Zhoř u Tábora 2015 - Memoriál Josefa Tupého

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 09. 2015 13:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775910191
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 17,02 17,02 16,96
2.  Žďár A JH 17,09 16,74 17,09
3.  Chotěmice TA 17,34 16,97 17,34
4.  Slapy A TA 17,55 17,55 17,46
5.  Kamenice nad Lipou PE 17,74 17,61 17,74
6.  Jaronice CB 17,89 17,89 17,68
7.  Chýnov TA 18,01 18,01 17,84
8.  Stoklasná Lhota TA 18,02 18,02 17,30
9.  Daměnice BN 18,41 17,75 18,41
10.  Drahňovice BN 18,57 18,57 17,94
11.  Bukovany BN 18,66 17,16 18,66
12.  Řepeč TA 18,80 18,80 16,95
13.  Zhoř u Tábora A TA 19,01 19,01 18,67
14.  Makov TA 19,09 18,75 19,09
15.  Želeč A TA 19,36 19,36 19,09
16.  Český Rudolec JH 19,72 18,56 19,72
17.  Obora TA 20,00 20,00 18,38
18.  Tučapy TA 20,11 20,11 18,81
19.  Strmilov JH 20,66 19,45 20,66
20.  Krátošice TA 21,63 21,63 19,21
21.  Slapy C TA 21,80 21,80 21,39
22.  Zdešov JH 22,86 18,10 22,86
23.  Skrýchov u Opařan TA 24,31 21,14 24,31
24.  Slapy B TA 24,33 24,27 24,33
25.  Želeč B TA 24,57 23,01 24,57
26.  Ústrašice B TA 24,60 23,91 24,60
27.  Božejovice TA 25,04 25,04 24,38
28.  Moraveč TA 27,82 27,61 27,82
29.  Chabrovice TA 28,82 28,65 28,82
30.  - Zárybničná Lhota - 40,80 40,12 40,80
31.  Zdislavice BN 43,46 17,19 43,46
32.  Počepice PB NP NP NP
32.  Chářovice BN NP NP NP
32.  Rybova Lhota TA NP NP NP
32.  Srubec CB NP NP NP
32.  Bohdalín PE NP NP NP
32.  Lomec KT NP NP NP
32.  Pikov TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louňovice pod Blaníkem B BN 17,15 17,15 16,32
2.  Dvorce A TA 17,21 17,21 16,71
3.  Makov TA 18,31 18,23 18,31
4.  Zhoř u Tábora TA 18,54 18,00 18,54
5.  Nová Včelnice JH 19,30 17,98 19,30
6.  Kamenice nad Lipou A PE 19,34 18,09 19,34
7.  Chrbonín TA 20,68 19,92 20,68
8.  Kamenice nad Lipou B PE 20,99 20,99 20,55
9.  Dvorce B TA 21,62 18,36 21,62
10.  Zárybničná Lhota TA 22,60 22,16 22,60
11.  Lomec KT 23,63 23,63 23,59
12.  Želeč TA 24,10 24,10 21,74
13.  Bezděčín TA 24,24 24,24 24,11
14.  Zdešov JH 26,95 26,95 26,39
15.  Ústrašice TA 35,21 18,24 35,21
16.  Chabrovice TA 35,25 35,25 34,49
17.  Chotěmice TA NP NP NP
17.  Slapy TA NP NP NP
17.  Smrkov TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA16,3916,6716,672018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chotěmice TA17,0016,7517,002019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA17,1016,9617,102016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem B BN17,1516,3217,152015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA17,2116,7117,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chotěmice TA17,2417,0217,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bezděčín TA17,4017,3217,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kamenice nad Lipou A PE17,2117,6117,612016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA17,6517,8417,842017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Slapy TA18,0418,0218,042017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zhoř u Tábora TA17,9618,1718,172016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Slapy TA18,1717,6718,172019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chrbonín TA17,6518,2518,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Makov TA18,2318,3118,312015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Včelnice JH17,3718,3518,352018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dvorce B TA18,3518,4518,452016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zhoř u Tábora TA18,0018,5418,542015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotěmice TA18,5717,0718,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Daměnice BN18,1618,6118,612017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dvorce A TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dvorce TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Ústrašice TA18,2818,8218,822016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nová Včelnice JH18,9518,6218,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lom TA19,0519,0019,052019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Ratměřice BN18,6919,1119,112019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Slapy TA18,2219,1319,132016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdešov JH18,1819,2219,222019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Ústrašice TA19,2417,2919,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Zhoř u Tábora TA19,2518,9919,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ústrašice TA19,2919,2919,292013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

17,34https://youtu.be/tpHR9XkuWTs Patrik Baláž

Slapy - Muži

17,55https://youtu.be/awGOJ4m0bYQ Tomáš Švec

Chýnov - Muži

18,01https://youtu.be/mwLLNnX4_n0 Jan Kainráth

Chýnov - Muži

18,01https://youtu.be/LMXIGxhkY_I Jan Kainráth

Chotěmice - Ženy

NPhttps://youtu.be/wK_G89r00mg Patrik Baláž
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře