová PV19,1818,5719,182017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice PV17,8819,2219,222018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Loučany OL19,2519,1919,252018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV19,0719,4119,412020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Libina SU17,1517,3617,362020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Haňovice OL17,3717,4317,432019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Olšovec PR17,5017,4817,502020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Loučany OL16,7517,5417,542019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bílovice A PV16,9417,7017,702019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU17,7316,8417,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Krasice PV17,7717,0117,772018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice PV17,1517,7817,782019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Břevenec OL17,7917,7817,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Soběsuky A PV17,5017,8517,852018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Šumvald OL17,6818,0118,012020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pěnčín PV17,6518,0318,032018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Krasice PV18,0518,0318,052017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bílovice A PV18,1617,9818,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Náměšť na Hané OL18,2017,7518,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice A PV18,2218,2318,232017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pěnčín PV17,9418,3118,312019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pěnčín PV17,5718,3318,332019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Senetářov BK18,3817,9918,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Droždín Chvadrož OL18,4017,9118,402018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Pěnčín PV18,2818,7418,742017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Čechy pod Kosířem PV17,9018,7418,742020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Cholina OL18,7618,7018,762020/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Pěnčín PV18,7617,6518,762017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dětkovice PV18,2518,8518,852017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Soběsuky PV19,0218,9219,022014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Hlubočky OL19,0918,3919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Náměšť na Hané OL19,1019,0919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky A PV18,5019,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Olešnice OL18,8619,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,21https://youtu.be/-8py8DzCZmo Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2014/06/07 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/05/04 Dětkovice, O pohár starosty
-
2017/05/13 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
2018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty
VCPV
2018/07/07 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/16 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2020/07/05 Hasičský areál Dětkovice, HE Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře