BIO-HE Hlubočky 2021 - BIO-HE Hlubočky

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 09. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velká (Hranice III) PR 16,78 16,78 16,70
2.  Olešnice X team OL 17,37 17,37 16,63
3.  Velká Bystřice OL 17,57 17,57 17,52
4.  Janovice BR 17,59 17,59 16,91
5.  Hrabišín SU 18,01 17,99 18,01
6.  Čechy pod Kosířem PV 18,10 17,97 18,10
7.  Dětkovice PV 18,56 18,56 18,18
8.  Dolany OL 18,65 18,86 17,05
9.  Přáslavice OL 18,73 18,73 18,21
10.  Plinkout OL 18,92 18,44 18,92
11.  Mladeč OL 19,11 19,11 18,14
12.  Těšetice OL 19,26 19,04 19,26
13.  Topoľčianky ZM 19,35 19,07 19,35
14.  Radíkov OL 21,13 21,13 20,40
15.  Kokory PR 23,10 19,63 23,10
16.  Nenakonice OL 24,77 24,77 18,51
17.  Chválkovice OL 39,11 38,95 39,11

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,26 18,26 16,73
2.  Haňovice OL 18,49 18,38 18,49
3.  Dub nad Moravou OL 18,86 18,00 18,86
4.  Hlubočky OL 19,43 17,02 19,43
5.  Droždín Chvádrož OL 20,59 20,59 19,68
6.  Dětkovice PV 21,86 21,86 20,30
7.  Dolany OL 23,09 22,20 23,09
8.  Topoľčianky ZM 28,75 28,75 28,13
9.  Vojnice OL 29,94 29,94 29,20
10.  Hrabišín SU 38,03 38,03 27,45
11.  Dolní Libina SU NP NP 17,36
12.  Přáslavice OL NP NP 18,43
13.  Pěnčín B PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velká (Hranice III) PR16,7816,7016,782021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL17,0716,9417,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nemile SU17,0816,6017,082018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1617,1117,162018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,1517,2317,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešnice X teamOL17,3716,6317,372021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV16,8617,4417,442018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velká Bystřice OL17,5717,5217,572021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Janovice BR17,5916,9117,592021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pavlov-výběr SU17,0317,7517,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hrabišín SU17,9918,0118,012021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čechy pod Kosířem PV17,9718,1018,102021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ráječek SU18,1717,3418,172018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV18,2616,7318,262021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Haňovice OL18,3818,4918,492021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Dub nad Moravou OL18,0018,8618,862021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Hlubočky OL17,0219,4319,432021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Droždín Chvádrož OL20,5919,6820,592021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dětkovice PV21,8620,3021,862021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Dolany OL22,2023,0923,092021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Topoľčianky ZM28,7528,1328,752021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Vojnice OL29,9429,2029,942021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Hrabišín SU38,0327,4538,032021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Pěnčín B PVNPNPNP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Přáslavice OLNP18,43NP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Dolní Libina SUNP17,36NP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

16,78https://youtu.be/B0w3hAzTOo4 Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky
HE
2021/09/04 BIO-HE Hlubočky, BIO-HE Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře