Šumvald 2024 - Šumvald

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 07. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X-team OL 17,13 17,04 17,13
2.  Dolany OL 17,17 17,12 17,17
3.  Bezděčí u Trnávky SY 17,32 17,32 17,06
4.  Chválkovice OL 18,02 18,02 17,79
5.  Janovice BR 18,10 18,10 17,84
6.  Bludov SU 18,27 18,27 17,86
7.  Chořelice OL 18,28 18,15 18,28
8.  Nová Dědina OL 19,06 19,06 18,51
9.  Břevenec OL 19,07 19,07 18,91
10.  Velká Bystřice OL 19,30 19,08 19,30
11.  Hrabová SU 19,73 17,62 19,73
12.  Ludéřov OL 19,82 18,08 19,82
13.  Náměšť na Hané OL 20,19 18,25 20,19
14.  Hlubočky OL 20,54 20,54 18,85
15.  Brníčko SU 20,71 19,88 20,71
16.  Olešnice rezerva OL 20,91 20,91 18,13
17.  Těšetice Tyfočáci OL 21,38 21,38 21,03
18.  Šumvald OL 21,39 21,39 19,75
19.  Mladeč OL 21,73 21,67 21,73
20.  Drahany PV 22,46 18,14 22,46
21.  Střelice OL 26,48 26,48 26,08
22.  Hrabišín SU 30,65 28,51 30,65
23.  Plinkout OL 37,93 35,81 37,93

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabišín SU 16,65 16,65 16,27
2.  Haňovice OL 17,10 16,87 17,10
3.  Velký Týnec OL 17,34 17,34 16,36
4.  Břevenec OL 17,38 17,38 17,31
5.  Nová Dědina OL 17,71 17,30 17,71
6.  Dolní Libina SU 18,10 18,10 16,70
7.  Vojnice OL 18,11 18,05 18,11
8.  Dolany OL 19,00 19,00 17,47
9.  Cholina OL 19,14 18,92 19,14
10.  Droždín Chvádrož OL 19,44 19,03 19,44
11.  Náměšť na Hané OL 20,99 18,46 20,99
12.  Pěnčín Štiky PV 21,10 20,79 21,10
13.  Olešnice OL 21,14 21,14 19,32
14.  Dub nad Moravou OL 21,20 21,20 17,26
15.  Grygov OL 21,31 21,31 20,96
16.  Chořelice OL 22,64 22,64 22,08
17.  Šumvald OL 24,35 24,35 20,58
18.  Třeština SU 29,03 19,59 29,03

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,6916,6316,692019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešnice OL16,7316,5816,732019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nemile SU16,7516,6416,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL16,4316,8116,812018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice PV16,9016,7616,902014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Břevenec OL16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL16,9116,6216,912019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,7516,9316,932018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ráječek SU17,0316,9717,032017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plinkout OL17,0517,1317,132013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Loučany OL17,0917,2317,232015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Niva PV17,2516,9017,252015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2916,9217,292019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Domamyslice PV17,3016,5717,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ráječek SU17,3217,1217,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice PV17,3317,1017,332018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešnice XOL17,3617,1617,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Cholina OL16,9617,3817,382013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,3117,4317,432018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Břevenec OL17,1117,4517,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Polkovice PR16,7817,4717,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,5016,7917,502019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL17,5117,3717,512016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břevenec OL17,5217,2117,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oskava NemrlovSU17,5517,3217,552013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice PV17,5717,1517,572013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hlubočky OL16,8317,6117,612017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Domamyslice PV17,3617,6317,632015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Střelice OL17,4017,7317,732018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,2817,7417,742013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Libina SU17,3317,1617,332021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU18,1917,1218,192022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Pěnčín PV18,4517,8518,452021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Haňovice OL18,4517,1218,452021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Pěnčín štiky PV17,5218,8218,822022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Vojnice OL18,6019,1219,122022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Dětkovice PV19,3719,4119,412021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Droždín Chvádrož OL19,0719,5419,542022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Velký Týnec OL18,4719,6819,682022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Droždín Chvádrož OL19,6019,9019,902021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Přáslavice OL19,4219,9319,932022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Dolany OL20,1919,0720,192022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Pěnčín B PV20,3917,7420,392021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Dub nad Moravou OL20,9418,4020,942021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Hlubočky OL21,1219,1021,122021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Nová Dědina OL21,5418,6921,542021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Nová Dědina OL25,7724,5925,772022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Cholina Cholešnice OL29,9628,5629,962021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19. Šumvald OL20,5333,2433,242021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20. Přáslavice OL17,1734,8834,882021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21. Dolany OLNPNPNP2021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22. Šumvald OLNPNPNP2022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/27 Šumvald - hřiště,
BIOMAC HE
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
BIOMAC HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald
BIOMAC HE
2021/07/24 Šumvald, BIO-HE Šumvald
BIOMAC HE
2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B)
BIOMAC HE
2023/07/22 Šumvald, 7. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Komentáře