Bechov 2023 - Pohár Formanka

Liga: BP
Místo: Bechov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 28. 05. 2023 09:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329

Začátek rezervace: 22. 05. 2023 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  28. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2023 00:00
Zadal: Martina Cermanová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bechov-13281.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chudíř MBPetr Melčák
22Petkovy MBMonča Zemanová
33Chotětov MBMartin Urban
44Horní Bousov MBFrantišek Steklý
55Doubravička MBPetr Šifta
66Kosmonosy AMBLucie Dlouhá
77Dolní Stakory MBAnežka Spěšná
88Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
99Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
1010Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
1111Kosmonosy BMBLucie Dlouhá
1212Židněves AMBZdeňka Knížková
1313Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
1414Písková Lhota MBPavel Kučera
1515Židněves BMBZdeňka Knížková
1616Březno MBVáclav Horák
1717Žehrov MBPetr Vild
1818Bechov MBKarel Bartoň
1920Písková Lhota MBPavel Kučera
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotětov MBMartin Urban
22Židněves MBZdeňka Knížková
33Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
44Velké Všelisy MBMichaela Veselá
55Březno MBVáclav Horák
Mladí hasiči
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Březno MBVáclav Horák
22Doubravička MBPetr Šifta
33Chudíř MBPetr Melčák
44Dolní Stakory AMBAnežka Spěšná
55Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
66Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
77Dlouhá Lhota AMBKateřina Szabová
88Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
99Chotětov AMBMartin Urban
1010Dlouhá Lhota BMBKateřina Szabová
1111Písková Lhota MBPavel Kučera
1212Chotětov BMBMartin Urban
1313Velké Všelisy MBMichaela Veselá
1414Dolní Stakory BMBAnežka Spěšná
1515Žehrov MBPetr Vild
1616Bechov MBKarel Bartoň
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBKarel Bartoň
22Chotětov AMBMartin Urban
33Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
44Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
55Chotětov BMBMartin Urban


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,0716,2016,202023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,0416,2316,232024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice SM16,2016,3216,322024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Frýdštejn JN16,4416,0416,442023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Obrubce MB16,6416,6316,642021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Březová LI16,4016,7616,762024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU16,5816,7616,762022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,2216,7816,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Rašín JC16,7316,7916,792024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Březová LI16,5016,8016,802022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dobšín Kamenice MB16,8416,3016,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Březová LI16,8516,7616,852021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Březová LI16,6316,9316,932023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Obrubce MB16,1016,9516,952023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Drahňovice BN16,3716,9716,972024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC16,2016,9816,982022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dneboh MB17,0316,9017,032022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB16,6717,1217,122024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM16,4517,1417,142021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rašín JC17,1616,9517,162023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešnice SM16,8217,1717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Frýdštejn JN17,1716,6717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Tatobity SM17,1716,6517,172024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dubenec TU16,9017,2017,202021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sychrov MB17,2616,7417,262021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB17,3217,3117,322023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobšín Kamenice MB17,3416,7217,342021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov AJN17,3617,2217,362022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dneboh MB17,4816,7517,482024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Karlinky LI17,5117,3417,512021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bašnice JC16,5617,5317,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jílové u Držkova JN17,5917,5517,592023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dneboh MB17,6016,5817,602023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Jirkov AJN17,6017,3417,602021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dobšín Kamenice MB16,9517,6017,602023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Obrubce MB17,6217,0017,622022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Horní Měcholupy AB17,5517,6417,642024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krásná Ves MB17,6617,1017,662024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krásná Ves MB17,3317,7217,722023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Košťálov SM17,8417,8217,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Brada - Rybníček JC17,4817,8617,862023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Břehy MB17,8817,7517,882021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jirkov AJN17,6017,8917,892023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tatobity SM17,6717,8917,892023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pěnčín JN17,8617,9417,942023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dubenec TU16,9617,9817,982024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Horní Měcholupy AB17,3217,9817,982023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Košťálov SM17,8317,9817,982023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Třebnouševes JC17,4217,9917,992024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Třebnouševes JC17,0118,1018,102023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Karlinky LI18,1318,0018,132023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Brada - Rybníček JC17,9418,2318,232021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Horní Měcholupy AB17,6518,2418,242021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jílové u Držkova JN18,2118,3018,302024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Krásná Ves MB18,3517,9218,352022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Břehy MB17,9818,3718,372024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sychrov MB18,3817,0418,382024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Břehy MB18,4918,3718,492023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Doubrava MB18,5417,6118,542024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bystřice JC18,6418,2018,642022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sezemice MB17,7418,6718,672024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jirkov BJN18,3018,6918,692023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Jílové u Držkova JN18,7718,5218,772021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ploukonice SM17,6418,8418,842024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Brada - Rybníček JC18,9018,3318,902022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bechov MB18,9318,5418,932024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Doubrava MB19,0119,3519,352023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jirkov BJN19,7818,1119,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žehrov MB19,8319,1019,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bechov MB18,9820,3320,332022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jirkov BJN20,8319,7220,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Karlinky LI20,9021,5321,532022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Krásná Ves MB21,5821,1221,582021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Desná III JN24,0923,6324,092021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Ploukonice SM27,1826,0427,182021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Břehy MB27,8629,1129,112022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Žehrov MB30,4330,6330,632021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Radimovice LI32,6831,8932,682024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Karlinky BLI42,5328,3742,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Frýdštejn JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Jirkov BJN17,55NPNP2024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Třebnouševes JCNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bechov MBNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Pěnčín JN--NP2024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dubenec TU16,60NPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Pěnčín JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bechov MBNP18,13NP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Košťálov SMNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Velké Hamry JN17,52NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Olešnice SM17,06NPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sychrov MBNP16,53NP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radimovice LINPNPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Ploukonice SM20,7822,18NP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Tatobity SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dobšín Kamenice MBNP17,07NP2024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Olešnice SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jílové u Držkova JNDSQDSQDSQ2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka
BP
2022/08/06 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Bechov, Pohár Formanka
BP
2023/08/05 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Bechov, Pohár Formanka
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/08 Chotětov, Chotětovský pohár
BP
2024/08/17 Sukorady, Sukoradský pohár
BP
2024/08/24 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
BP
2024/09/07 Březno, Židněves, Pohár Klenice
BP
2024/09/14 Kosořice, Pohár Doubravka
BP
2024/09/21 Chotětov, Soptíkův dračí pohár
BP
2024/11/16 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024
BP
Kdy Kde Liga