Šumvald 2018 - Šumvald

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nemile SU 16,75 16,75 16,64
2.  Loučany OL 16,81 16,43 16,81
3.  Břevenec OL 16,91 16,62 16,91
4.  Plinkout OL 16,93 16,75 16,93
5.  Ráječek SU 17,32 17,32 17,12
6.  Dětkovice PV 17,33 17,33 17,10
7.  Bílovice PV 17,43 17,31 17,43
8.  Střelice OL 17,73 17,40 17,73
9.  Ludéřov OL 17,75 16,83 17,75
10.  Náměšť na Hané OL 17,76 17,76 16,99
11.  Pavlov-výběr SU 17,79 17,79 17,29
12.  Měrotín OL 19,24 18,82 19,24
13.  Nová Dědina OL 20,13 18,65 20,13
14.  Olešnice OL 24,85 24,50 24,85
15.  Domamyslice B PV NP NP NP
15.  Dolní Studénky SU NP NP NP
15.  Chválkovice OL NP 17,43 NP
15.  Šumvald OL NP NP NP
15.  Polkovice PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,09 17,09 16,86
2.  Pěnčín PV 17,86 17,86 17,55
3.  Hlubočky OL 18,30 18,30 18,22
4.  Nová Dědina OL 19,38 18,77 19,38
5.  Haňovice OL 20,33 20,33 20,15
6.  Olešnice OL 20,42 19,35 20,42
7.  Dětkovice PV 21,47 21,47 18,29
8.  Náměšť na Hané OL 37,15 17,78 37,15
9.  Droždín Chvadrož OL 50,93 50,93 49,02

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU16,7516,6416,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,4316,8116,812018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Domamyslice PV16,9016,7616,902014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Břevenec OL16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL16,7516,9316,932018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,0316,9717,032017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Loučany OL17,0917,2317,232015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Niva PV17,2516,9017,252015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Domamyslice PV17,3016,5717,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ráječek SU17,3217,1217,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dětkovice PV17,3317,1017,332018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice XOL17,3617,1617,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bílovice PV17,3117,4317,432018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL17,1117,4517,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Polkovice PR16,7817,4717,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Náměšť na Hané OL17,5117,3717,512016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Břevenec OL17,5217,2117,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hlubočky OL16,8317,6117,612017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Domamyslice PV17,3617,6317,632015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Střelice OL17,4017,7317,732018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL16,8317,7517,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL17,7616,9917,762018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Janovice BR17,7617,5317,762014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ostrava NemrlovOV17,1817,7917,792014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pavlov-výběr SU17,7917,2917,792018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Olešnice OL17,7917,5717,792015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,8717,7217,872017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,9117,6917,912016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL17,9217,5517,922017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,3018,0318,032015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV17,3317,7817,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Velký Týnec OL19,1418,3819,142016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Droždín Chvadrož OL19,2118,6519,212016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Olešnice OL19,6819,2719,682016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Nová Dědina OL19,9019,0519,902016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Haňovice OL21,6419,7621,642016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Loučany OL23,5023,7923,792016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Šumvald OL42,2222,6542,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Hlubočky OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Nová Hradečná OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Dolní Libina SUNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,33http://youtu.be/V3BONZBHhuI Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře