Zhoř u Tábora 2017 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele:  http://www.thliga.cz/soutez/show/28
Kdy: 09. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775 910 191
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,51 16,51 16,51
2.  Stoklasná Lhota TA 17,07 16,99 17,07
3.  Kalenice ST 17,08 16,36 17,08
4.  Žernovice PT 17,11 17,11 16,61
5.  Chotěmice TA 17,33 17,33 16,51
6.  Dobronice u Chýnova TA 17,72 17,68 17,72
7.  Daměnice BN 18,02 18,02 17,29
8.  Ústrašice B TA 18,21 17,39 18,21
9.  Drahňovice BN 18,30 18,30 17,04
10.  Řepeč TA 18,54 18,54 18,34
11.  Zhoř u Tábora TA 18,72 18,72 18,41
12.  Skrýchov u Malšic TA 18,74 18,74 18,31
13.  Drunče JH 18,80 18,80 17,49
14.  Strmilov JH 18,81 18,81 18,35
15.  Český Rudolec JH 18,97 18,97 17,40
16.  Kamenice nad Lipou PE 18,98 18,98 16,87
17.  Jaronice CB 19,04 19,04 18,18
18.  Srubec CB 19,06 19,06 17,14
19.  Žirovnice PE 19,47 19,47 18,96
20.  Božejovice TA 19,67 19,67 19,22
21.  Lom TA 19,68 19,65 19,68
22.  Želeč TA 20,69 20,65 20,69
23.  Krátošice TA 22,03 19,31 22,03
24.  Choustník TA 22,90 21,56 22,90
25.  Nová Ves u Chýnova TA 24,75 24,75 22,86
26.  Březnice PB 34,69 18,38 34,69
27.  Krotějov Sport TA NP NP NP
28.  Rybova Lhota Ústrašice TA NP NP NP
29.  Kamenná Lhota TA NP NP NP
29.  Slapy B TA NP NP NP
29.  Žďár JH NP NP NP
29.  Novosedly ST NP NP NP
29.  Slapy TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděčín TA 17,84 17,65 17,84
2.  Slapy TA 18,04 18,04 18,02
3.  Daměnice BN 18,61 18,16 18,61
4.  Dvorce TA 18,75 18,75 18,45
4.  Dvorce A TA 18,75 18,75 18,45
6.  Lom TA 19,79 19,79 19,59
7.  Chotěmice TA 20,17 20,17 20,14
8.  Zdešov JH 20,77 18,82 20,77
9.  Nová Včelnice JH 21,98 21,98 21,56
10.  Dvorce B TA 22,53 20,84 22,53
11.  Malšice TA 23,11 21,94 23,11
12.  Chrbonín TA 24,24 24,24 23,12
13.  Želeč TA 26,40 26,40 25,92
14.  Kamenice nad Lipou PE 33,10 33,10 33,06
15.  Zhoř u Tábora B TA 42,22 42,22 23,00
16.  Drhovice TA NP NP NP
16.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
16.  Ústrašice TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,5116,5116,512017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ABN16,6916,7516,752016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár AJH16,9016,8116,902016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE17,0116,5917,012016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dvorce TA17,0216,9617,022015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN17,0316,3617,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stoklasná Lhota TA16,9917,0717,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kalenice ST16,3617,0817,082017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár AJH16,7417,0917,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žernovice PT17,1116,6117,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Drahňovice BN16,8717,1217,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chotěmice TA17,3316,5117,332017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chotěmice TA16,9717,3417,342015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE17,3516,8817,352016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chýnov TA17,4616,6417,462016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,5217,2617,522016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stoklasná Lhota TA17,3717,5417,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Slapy ATA17,5517,4617,552015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Řepeč TA17,5817,1917,582016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chářovice BN17,1317,6017,602013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dobronice u Chýnova TA17,6817,7217,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenice nad Lipou PE17,6117,7417,742015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zdislavice BN17,6417,8017,802013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Daměnice BN17,8816,8817,882016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jaronice Srubec ACB17,8917,3917,892016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jaronice CB17,8917,6817,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žďár JH17,9317,0617,932013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy TA17,9517,5717,952013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chýnov TA18,0117,8418,012015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN18,0217,2918,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře