Miřetice 2022 - Miřetice-Chmelná

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 08. 2022 10:00
Kontakt:   Míra Lalouček
Telefon:  604506614
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 16,28 16,28 16,03
2.  Krotějov Sport TA 16,40 16,22 16,40
3.  Renmotor Jinolice JC 16,46 16,46 16,36
4.  Čikov TR 16,49 16,36 16,49
5.  Velký Ořechov ZL 16,72 16,42 16,72
5.  Čechtín TR 16,72 16,51 16,72
7.  Lavičky ZR 16,80 16,80 16,55
8.  Petrovice TR 16,86 16,86 16,63
8.  Olešnice SM 16,86 16,86 16,84
10.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,92 16,50 16,92
11.  Plumlov PV 17,00 17,00 16,11
12.  Prchalov NJ 17,17 17,17 16,61
13.  Drahňovice BN 17,28 16,74 17,28
14.  Březová LI 17,73 17,68 17,73
15.  Frýdštejn JN 17,74 17,60 17,74
16.  Chotěmice TA 17,75 17,75 17,32
17.  Olešnice OL 17,77 16,31 17,77
18.  Únětice 1911 B PJ 17,97 17,57 17,97
19.  Hrabůvka PR 17,99 16,42 17,99
20.  Únětice 1911 PJ 18,24 18,24 17,70
21.  Bašnice JC 18,35 17,64 18,35
22.  Mysločovice ZL 18,94 18,12 18,94
23.  Stará Říše JI NP - -
23.  Budeč JH NP - -
23.  Zahnašovice KM NP - -
23.  Letohrad - Orlice B UO NP - -
23.  Sychotín BK NP - -
23.  Letohrad - Kunčice D UO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Benetice TR 16,57 16,57 16,48
2.  Letohrad - Kunčice C UO 16,65 16,65 16,60
3.  Budíkovice TR 17,01 17,01 16,82
4.  Stará Říše JI 17,07 17,07 16,63
5.  Pšánky HK 17,40 16,39 17,40
6.  Hlubyně PB 17,84 17,84 17,60
7.  Stařeč B TR 19,34 19,34 17,84
8.  Olešná HB 19,78 19,78 18,69
9.  Plumlov PV 21,25 16,52 21,25
10.  Krasice - Prostějov PV NP - -
10.  Ploukonice SM NP - -
10.  Jabloňov ZR NP NP 17,44

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Benetice TR16,5716,4816,572022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Kunčice C UO16,6516,6016,652022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdislavice BN16,6416,8716,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chlum BN16,9716,8916,972021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Budíkovice TR17,0116,8217,012022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Stará Říše JI17,0716,6317,072022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. - Martomice -17,2216,4117,222022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dalovy BN16,9917,3417,342021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pšánky HK16,3917,4017,402022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN17,0217,6417,642020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radošovice BN17,5717,6717,672020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hlubyně PB17,8417,6017,842022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Ratměřice BN17,9117,7417,912021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chlum BN17,3817,9417,942020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Malovice BN18,0317,2318,032019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ratměřice BN18,0717,8518,072020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dalovy BN18,1317,0818,132019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Daměnice BN17,2818,1518,152021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Makov TA17,4618,1518,152019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Daměnice BN18,2417,3818,242020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Zdislavice BN17,3818,2918,292022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Daměnice BN17,7118,3318,332018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Daměnice BN18,6217,6018,622019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Chlum CK18,2518,7218,722019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. - Křížkový Újezdec -18,9318,4018,932020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chářovice BN19,0718,3019,072021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdislavice BN17,9219,1919,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malovice BN18,7519,2819,282022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Stařeč B TR19,3417,8419,342022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Radošovice BN19,3818,8019,382019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 12 08.08.2022 10:40
 Lukáš Vaculík  16 ** 12 20.08.2022 09:49
 Josef Drnek  16 ** 9 08.08.2022 07:24
 Michal Matějíček  16 ** 9 19.08.2022 21:40


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 0 08.08.2022 10:40
 Josef Drnek  16 ** 0 08.08.2022 07:24
 Michal Matějíček  16 ** 0 19.08.2022 21:40
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 20.08.2022 09:49

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/23 Miřetice, O pohár starosty obce - 105 let SDH Miřetice
-
2018/08/25 Miřetice / Chmelná, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2022/08/20 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice (EX)
BNL
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře