Šumvald 2018 - Šumvald

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nemile SU 16,75 16,75 16,64
2.  Loučany OL 16,81 16,43 16,81
3.  Břevenec OL 16,91 16,62 16,91
4.  Plinkout OL 16,93 16,75 16,93
5.  Ráječek SU 17,32 17,32 17,12
6.  Dětkovice PV 17,33 17,33 17,10
7.  Bílovice PV 17,43 17,31 17,43
8.  Střelice OL 17,73 17,40 17,73
9.  Ludéřov OL 17,75 16,83 17,75
10.  Náměšť na Hané OL 17,76 17,76 16,99
11.  Pavlov-výběr SU 17,79 17,79 17,29
12.  Měrotín OL 19,24 18,82 19,24
13.  Nová Dědina OL 20,13 18,65 20,13
14.  Olešnice OL 24,85 24,50 24,85
15.  Domamyslice B PV NP NP NP
15.  Dolní Studénky SU NP NP NP
15.  Chválkovice OL NP 17,43 NP
15.  Šumvald OL NP NP NP
15.  Polkovice PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,09 17,09 16,86
2.  Pěnčín PV 17,86 17,86 17,55
3.  Hlubočky OL 18,30 18,30 18,22
4.  Nová Dědina OL 19,38 18,77 19,38
5.  Haňovice OL 20,33 20,33 20,15
6.  Olešnice OL 20,42 19,35 20,42
7.  Dětkovice PV 21,47 21,47 18,29
8.  Náměšť na Hané OL 37,15 17,78 37,15
9.  Droždín Chvadrož OL 50,93 50,93 49,02

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechy pod Kosířem PV17,8217,5217,822020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Křenovice PR17,9318,1618,162020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR19,2017,6119,202020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chválkovice OL18,2819,3019,302020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR17,7619,5719,572020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU17,5720,0620,062020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nový Malín SU18,9820,1920,192020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Troubelice OL20,9820,7220,982020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Přáslavice OL19,5921,4821,482020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice BPV21,5020,5021,502020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kokory PR21,7320,6821,732020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice PV23,0517,3923,052020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU19,4423,1423,142020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Šumvald OL23,1922,9923,192020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolany OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chořelice OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešnice XOLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Dědina OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Plinkout OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radíkov OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,0916,8617,092018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,3317,7817,782016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pěnčín PV17,7717,8217,822019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,8617,5517,862018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hlubočky OL18,1017,8418,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL18,1817,8918,182015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Libina SU18,2418,1518,242020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hlubočky OL18,3018,2218,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Svésedlice OL18,3318,4318,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dětkovice PV18,2018,7918,792019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Haňovice OL17,4318,8218,822020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dolní Libina SU18,8418,2918,842019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Přáslavice OL18,9018,7118,902020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Dědina OL18,6418,9618,962014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dub nad Moravou OL18,9819,0919,092020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pěnčín PV19,1018,1719,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL19,1418,3819,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hlubočky OL18,5619,1519,152015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Cholina OL17,6319,1819,182019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Droždín Chvadrož OL19,2118,6519,212016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nová Hradečná OL18,5119,2219,222015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krasice PV18,0119,2419,242020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Náměšť na Hané OL18,4919,2719,272019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Olešnice OL19,3118,6619,312019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pěnčín PV19,3218,5219,322020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nová Dědina OL18,7719,3819,382018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Náměšť na Hané OL18,6119,4319,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Svésedlice OL19,4719,0419,472015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Loučany OL18,7119,6019,602014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Olešnice OL19,6819,2719,682016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,33https://youtu.be/V3BONZBHhuI Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře