Šumvald 2015 - Šumvald

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 07. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,23 17,09 17,23
2.  Niva PV 17,25 17,25 16,90
3.  Domamyslice PV 17,63 17,36 17,63
4.  Olešnice OL 17,79 17,79 17,57
5.  Břevenec OL 18,03 17,30 18,03
6.  Plinkout OL 18,17 18,17 18,00
7.  Janovice BR 18,46 18,26 18,46
8.  Měrotín OL 18,52 18,52 18,07
9.  Nová Dědina OL 18,61 18,61 18,11
10.  Ludéřov OL 18,77 18,59 18,77
11.  Ráječek SU 18,83 18,57 18,83
12.  Dětkovice A PV 19,07 17,95 19,07
13.  Čelechovice na Hané PV 19,11 19,11 18,75
14.  Chválkovice OL 19,64 19,64 19,34
15.  Dětkovice B PV 19,75 19,75 19,44
16.  Hlubočky OL 21,16 21,16 20,99
17.  Haňovice OL 26,85 26,85 25,91
18.  Náměšť na Hané A OL 33,81 33,81 33,72
19.  Šumvald OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 18,18 18,18 17,89
2.  Hlubočky OL 19,15 18,56 19,15
3.  Nová Hradečná OL 19,22 18,51 19,22
4.  Svésedlice OL 19,47 19,47 19,04
5.  Droždín Chvadrož OL 19,70 19,70 18,47
6.  Pěnčín PV 20,11 19,99 20,11
7.  Kožušany OL 20,27 18,77 20,27
8.  Náměšť na Hané OL 20,67 19,70 20,67
9.  Haňovice OL 23,50 22,82 23,50
10.  Nová Dědina OL 24,19 24,19 24,06
11.  Ludéřov OL 24,66 24,29 24,66
12.  Olešnice OL NP NP NP
12.  Šumvald OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechy pod Kosířem PV17,8217,5217,822020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Křenovice PR17,9318,1618,162020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR19,2017,6119,202020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chválkovice OL18,2819,3019,302020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR17,7619,5719,572020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU17,5720,0620,062020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nový Malín SU18,9820,1920,192020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Troubelice OL20,9820,7220,982020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Přáslavice OL19,5921,4821,482020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice BPV21,5020,5021,502020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kokory PR21,7320,6821,732020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice PV23,0517,3923,052020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU19,4423,1423,142020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Šumvald OL23,1922,9923,192020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Plinkout OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolany OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chořelice OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešnice XOLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Dědina OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mladeč OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,0916,8617,092018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,3317,7817,782016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pěnčín PV17,7717,8217,822019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,8617,5517,862018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hlubočky OL18,1017,8418,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL18,1817,8918,182015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Libina SU18,2418,1518,242020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hlubočky OL18,3018,2218,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Svésedlice OL18,3318,4318,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dětkovice PV18,2018,7918,792019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Haňovice OL17,4318,8218,822020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dolní Libina SU18,8418,2918,842019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Přáslavice OL18,9018,7118,902020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Dědina OL18,6418,9618,962014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dub nad Moravou OL18,9819,0919,092020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pěnčín PV19,1018,1719,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL19,1418,3819,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hlubočky OL18,5619,1519,152015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Cholina OL17,6319,1819,182019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Droždín Chvadrož OL19,2118,6519,212016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nová Hradečná OL18,5119,2219,222015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krasice PV18,0119,2419,242020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Náměšť na Hané OL18,4919,2719,272019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Olešnice OL19,3118,6619,312019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pěnčín PV19,3218,5219,322020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nová Dědina OL18,7719,3819,382018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Náměšť na Hané OL18,6119,4319,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Svésedlice OL19,4719,0419,472015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Loučany OL18,7119,6019,602014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Olešnice OL19,6819,2719,682016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře