Pavlov (SU) 2021 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 08. 2021 20:30
Kontakt:   František Dolák
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 22. 08. 2021 19:00
Konec rezervace: 28. 08. 2021 12:00
Začátek tipování:  28. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 28. 08. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál Pavlov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-11828.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pavlov-výběr mužiSUPavel Navrátil - admin ONL
22Nenakonice OLMatěj Tomeček
33Janovice BRRoman Namor
44Haňovice OLNicol Pospíšilová
55Dolní Libina SUKlára Blažková
66Kožušany OLPetra Zmeškalová
77Blatec OLMartin Sahliger
88Cholina OLSabina Hájíčková
99Domamyslice PVJan Havlíček
1010Velká Bystřice OLŠtěpán Konečný
1111Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
1212Přáslavice OLLibuše Hrošová
1313Přáslavice OLLibuše Hrošová
1414Olešnice OLPavel Spíchal
1515Měrotín OLvlastimil dokoupil
1616Ludéřov OLTomáš Palička
1717Dub nad Moravou OLPetra Trefilová
1818Čelechovice na Hané PVAdam Kala
1919Bezděčí u Trnávky SYMartin Elner
2020Mladeč OLRadek Hégr
2121Dolany OLJakub Ščudla
2222Tošodry fire team NJzdenek bortl
2323Bezděčí u Trnávky SYMartina Dvořáková
2424Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
2525Čelechovice na Hané PVMartin Ondra
2626Soběsuky PVMartin Král
2727Bílovice PVPetr Dokoupil
2828Sobotín SURadek Dubový
2929Měrotín OLTomáš Havlíček
3030Měrotín ŽenyOLLukáš Trefil
3131Třeština SUFilip Krňávek
3232Břidličná BRKarolína Pavlíková
3333Blatec OLVendula Dostálová
3434Bílovice PVBarbora Hrobská
3535Velký Týnec OLDavid Malecký
3636Kosov MužiSUsdh kosov
3737Bílovice PVNatálie Hudcová
3838Vojnice OLAdriana Šulcová
3939Šumvald OLEliška Vantuchová
4040Dolní Libina SUAdéla Blažková
4141Otinoves PVMichal Surma
4242Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
4343Pavlov ŽenySUJan Přecechtěl
4444Střelice OLTomáš Pytolaj
4545Radíkov OLJakub Čtvrtlík
4646Těšetice RatašiceOLTereza Jílková
4747Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
4848Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
4949Kosov ŽENYSUKlára Blažková
5050Bělkovice-Lašťany OLŠárka Rosmanová
5151Bílovice PVIveta Říčařová
5252Měrotín OLJiří Puchýř
5354Grygov OLBarbora Ivanová
5455Kosov SUMichal Vařecha
5556Bělkovice-Lašťany OLBarbora Paráková
5657Alojzov PVTomáš Růžička
5759Mostkovice mužiPVAndrea Pospíšilová
5860Vojnice OLKarolína Slezáková
5963Dolní Libina SUMonika Hrazdilová
6066Mostkovice ženyPVAndrea Zapletalová
6168Velký Týnec OLVeronika
6273Bludov SUMonika Hrubá
6375Alojzov PVMichal Čejka
6480Těšetice Ratašice OLTomáš Pospíšil
6590Bělkovice-Lašťany OLRadek Vyhnal
6693Střelice OLAnička Š
6794Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
6895Bělkovice-Lašťany OLLeona Vepříková
6997Bělkovice-Lašťany OLTomáš Martinek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV14,9815,0615,062021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL15,0215,2015,202021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velká Bystřice OL15,4015,2015,402021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV15,8015,1115,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,8915,6115,892019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice CPV15,7115,9315,932021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ráječek SU15,9215,9615,962019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janovice BR15,9715,7115,972021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlov-výběr SU15,8816,1716,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,8716,2516,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svésedlice OL16,2116,2916,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Domamyslice PV15,9416,3816,382021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kosov SU16,3815,7116,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL15,1016,4916,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL16,3216,5416,542021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janovice BR15,2016,5516,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,6116,6916,692019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Cholina OL17,0115,2717,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bezděčí u Trnávky SY16,5917,1517,152021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolany OL17,0517,1917,192021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy pod Kosířem PV16,5917,3817,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Třeština SU16,0617,5417,542021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany OL17,2117,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pavlov-výběr SU16,7317,6617,662021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ludéřov OL17,8615,4217,862019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Šumvald OL18,1717,1118,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Libina SU18,4517,9918,452021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sobotín SU16,0218,5918,592021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krasice - Prostějov PV18,9218,1118,922021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Velký Týnec OL18,5619,3919,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bezděčí u Trnávky SY19,4918,8619,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Otinoves PV18,8319,5119,512019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Blatec OL19,1719,6519,652021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nenakonice OL19,7918,8819,792019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Domamyslice DvojkaPV19,9118,1219,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Myslechovice OL20,1720,2520,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Měrotín BOL17,5020,3820,382021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chválkovice OL20,0120,6820,682018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chořelice OL18,7820,7320,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nenakonice OL16,5520,9720,972021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kosov SU16,6121,3621,362021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice - Prostějov PV20,7121,4321,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Střelice OL16,9121,5621,562019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Grygov OL21,7021,0421,702021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Náměšť na Hané OL17,8222,0022,002019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Velký Týnec OL22,3617,4522,362018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radíkov OL22,9722,3922,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Břidličná BR23,0923,5123,512021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Štíty SU17,5624,1124,112019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dub nad Moravou OL24,7524,7224,752018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Grygov OL24,9320,8224,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olšany u Prostějova PV25,0024,1625,002019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Mladeč OL25,3825,4725,472018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Vojnice OL28,4118,0328,412019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Císařov PR30,1629,2530,162018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Podolí PR30,9122,0030,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dolany AOL31,9331,7631,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Přáslavice OL17,9741,9541,952021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nemile SUNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Tošodry fire team NJNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Štíty SUNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Niva PVNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Měrotín OLNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kokory PRNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Třeština SU17,91NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Olešnice XOLNP15,43NP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Olešnice XOLNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Mladeč OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Grygov OL20,06NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Šumvald OL29,10NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Velká Bystřice OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Střelice OL16,14NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Náměšť na Hané OL16,29NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kožušany OLNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Těšetice RatašiceOLNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Břidličná BRNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dolní Libina SU18,2319,3419,342021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice - Prostějov PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice APV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Haňovice OL17,7019,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Čechy pod Kosířem PV18,6419,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dub nad Moravou OL19,6619,9119,912021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice APV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Blatec OL19,7820,0620,062021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kosov SU20,2219,3020,222019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL20,4220,0620,422021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice BPV18,8020,4720,472019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL20,5719,4920,572019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pavlov SU20,2320,5820,582019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Droždín ChvádrožOL20,7119,9720,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasice - Prostějov PV19,4120,7220,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bílovice PV21,3020,7921,302021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Měrotín OL21,3220,2921,322021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bezděčí u Trnávky SY21,3920,6421,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vojnice OL21,6120,5121,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Šumvald OL21,6220,4321,622021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Droždín ChvadrožOL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dub nad Moravou OL21,0122,1522,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Blatec OL22,2322,3322,332019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešnice OL21,8922,5422,542018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chválkovice OL22,0222,7822,782017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dětkovice PV19,3922,9622,962018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Blatec OL23,7522,1023,752018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nenakonice OL24,0920,1524,092018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pavlov SU24,7321,1024,732021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Droždín ChvadrožOL22,6924,8324,832018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Mladeč OL23,0924,9124,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nové Dvory OL20,5725,1425,142018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Přáslavice OL18,9425,8525,852021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Blatec OL24,8926,9826,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bílovice BPV20,2528,2228,222018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Maršíkov SU21,5329,5329,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Soběsuky BPV30,4018,7830,402021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Cholina OL31,8721,5231,872018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Blatec OL33,8034,4034,402017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Svésedlice OL31,6334,4234,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Svésedlice OL19,9335,6535,652017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kosov SU20,7136,5236,522021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Náměšť na Hané OL39,2421,5539,242018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hlubočky OL37,3739,5339,532017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bílovice BPV40,0737,5440,072017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Velký Týnec OL40,2921,7540,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Cholina OL41,6540,9141,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Vojnice OL40,4942,0342,032021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladeč OL28,5444,2044,202019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cholina OLNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Náměšť na Hané OL23,4425,05NP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Náměšť na Hané OLNP20,09NP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Náměšť na Hané OLNP18,69NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bílovice BPVNP19,14NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Loučany OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Velký Týnec OLNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Maršíkov SUNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2020/06/27 ONL Pavlov (SU) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/28 Pavlov (SU), ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže