BIO-HE Dětkovice 2021 - BIO-HE Dětkovice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/
Kdy: 03. 07. 2021 13:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 16,54 16,54 16,50
2.  Hrabišín SU 17,05 16,95 17,05
3.  Olešnice X team OL 17,30 17,30 16,26
4.  Janovice BR 17,61 17,61 17,44
5.  Střelice OL 17,80 17,09 17,80
6.  Bílovice C Odpad PV 18,12 18,12 17,98
7.  Kokory PR 18,41 18,41 18,25
8.  Dolany OL 18,45 18,45 18,21
9.  Otinoves PV 18,69 18,24 18,69
10.  Zahnašovice KM 18,78 16,24 18,78
11.  Chválkovice OL 18,88 18,88 18,59
12.  Vysoká PR 19,44 19,44 19,00
13.  Přáslavice OL 19,72 19,72 19,54
14.  Myslejovice PV 20,28 20,28 19,28
15.  Plinkout OL 20,36 18,06 20,36
16.  Bílovice A PV 20,44 20,44 17,35
17.  Nenakonice OL 21,14 17,93 21,14
18.  Dětkovice PV 21,46 21,46 18,97
19.  Dolní Libina SU 22,13 22,13 21,50
20.  Seloutky PV 22,47 20,19 22,47
21.  Mladeč OL 26,08 20,61 26,08
22.  Domamyslice Dvojka PV 27,93 27,40 27,93
23.  Radíkov OL 29,25 17,20 29,25
24.  Šumvald OL 35,14 35,14 34,87
25.  Měrotín OL 39,36 39,36 17,50
26.  Velká Bystřice OL NP NP NP
27.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
28.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Cholina Cholešnice OL 17,54 17,54 17,11
2.  Soběsuky C PV 17,97 19,97 17,95
3.  Krasice - Prostějov PV 17,99 16,85 17,99
4.  Dub nad Moravou OL 18,23 17,87 18,23
5.  Dolní Libina SU 18,29 18,29 17,50
6.  Hrabišín SU 18,48 18,48 17,92
7.  Pěnčín PV 18,67 18,61 18,67
8.  Přáslavice OL 18,74 18,74 18,45
9.  Dětkovice PV 18,77 17,91 18,77
10.  Dolany OL 19,21 19,05 19,21
11.  Soběsuky A PV 19,27 19,27 18,45
12.  Haňovice OL 19,68 19,68 17,97
13.  Šumvald OL 20,13 20,13 19,07
14.  Bílovice PV 20,25 20,25 19,04
15.  Droždín Chvádrož OL 20,61 20,61 19,45
16.  Soběsuky B PV 21,93 21,93 21,78
17.  Loučany OL 53,99 53,99 17,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sychotín BK17,4217,3317,422016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sychotín BK17,4217,3317,422016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Cholina Cholešnice OL17,5417,1117,542021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Soběsuky C PV17,9717,9517,972021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krasice - Prostějov PV16,8517,9917,992021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR18,0517,9718,052016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radíkov OL18,0517,9718,052016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dub nad Moravou OL17,8718,2318,232021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Loučany OL17,8318,2418,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL17,8318,2418,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dolní Libina SU18,2917,5018,292021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hrabišín SU18,4817,9218,482021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice A PV18,1318,6218,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bílovice A PV18,1318,6218,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Soběsuky A PV17,8118,6318,632015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Soběsuky A PV17,8118,6318,632015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pěnčín PV18,6118,6718,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bílovice A PV18,7118,7118,712015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bílovice A PV18,7118,7118,712015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Přáslavice OL18,7418,4518,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bílovice B PV18,7517,8818,752016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílovice B PV18,7517,8818,752016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dětkovice PV17,9118,7718,772021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dolany OL19,0519,2519,252021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Soběsuky A PV19,2718,4519,272021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Pěnčín PV17,9819,3819,382016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Pěnčín PV17,9819,3819,382016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Soběsuky A PV19,6218,4919,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky A PV19,6218,4919,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Haňovice OL19,6817,9819,682021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/e9LJbqLXNCM Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/07/27 Dětkovice, PV,
PROL
2003/07/26 Dětkovice, PV,
PROL
2004/07/24 Dětkovice, PV,
PROL
2008/07/26 Dětkovice, PV,
HE
2009/07/25 Dětkovice, PV,
HE
2011/07/23 Dětkovice,
VCPV
2012/07/28 Dětkovice,
VCPV
2013/06/08 Dětkovice, O pohár
VCPV
2013/06/08 Prostějov, has. dráha U lip, O pohár starosty obce Dětkovice
-
2015/05/09 Dětkovice, Dětkovice
HE
2015/05/09 Dětkovice, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2016/06/04 Hasičský areál Dětkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/06/04 Dětkovice, O pohár
VCPV
2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice
HE
2021/07/03 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře