Hlubočky 2017 - Hlubočky

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 08. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice PV 17,14 17,14 17,10
2.  Ráječek SU 17,16 17,16 16,67
3.  Bílovice PV 17,39 17,39 17,18
3.  Hrabišín SU 17,39 16,41 17,39
5.  Břevenec OL 17,47 16,42 17,47
6.  Měrotín OL 17,76 17,29 17,76
7.  Domamyslice A PV 17,77 17,77 17,70
8.  Plinkout OL 17,86 17,47 17,86
9.  Hlubočky OL 17,95 17,95 17,33
10.  Polkovice PR 18,24 17,07 18,24
11.  Ludéřov OL 18,33 18,33 16,95
12.  Pavlov-výběr SU 18,81 18,81 18,21
13.  Hlubočky B OL 18,86 18,86 18,41
14.  Náměšť na Hané OL 20,19 20,19 19,76
15.  Chválkovice OL 20,26 18,59 20,26
16.  Domamyslice B PV 20,65 20,65 19,80
17.  Dolany OL 21,75 21,38 21,75
18.  Nová Dědina OL NP NP NP
18.  Střelice OL NP NP NP
18.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,35 18,35 18,12
2.  Velký Týnec OL 18,76 18,58 18,76
3.  Droždín Chvadrož OL 19,16 18,36 19,16
4.  Hlubočky OL 19,61 19,61 18,28
5.  Přáslavice OL 19,69 19,69 18,23
6.  Dětkovice PV 19,94 19,94 18,73
7.  Výkleky PR 20,20 19,69 20,20
8.  Svésedlice OL 20,80 20,80 18,50
9.  Nenakonice OL 26,35 26,35 25,97
10.  Haňovice OL 27,15 27,15 20,74
11.  Nová Dědina OL NP NP NP
11.  Loučany OL NP NP NP
11.  Bílovice A PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hlubočky OL16,9116,9116,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,5117,2417,512018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Olešnice OL17,6317,4617,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Loučany OL17,6617,5517,662018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Náměšť na Hané OL17,6716,8417,672018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Haňovice OL17,9618,4118,412018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dětkovice PV17,9318,9718,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Droždín Chvadrož OL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Přáslavice OL18,3019,3819,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Droždín Chvadrož OL19,2619,4019,402018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Topoľčianky ZM19,9119,6019,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice PV19,9418,7319,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Výkleky PR19,6920,2020,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Svésedlice OL20,8018,5020,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Blatec OL20,4020,8920,892018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pavlov SU19,2321,1321,132018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Mladeč OL21,2521,5821,582018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Tršice OL20,2921,7321,732018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nenakonice OL26,3525,9726,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Haňovice OL27,1520,7427,152017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Loučany OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice A PVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře