Machová 2020 - Machová hřiště

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 07. 2020 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brumov B ZL 17,40 17,09 17,40
2.  Velký Ořechov C ZL 18,01 18,01 17,87
3.  Hradčovice UH 18,71 17,99 18,71
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Roštění KM 18,88 18,84 18,88
5.  Mladcová ZL 18,96 18,96 18,29
6.  Vrbětice ZL 19,11 19,11 18,85
7.  Mirošov ZL 19,76 18,54 19,76
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 19,95 17,65 19,95
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Chvalnov -Lísky KM 19,95 19,36 19,95
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Svatobořice HO 22,83 22,83 19,61
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 27,06 24,11 27,06
12.  Záhlinice KM 31,39 31,19 31,39
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Staré Město UH 33,43 33,43 30,29
14.  Louky ZL 34,03 22,59 34,03
15.  Machová ZL NP NP NP
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Vésky B UH NP NP NP
15.  Lukov ZL NP NP NP
15.  Tečovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 18,61 18,49 18,61
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Roštění KM 19,10 18,30 19,10
3.  Velký Ořechov ZL 19,53 18,47 19,53
4.  Vlachovice ZL 19,60 18,56 19,60
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Nětčice KM 20,51 20,51 20,13
6.  Nedašova Lhota ZL 20,65 18,68 20,65
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM 20,71 19,93 20,71
8.  Bohuslavice u Zlína ZL 21,03 19,28 21,03
9.  Bratřejov ZL 21,77 21,11 21,77
10.  Pohořelice ZL 24,34 17,71 24,34
11.  Bílovice UH 24,71 24,71 18,06
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH 24,94 24,03 24,94
13.  Holešov KM 26,27 19,75 26,27
14.  Popov ZL 30,66 30,66 29,66

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhota ZL 23,51 22,65 23,51
2.  Machová ZL 34,55 34,55 27,81
3.  Martinice KM 45,86 45,86 19,87

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lukov ZL 17,79 17,79 17,62
2.  Hradčovice UH 18,62 17,54 18,62
3.  Mirošov ZL 19,12 19,12 18,11
4.  Lechotice KM 19,28 19,28 18,96
5.  Všemina ZL 19,92 19,79 19,92
6.  Šarovy Salaš ZL 21,22 21,22 20,07
7.  Sazovice ZL 26,17 26,17 22,72
8.  Racková Tečovice ZL - - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velký Ořechov CZL16,5816,8216,822019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vésky BUH16,1216,9216,922019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL17,1717,1417,172017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR17,3117,2817,312018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladcová ZL17,0417,3217,322018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Brumov BZL17,0917,4017,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Brumov BZL17,0917,4017,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,4817,1917,482018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevšová ZL17,4817,6817,682019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mirošov ZL16,9917,7117,712018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velký Ořechov CZL17,4517,7617,762018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hradčovice UH17,7817,9017,902019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vrbětice ZL16,9917,9117,912018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velký Ořechov CZL18,0117,8718,012020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velký Ořechov CZL18,0117,8718,012020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevšová ZL17,7318,0218,022018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Velký Ořechov ZL17,7918,0618,062017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Velký Ořechov BZL18,0018,3418,342018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hostětín UH17,8818,3918,392018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nedašova Lhota ZL1,8418,3718,402019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mysločovice ZL18,4318,5518,552017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nedašova Lhota ZL17,6918,5718,572018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hradčovice UH17,9918,7118,712020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hradčovice UH17,9918,7118,712020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Roštění KM18,8418,8818,882020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Roštění KM18,8418,8818,882020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mladcová ZL18,9618,2918,962020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladcová ZL18,9618,2918,962020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludslavice KM17,7618,9918,992019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mladcová ZL18,1419,0219,022019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2019/07/13 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Machová, Machová hřiště
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře