Bechov 2021 - Pohár Formanka

Liga: JL
Místo: Bechov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 07. 08. 2021 10:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329

Začátek rezervace: 02. 08. 2021 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2021 20:00
Začátek tipování:  02. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2021 00:00
Zadal: Miloslav Tauchman

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bechov-11658.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
22Dneboh MBOndřej Jirčák
33Bašnice JCBlanka Kuntošová
44Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Bechov MBBlanka Kuntošová
77Obrubce MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1616Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2020Břehy MBBlanka Kuntošová
2121Košťálov SMBlanka Kuntošová
2222Žehrov MBLukáš Marek
2323Březová LIJakub Švarc
2424Karlinky BLIPetr Augusta
2525Ploukonice SMEliška Bakešová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Břehy MBTereza Kočová
33Ďáblice ABOndřej Jirčák
44Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
55Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
66Bratříkov JNBlanka Kuntošová
77Sychrov MBBlanka Kuntošová
88Bechov MBBlanka Kuntošová
99Katusice MBBlanka Kuntošová
1010Košťálov SMBlanka Kuntošová
1111Olešnice SMBlanka Kuntošová
1212Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1313Břehy MBBlanka Kuntošová
1414Pilínkov, Liberec XXIV LI724290710 Werner
1516Jeřmanice LIKristýna Matějková
1618Pěnčín JNKateřina Pelcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bechov MB17,2619,2436,502021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bakov nad Jizerou MB20,0719,3439,412021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chudíř MB21,1519,7040,852019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Ves u Bakova MB20,8620,0540,912019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Lhota MB20,4520,7941,242021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bechov MB21,2420,0041,412020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Ves u Bakova MB19,8621,6741,532020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,3022,2841,582020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,5520,2141,762021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Doubrava MB18,6623,1941,852021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hrdlořezy MB18,0225,3043,322021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bakov nad Jizerou MB25,5618,8944,452020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bakov nad Jizerou MB20,8123,7544,562019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB15,5331,9747,502019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bítouchov MB25,3423,6448,982019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dlouhá Lhota MB27,8522,7350,582020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Solec -MalobratřiceMB25,5924,9950,582019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice Dobšín MB30,8721,0851,952021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenice Dobšín MB23,3928,7252,112019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chotětov MB27,5524,5752,122020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bítouchov MB26,9825,3652,342020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Lhota MB30,2522,2352,482019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Doubravička MB28,7224,8353,552020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kosmonosy MB32,2423,4355,672021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bystřice JC30,2426,1756,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Plazy MB33,7624,9958,752019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Veselá MB31,8029,2061,002019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB42,2419,4161,652021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chotětov MB23,5140,0463,552021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Doubrava MB42,0421,6763,712020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Bousov MB34,9329,5964,522019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kamenice Dobšín MB32,0435,8867,922020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pilínkov, Liberec XXIV LI33,9335,5169,442019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Doubravička MB42,2433,1975,432021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Smilovice MB31,5044,7976,292019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bechov MB44,9332,4877,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ploukonice SM16,6116,4016,612021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břehy MB16,1817,1017,102021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI17,3717,3117,372021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bratříkov JN17,3817,9817,982021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM18,0718,1018,102021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB18,5418,2818,542021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB18,9418,2118,942021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bechov MB17,7418,9518,952021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB19,1018,4819,102021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála JN20,2518,8620,252021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín JN17,4620,2920,292021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice SM19,9920,6120,612021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dlouhá Lhota MB22,2821,0643,342020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dlouhá Lhota MB22,4921,4943,982019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dlouhá Lhota MB23,1525,2548,402021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chotětov AMB26,5624,3050,862021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB25,9025,4551,352021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bechov MB25,5628,1653,722020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chotětov BMB26,6727,1453,812020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Žehrov MB25,7128,9554,662020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Veselá MB31,4424,3655,802019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žehrov MB27,8530,0757,942021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves u Bakova MB30,5058,2758,272021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chudíř MB30,1428,1958,332019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chotětov AMB27,9133,5161,422020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bechov MB37,0126,7563,762019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Ves u Bakova MB37,0027,8264,822020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotětov BMB27,9036,9964,892021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Ves u Bakova MB27,3738,8466,212019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bechov MB46,0521,3567,402021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Semčice MB30,9740,4571,422019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bakov nad Jizerou MB36,0545,7881,832021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bakov nad Jizerou MB43,7339,1782,902020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychrov MBNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže