Zhoř u Tábora 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 09. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice A BN 16,75 16,69 16,75
2.  Žďár A JH 16,90 16,90 16,81
3.  Kamenice nad Lipou PE 17,01 17,01 16,59
4.  Zdislavice BN 17,03 17,03 16,36
5.  Drahňovice BN 17,12 16,87 17,12
6.  Bohdalín PE 17,35 17,35 16,88
7.  Chýnov TA 17,46 17,46 16,64
8.  Český Rudolec JH 17,52 17,52 17,26
9.  Stoklasná Lhota TA 17,54 17,37 17,54
10.  Řepeč TA 17,58 17,58 17,19
11.  Daměnice BN 17,88 17,88 16,88
12.  Jaronice Srubec A CB 17,89 17,89 17,39
13.  Zhoř u Tábora TA 18,03 18,03 17,73
14.  Jaronice Srubec B CB 18,29 18,29 17,81
15.  Slapy A TA 18,61 18,23 18,61
16.  Slapy B TA 18,70 18,70 18,50
17.  Drunče JH 18,74 18,74 18,46
18.  Želeč A TA 18,76 18,23 18,76
19.  Strmilov JH 18,87 17,99 18,87
20.  Ústrašice B TA 19,00 18,69 19,00
21.  Žirovnice PE 19,09 19,09 18,45
21.  Skrýchov u Malšic TA 19,09 19,01 19,09
23.  Obora TA 19,50 19,50 19,39
24.  Krátošice TA 19,87 19,87 19,19
25.  Dobronice u Chýnova TA 20,49 18,83 20,49
26.  - Krotějov Sport - 20,63 18,84 20,63
27.  Košice TA 21,47 21,47 19,16
28.  Kozmice TA 23,16 23,16 22,84
29.  Moraveč TA 25,82 22,47 25,82
30.  Tučapy A TA 32,42 32,42 31,72
31.  Bezděčín TA NP NP NP
31.  Želeč B TA NP NP NP
31.  Božejovice TA NP NP NP
31.  Rybova Lhota TA NP NP NP
31.  Chotěmice TA NP NP NP
31.  Lomec KT NP NP NP
31.  Zdešov JH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,10 17,10 16,96
2.  Kamenice nad Lipou A PE 17,61 17,21 17,61
3.  Zhoř u Tábora TA 18,17 17,96 18,17
4.  Dvorce B TA 18,45 18,35 18,45
5.  Chotěmice TA 18,57 18,57 17,07
6.  Ústrašice TA 18,82 18,28 18,82
7.  Slapy TA 19,13 18,22 19,13
8.  Zdešov JH 19,40 18,04 19,40
9.  Lom TA 20,00 19,54 20,00
10.  Smrkov TA 20,26 18,90 20,26
11.  Malšice TA 25,17 25,17 23,94
12.  Chrbonín TA 26,53 26,53 24,83
13.  Nová Včelnice JH 27,78 27,78 26,97
14.  Želeč TA 27,89 25,23 27,89
15.  Krátošice TA 34,09 34,09 33,93
16.  Bezděčín TA 41,86 41,86 40,30
17.  Daměnice BN NP NP NP
17.  Zdislavice BN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,5116,5116,512017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,3916,6516,652018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,3116,7216,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ABN16,6916,7516,752016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár AJH16,9016,8116,902016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE17,0116,5917,012016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA17,0216,9617,022015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zdislavice BN17,0316,3617,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stoklasná Lhota TA16,9917,0717,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kalenice ST16,3617,0817,082017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žďár AJH16,7417,0917,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žernovice PT17,1116,6117,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Drahňovice BN16,8717,1217,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Český Rudolec JH17,0817,1517,152018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Šipoun PT17,3116,8217,312018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA17,3316,5117,332017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA16,9717,3417,342015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bohdalín PE17,3516,8817,352016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chýnov TA17,4616,6417,462016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Český Rudolec JH17,5217,2617,522016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stoklasná Lhota TA17,3717,5417,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Slapy ATA17,5517,4617,552015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TA17,5817,1917,582016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chářovice BN17,1317,6017,602013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdislavice BN17,7117,0017,712018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenice nad Lipou PE17,7216,5517,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobronice u Chýnova TA17,6817,7217,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kamenice nad Lipou PE17,6117,7417,742015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdislavice BN17,6417,8017,802013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobronice u Chýnova TA16,8017,8017,802018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Slapy - Muži

18,61http://youtu.be/NwjvZQSjMhc Tomáš Švec

Slapy - Muži

18,70http://youtu.be/dLDUXDMPnoo Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře