Hlubočky 2018 - Hlubočky

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,07 17,07 16,94
2.  Nemile SU 17,08 17,08 16,60
3.  Plinkout OL 17,16 17,16 17,11
4.  Ludéřov OL 17,23 17,15 17,23
5.  Dětkovice PV 17,44 16,86 17,44
6.  Pavlov-výběr SU 17,75 17,03 17,75
7.  Ráječek SU 18,17 18,17 17,34
8.  Chválkovice OL 18,53 18,02 18,53
9.  Domamyslice B PV 18,56 18,56 17,82
10.  Náměšť na Hané OL 19,24 19,24 17,25
11.  Olešnice OL 19,33 19,33 19,18
12.  Tršice OL 20,32 20,32 20,29
13.  Břevenec OL 21,14 21,14 21,05
14.  Topoľčianky ZM 25,23 25,23 19,94
15.  Dolany OL 36,58 35,78 36,58
16.  Střelice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hlubočky OL 16,91 16,91 16,91
2.  Pěnčín PV 17,51 17,51 17,24
3.  Olešnice OL 17,63 17,63 17,46
4.  Loučany OL 17,66 17,66 17,55
5.  Náměšť na Hané OL 17,67 17,67 16,84
6.  Haňovice OL 18,41 17,96 18,41
7.  Dětkovice PV 18,97 17,93 18,97
8.  Přáslavice OL 19,38 18,30 19,38
9.  Droždín Chvadrož OL 19,40 19,26 19,40
10.  Topoľčianky ZM 19,91 19,91 19,60
11.  Blatec OL 20,89 20,40 20,89
12.  Pavlov SU 21,13 19,23 21,13
13.  Mladeč OL 21,58 21,25 21,58
14.  Tršice OL 21,73 20,29 21,73

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR17,3817,7617,762020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břevenec OL17,5517,7617,762020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velká (Hranice III) PR17,8517,6117,852020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL17,6418,1418,142020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL18,2316,9218,232020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plinkout OL18,4017,4018,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5516,8918,552020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválkovice OL19,2618,5519,262020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolany OL19,4017,7219,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Otinoves PV19,2119,7819,782020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přáslavice OL19,6820,9320,932020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Janovice BR20,4921,0521,052020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR23,1222,1423,122020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Těšetice OL23,7723,3123,772020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břidličná BR23,8125,2725,272020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR25,1925,6725,672020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Libina SUNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlubočky OLNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hlubočky OL16,9116,9116,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,5117,2417,512018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Olešnice OL17,6317,4617,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,6417,6017,642016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL17,6617,5517,662018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Náměšť na Hané OL17,6716,8417,672018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hlubočky OL17,5617,6917,692016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Olšovec PR17,5717,9017,902020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dolní Libina SU18,0218,1618,162020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Dědina OL18,3118,1418,312016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Přáslavice OL18,3918,2418,392020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Šumvald OL18,3917,6818,392020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Haňovice OL17,9618,4118,412018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV17,8718,4418,442020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Loučany OL17,4718,5418,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dětkovice PV18,6718,4118,672016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dětkovice PV17,9318,9718,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Droždín Chvadrož OL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dolany OL19,3418,8119,342020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Svésedlice OL19,3718,3819,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Přáslavice OL18,3019,3819,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dub nad Moravou OL19,4018,0019,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Droždín Chvadrož OL19,2619,4019,402018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hlubočky OL18,4819,4719,472020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kožušany OL19,5319,2719,532016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Čechy pod Kosířem PV18,5719,6419,642020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře