Dětkovice 2014 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 06. 2014 14:00
Kontakt:   David Slavíček
Telefon:  602 323 679
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 16,71 16,16 16,71
2.  Břevenec OL 17,48 17,47 17,48
3.  Cholina OL 17,55 17,55 17,26
4.  Jabloňany BK 17,71 17,58 17,71
5.  Stražisko PV 17,80 17,40 17,80
6.  Bílovice PV 17,92 17,92 17,58
7.  Domamyslice PV 17,97 17,97 17,26
8.  Dětkovice B PV 18,21 17,16 18,21
9.  Loučany OL 18,27 18,27 17,75
10.  Čelechovice na Hané PV 18,29 17,77 18,29
11.  Plinkout OL 18,63 18,63 17,37
12.  Ludéřov OL 18,83 18,83 17,71
13.  Lipová PV 19,05 18,33 19,05
14.  Dětkovice A PV 19,17 17,07 19,17
15.  Vícov PV 19,54 19,54 18,50
16.  Olešnice OL 19,91 18,16 19,91
17.  Drnovice A VY 21,94 21,94 18,17
18.  Soběsuky PV 22,22 17,99 22,22
19.  Drnovice VY 25,22 22,90 25,22
20.  Niva PV 25,26 17,53 25,26
21.  Buková PV 32,13 32,13 20,64
22.  Ostrov u Macochy BK 35,26 35,26 34,80
23.  Ptení PV 43,17 38,84 43,17
24.  Kelčice PV NP NP NP
25.  Odrlice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Soběsuky PV 19,02 19,02 18,92
2.  Soběsuky B PV 20,08 19,47 20,08
3.  Olešnice OL 21,69 19,69 21,69
4.  Loučany OL 52,09 52,09 19,78
5.  Bílovice PV NP NP NP
6.  Ludéřov OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,9516,3716,952018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL17,1116,5617,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL16,7117,4317,432018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV17,3317,4417,442018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žernovník BK17,0317,4517,452017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV17,0017,5317,532018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL16,9017,6217,622017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV17,3717,6317,632017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Luboměř NJ17,6917,3017,692017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice APV17,8617,8117,862017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky APV17,7618,1018,102018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lipová PV18,1117,9218,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ivanovice na Hané VY18,0918,1618,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Polkovice PR16,8618,3118,312017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žernovník BK17,0418,3318,332018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bořitov BK17,7718,3918,392018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Domamyslice BPV17,8618,4018,402018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky PV18,7718,2118,772017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myslejovice PV17,4218,9718,972018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jabloňany BK18,9019,0019,002018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Domamyslice BPV19,0918,9719,092017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL19,1218,0019,122017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lipová PV19,1818,5719,182017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice PV17,8819,2219,222018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loučany OL19,2519,1919,252018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cholina OL19,7919,6119,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Polkovice PR19,7021,0821,082018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky BPV22,1323,2223,222018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kelčice PV19,0925,4625,462017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PV28,8123,2728,812017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Haňovice OL17,3717,4317,432019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL16,7517,5417,542019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice A PV16,9417,7017,702019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dolní Libina SU17,7316,8417,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krasice PV17,7717,0117,772018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Krasice PV17,1517,7817,782019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Břevenec OL17,7917,7817,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Soběsuky A PV17,5017,8517,852018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV17,6518,0318,032018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Krasice PV18,0518,0318,052017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice A PV18,1617,9818,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Náměšť na Hané OL18,2017,7518,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice A PV18,2218,2318,232017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV17,9418,3118,312019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV17,5718,3318,332019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Senetářov BK18,3817,9918,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Droždín Chvadrož OL18,4017,9118,402018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pěnčín PV18,2818,7418,742017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pěnčín PV18,7617,6518,762017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dětkovice PV18,2518,8518,852017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Soběsuky PV19,0218,9219,022014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Náměšť na Hané OL19,1019,0919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hlubočky OL19,0918,3919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Olešnice OL18,8619,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Soběsuky A PV18,5019,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Soběsuky B PV18,9119,3319,332017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dětkovice PV16,9319,5019,502018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Soběsuky A PV18,6019,6719,672017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky B PV18,0719,7119,712017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Cholina OL19,8118,9319,812019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lubomir Hanustiak  16 ** 0 05.06.2014 15:31
 Martin Barták  16 ** 0 26.05.2014 15:34
 Zdeněk Smolka  17 ** 0 04.06.2014 13:44
 Michal Matějíček  17 ** 0 05.06.2014 12:10
 Filip Krampla  17 ** 0 07.06.2014 12:05
 Michaela Malá  17 ** 0 05.06.2014 19:22
 Josef Navrátil  17 ** 0 07.06.2014 08:15
 Honza Adamec  17 ** 0 05.06.2014 18:40
 Jan Zahradník  17 ** 0 05.06.2014 13:44
 Petr Kropáč  17 ** 0 05.06.2014 14:10
 Martin Ošťádal  17 ** 0 26.05.2014 18:56


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Martin Barták  18 ** 22 26.05.2014 15:34
 Jan Zahradník  18 ** 18 05.06.2014 13:45
 Honza Adamec  18 ** 13 05.06.2014 18:40
 Martin Ošťádal  18 ** 11 26.05.2014 18:56
 Michaela Malá  18 ** 2 05.06.2014 19:22
 Lubomir Hanustiak  18 ** 0 05.06.2014 15:31
 Josef Navrátil  18 ** 0 07.06.2014 08:15
 Petr Kropáč  18 ** 0 05.06.2014 14:10
 Michal Matějíček  18 ** 0 05.06.2014 12:10
 Filip Krampla  18 ** 0 07.06.2014 12:06
 Zdeněk Smolka  19 ** 0 04.06.2014 13:44

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Ostrov u Macochy - Muži

35,26https://youtu.be/g7j9I3wEnKk Karel Brychta
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2014/06/07 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/05/04 Dětkovice, O pohár starosty
-
2017/05/13 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
2018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty
VCPV
2018/07/07 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/16 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře