Machová 2020 - O POHÁR SDH MACHOVÁ

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 07. 2020 12:00
Kontakt:   Jaromír Brázdil
Telefon:  777701473
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Kateřina Brázdilová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brumov B ZL 17,40 17,09 17,40
2.  Velký Ořechov C ZL 18,01 18,01 17,87
3.  Hradčovice UH 18,71 17,99 18,71
4.  Roštění KM 18,88 18,84 18,88
5.  Mladcová ZL 18,96 18,96 18,29
6.  Vrbětice ZL 19,11 19,11 18,85
7.  Mirošov ZL 19,76 18,54 19,76
8.  Zahnašovice KM 19,95 17,65 19,95
9.  Chvalnov -Lísky KM 19,95 19,36 19,95
10.  Svatobořice HO 22,83 22,83 19,61
11.  Kněžpole UH 27,06 24,11 27,06
12.  Záhlinice KM 31,39 31,19 31,39
13.  Staré Město UH 33,43 33,43 30,29
14.  Louky ZL 34,03 22,59 34,03
15.  Lukov ZL NP NP NP
15.  Machová ZL NP NP NP
15.  Tečovice ZL NP NP NP
15.  Vésky B UH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 18,61 18,49 18,61
2.  Roštění KM 19,10 18,30 19,10
3.  Velký Ořechov ZL 19,53 18,47 19,53
4.  Vlachovice ZL 19,60 18,56 19,60
5.  Nětčice KM 20,51 20,51 20,13
6.  Nedašova Lhota ZL 20,65 18,68 20,65
7.  Martinice KM 20,71 19,93 20,71
8.  Bohuslavice u Zlína ZL 21,03 19,28 21,03
9.  Bratřejov ZL 21,77 21,11 21,77
10.  Pohořelice ZL 24,34 17,71 24,34
11.  Bílovice UH 24,71 24,71 18,06
12.  Jarošov UH 24,94 24,03 24,94
13.  Holešov KM 26,27 19,75 26,27
14.  Popov ZL 30,66 30,66 29,66

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhota ZL 23,51 22,65 23,51
2.  Machová ZL 34,55 34,55 27,81
3.  Martinice KM 45,86 45,86 19,87

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lukov ZL 17,79 17,79 17,62
2.  Hradčovice UH 18,62 17,54 18,62
3.  Mirošov ZL 19,12 19,12 18,11
4.  Lechotice KM 19,28 19,28 18,96
5.  Všemina ZL 19,92 19,79 19,92
6.  Šarovy -Salaš ZL 21,22 21,22 20,07
7.  Sazovice ZL 26,17 26,17 22,72
8.  Tečovice RacTeč ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 22,10 22,10 17,91

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,7817,1217,122018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Bílovice UH17,1816,8417,182021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vlachovice ZL17,2017,0217,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,5317,6817,682019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Velký Ořechov ZL17,7617,9017,902019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bojkovice UH17,5417,9117,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Holešov KM17,4417,9517,952021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Popov ZL17,7418,0418,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Holešov KM16,6818,1118,112019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vysoké Pole ZL18,1318,4018,402019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bohuslavice u Zlína ZL18,4717,1618,472019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nedašova Lhota ZL18,5717,7718,572021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,6918,7018,702021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vlachovice ZL18,7517,4918,752021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sazovice ZL18,1918,8018,802018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bílovice UH18,3819,0519,052018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Roštění KM18,3019,1019,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Roštění KM18,3019,1019,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bojkovice UH19,2617,9219,262017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Ořechov ZL19,2918,7219,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Holešov KM19,3618,8919,362018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tečovice ZL19,4418,5619,442019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Popov ZL18,3219,4619,462021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,4719,5319,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL18,4719,5319,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Lukov ZL18,9219,5519,552021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vlachovice ZL18,5619,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Vlachovice ZL18,5619,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Lukov ZL17,7917,6217,792020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hradčovice UH17,5418,6218,622020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Mirošov ZL19,1218,1119,122020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lechotice KM19,2818,9619,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Všemina ZL19,7919,9219,922020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Šarovy ZL21,2220,0721,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Sazovice ZL26,1722,7226,172020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Tečovice ZLNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Lhota ZL22,6523,5123,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL34,5527,8134,552020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Martinice KM45,8619,8745,862020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2019/07/13 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Machová, Machová hřiště
ZLPS
2021/07/10 Machová, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře