Zhoř u Tábora 2018 - Memoriál Josefa Tupého

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775 910 191
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žďár JH 16,65 16,39 16,65
2.  Chotěmice TA 16,72 16,31 16,72
3.  Český Rudolec JH 17,15 17,08 17,15
4.  Šipoun PT 17,31 17,31 16,82
5.  Zdislavice BN 17,71 17,71 17,00
6.  Kamenice nad Lipou PE 17,72 17,72 16,55
7.  Dobronice u Chýnova TA 17,80 16,80 17,80
8.  Rybova Lhota TA 18,11 17,80 18,11
9.  Ústrašice B TA 18,52 18,21 18,52
10.  Strmilov JH 18,53 18,12 18,53
11.  Skrýchov u Malšic TA 18,60 17,89 18,60
12.  Kozmice TA 18,67 18,10 18,67
13.  Slapy TA 18,77 18,77 18,24
14.  Bohdalín PE 18,85 18,85 17,30
15.  Božejovice TA 18,93 18,93 18,04
16.  Zhoř u Tábora TA 19,05 18,81 19,05
17.  Nová Ves u Chýnova TA 19,39 19,27 19,39
18.  Krátošice TA 19,54 18,86 19,54
19.  Řepeč TA 19,87 19,87 18,65
20.  Drunče JH 20,35 19,98 20,35
21.  Jaronice CB 20,51 20,51 20,38
22.  Vesce TA 20,86 20,68 20,86
23.  Tučapy TA 20,96 20,96 20,19
24.  Lom TA 21,90 21,90 20,74
25.  Žirovnice PE NP NP NP
25.  Košice TA NP NP NP
25.  Želeč TA NP NP NP
25.  Krotějov Sport TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 16,67 16,39 16,67
2.  Chotěmice TA 17,24 17,24 17,02
3.  Chrbonín TA 18,25 17,65 18,25
4.  Nová Včelnice JH 18,35 17,37 18,35
5.  Ústrašice TA 19,24 19,24 17,29
6.  Zhoř u Tábora TA 19,25 19,25 18,99
7.  Slapy TA 19,40 19,40 18,67
8.  Dvorce B TA 19,61 19,61 18,41
9.  Kamenice nad Lipou PE 19,71 19,71 19,23
10.  Lom TA 19,85 17,54 19,85
11.  Chválkov PE 19,86 19,02 19,86
12.  Zdešov JH 20,85 20,85 20,18
13.  Želeč TA 24,21 24,21 21,62
14.  Drhovice TA 26,44 26,44 23,39
15.  Tábor dorostenky TA 27,02 20,80 27,02
16.  Bezděčín TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 15,84 15,39 15,84
2.  Svaté Pole PB 16,92 16,92 16,57
3.  Tučapy TA 17,13 17,13 16,88
4.  Lom TA 18,69 17,59 18,69
5.  Slapy D TA 20,08 20,08 19,74
6.  Maršov TA 25,17 24,46 25,17
7.  Želeč TA NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 14,09 14,09 13,86
2.  Kamenice nad Lipou PE 15,58 15,58 14,90
3.  Žďár JH 17,48 17,33 17,48
4.  Český Rudolec JH NP NP NP
5.  Rybova Lhota TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA16,3916,6716,672018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dvorce A TA17,1016,9617,102016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Louňovice pod Blaníkem B BN17,1516,3217,152015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA17,2116,7117,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chotěmice TA17,2417,0217,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Kamenice nad Lipou A PE17,2117,6117,612016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bezděčín TA17,6517,8417,842017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Slapy TA18,0418,0218,042017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zhoř u Tábora TA17,9618,1718,172016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Chrbonín TA17,6518,2518,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Makov TA18,2318,3118,312015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nová Včelnice JH17,3718,3518,352018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dvorce B TA18,3518,4518,452016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zhoř u Tábora TA18,0018,5418,542015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chotěmice TA18,5717,0718,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Daměnice BN18,1618,6118,612017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dvorce TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dvorce A TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Ústrašice TA18,2818,8218,822016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Slapy TA18,2219,1319,132016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Ústrašice TA19,2417,2919,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Zhoř u Tábora TA19,2518,9919,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Ústrašice TA19,2919,2919,292013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nová Včelnice JH17,9819,3019,302015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Kamenice nad Lipou A PE18,0919,3419,342015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Slapy TA19,4018,6719,402018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdešov JH18,0419,4019,402016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dvorce B TA19,6118,4119,612018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kamenice nad Lipou PE19,7119,2319,712018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Lom TA19,7919,5919,792017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře