Frýdštejn 2018 - FNC Frýdštejn

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Frýdštejn
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 14,42 14,18 14,42
2.  Malá Skála JN 15,39 14,84 15,39
3.  Karlinky LI 15,83 15,71 15,83
4.  Jílové u Držkova JN 16,01 15,38 16,01
5.  Příchovice JN 16,36 16,36 15,39
6.  Frýdštejn JN 16,40 16,00 16,40
7.  Bechov MB 17,07 16,08 17,07
8.  Mělník Blata ME 17,64 17,64 16,04
9.  Hradčany LI 17,92 17,92 17,55
10.  Škodějov SM 19,06 19,06 16,83
11.  Pěnčín JN 19,36 15,71 19,36
12.  Kosořice MB 20,64 20,11 20,64
13.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC 21,72 21,72 20,59
14.  Nová Ves LI 22,17 18,30 22,17
15.  Štrbice B TP 23,38 22,52 23,38
16.  Velké Hamry JN 24,25 24,25 22,72
17.  Janův Důl LI 25,08 25,08 17,12
18.  Bystřice JC 25,93 25,93 17,79
19.  Záskalí LI 41,72 32,59 41,72
20.  Odolenovice JN 42,56 42,56 42,22
21.  Jeřmanice LI NP NP NP
21.  Koberovy JN NP NP NP
21.  Chyjice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zlatá Olešnice JN 18,52 17,37 18,52
2.  Raspenava LI 18,69 18,65 18,69
3.  Jílové u Držkova Comeback JN 19,71 19,71 19,04
4.  Štrbice TP 20,38 20,38 17,88
5.  Bratříkov JN 22,31 21,10 22,31
6.  Jeřmanice LI 22,92 22,92 17,81
7.  Karlinky LI 24,33 24,33 24,21
8.  Kosořice MB 26,10 26,10 21,09
9.  Dalešice JN 34,53 34,53 32,92
10.  Mělník Blata ME 35,41 35,41 34,66

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 19,23 19,02 19,23
2.  Janův Důl LI 19,81 19,81 19,54
3.  Škodějov SM 20,35 20,35 19,98
4.  Bechov MB 22,02 22,02 20,72
5.  Mělník Blata ME 22,11 22,06 22,11
6.  Příchovice JN 22,49 22,49 22,44
7.  Záskalí LI 22,58 21,94 22,58
8.  Bystřice JC 22,80 20,47 22,80
9.  Nová Ves LI 24,15 22,78 24,15
10.  Velké Hamry JN 24,33 24,33 23,19
11.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC 28,76 28,76 27,19
12.  Odolenovice JN 30,22 20,35 30,22
13.  Jeřmanice LI 31,40 31,40 29,09
14.  Hradčany LI 33,69 33,69 32,22
15.  Koberovy JN 45,50 42,87 45,50

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Smržovka JN 20,92 20,92 20,71
2. Dalešice JN 21,92 21,92 20,47
3. Raspenava LI 26,38 24,80 26,38
4. Desná I JN 26,65 26,03 26,65
5. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 28,58 27,65 28,58
6. Frýdštejn Z JN 30,23 30,23 29,49
7. Ostroměř JC 34,78 33,23 34,78
8. Roztoky u Semil SM 34,96 34,83 34,96
9. Smržovka ŽENY JN 35,73 35,73 32,14
10. Frýdštejn B JN 37,17 21,46 37,17
11. Těpeře JN 39,86 39,86 39,73
12. Frýdštejn Veteráni JN 40,16 38,64 40,16
13. Frýdštejn ŽENY JN 48,10 43,59 48,10

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře