Bechov 2021 - HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících

Liga: -
Místo: Bechov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 24. 07. 2021 09:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608821329

Začátek rezervace: 08. 06. 2021 09:00
Konec rezervace: 22. 07. 2021 23:59
Začátek tipování:  24. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 24. 07. 2021 00:00
Zadal: Miloslav Tauchman

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhbechov.cz

Poznámka pořadatele

HODGEPODGE

Soutěž v klasickém požárním útoku s losováním postů jednotlivých soutěžících v družstvu

Pořadatel: SDH Bechov
Termín: 
sobota 24. července 2021
Místo konání: hasičské hřiště Svobodín

Terče: sklopné terče, elektronická časomíra
Požární stříkačka: vlastní (pořadatel PS nedodává)
Kategorie: muži a ženy. Obě kategorie hodnoceny zvlášť
Startovní listina: společná muži a ženy, pořadí podle registrace na firesport.eu
Hřiště: Náběh po zámkové dlažbě (130m2), travnatá dráha

Startovné: 300Kč
Uzávěrka přihlášek: 22.7.2021 v 23:59
Občerstvení: Na místě, teplé a studené jídlo, pivo, nealko a teplé nápoje

Online internetový přenos 

https://youtu.be/mEgWtpNrqpw

Pravidla

  • Požární útok na 2B dle pravidel extraligy ČR
  • Před provedením soutěžního pokusu proběhne losování jednotlivých postů (viz. dále)
  • Bez přetlakového ventilu
  • PS smí být nastartovaná před startem pokusu
  • Hadice C42 a B65 nebo C52 a B75, možno použít pojistky
  • Čas na přípravu 5 minut
  • Soutěžící musí být členem SH ČMS a v roce 2021 dosáhnout věku nejméně 15 let (stvrzuje svým podpisem vedoucí družstva na přihlášce)
  • Za družstvo v kategorii mužů může nastoupit libovolných počet žen. Za ženy nesmí nastoupit ani jeden muž
  • Družstvo si smí vypůjčit dva lidi a zároveň smí dva lidi zapůjčit. Jeden soutěžící může být zapůjčen pouze do jednoho družstva
  • Soutěž proběhne na dvě kola. O vítězi rozhodne součet časů z obou pokusů. Pokud bude mít družstvo neplatný pokus, získá nejhorší čas daného kola plus penalizaci 10 sekund.
  • Voda se během útoku nedoplňuje

Průběh losování

Soutěžící si při kontrole materiálu na přípravné základně vylosují posty, na kterých budou muset útok provést. Každý soutěžící bude pro kontrolu označen barevnou páskou s popisem postu. Jedinou výjimku tvoří strojník. Záleží pouze na rozhodnutí držstva, jestli bude určen nebo se také zúčastní losování. Toto privilegium dostal zejména z důvodu bezpečnosti sportovců a ochrany techniky. Losování postů nemá vliv na přípravu materiálu na základně tzn. nebude se posuzovat kdo připravuje materiál pro daný post.

Časový harmonogram

8:00 – 8:30 příjezd družstev a registrace
8:45 nástup soutěžících, porada velitelů
9:00 zahájení soutěže

Přihlášení na soutěž a další informace

https://www.firesport.eu/soutez-bechov-11729.html

Miloslav Tauchman

miloslav.tauchman@sdhbechov.cz
telefon: 608 821 329
www.sdhbechov.cz

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bechov-11729.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bechov ženyMBMiloslav Tauchman
25Bechov mužiMBMiloslav Tauchman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plazy MB23,7325,4125,412019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB26,1025,4126,102019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Dlouhá Lhota MB26,3822,3826,382019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Sukorady MB26,9927,9327,932019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Veselá MB26,0928,2628,262019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Petkovy MB28,5327,2628,532019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Chotětov MB27,6528,5328,532019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Kamenice Dobšín MB24,1329,3229,322019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Chudíř MB30,6925,8330,692019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Smilovice MB30,7826,3630,782019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Kosořice MB33,2630,9633,262019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Bechov MB26,21NPNP2019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Přípravka žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Všelisy MB--34,752019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Dlouhá Lhota MB--36,672019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Chotětov MB--38,892019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Petkovy MB--46,372019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Bechov MB--57,902019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petkovy MB--28,592019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Bechov MB--30,272019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Doubravička MB--32,172019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Nová Ves u Bakova MB--36,822019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Horní Bousov MB--37,382019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Chudíř MB--38,512019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Bakov nad Jizerou A MB--47,062019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Kosmonosy MB--48,372019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Chotětov MB--NP2019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bechov A MB--27,342019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Doubravička MB--27,992019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Bechov B MB--30,062019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Chotětov A MB--31,902019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Petkovy MB--32,972019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Chudíř MB--34,562019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Kosmonosy A MB--35,502019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Chotětov B MB--38,382019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Dlouhá Lhota A MB--40,722019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB--40,732019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Bakov nad Jizerou MB--42,092019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Horní Bousov MB--42,432019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Kosmonosy B MB--NP2019/05/25 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/08 Bechov, Pohár Formanka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka- ZRUŠENO
-
2021/06/25 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž,žáci mladší starší
-
2021/06/26 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár
-
2021/06/26 Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru
-
2021/06/26 Karlinky, Karlinský H faktor
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Litohoř, Memoriál Antonína Abraháma
-
2021/06/26 Vranín !! ZRUŠENO!!, Vranínská noční soutěž - zrušeno (snad příští rok)
-
2021/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2021/07/02 Karlovice - fotbalové hřiště, 1. ročník Memoriálu IVA URBÁNKA
-
2021/07/03 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2021/07/04 Lúky, 2B muži, ženy,dorast,muži35
-
2021/07/04 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák
-
2021/07/04 Hartmanice (sy), O pohár starostky obce Hartmanice 2021
-
2021/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž o pohár starostky
-
2021/07/05 “Hliník” Vojnice, Hasičská soutěž SDH Vojnice VIII. ročník
-
2021/07/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Soutěž o pohár starosty sboru na 2B
-
2021/07/09 Závada - hřiště TJ Sokol, 3. kolo NHHL
-
2021/07/10 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/10 Kostníky, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody KOSTNÍKY
-
2021/07/11 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/17 Chlum u Vlašimi, Noční soutěž v PÚ
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II. ročník O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga