Benešov u Semil 2020 - Benešovský pohár

Liga: JL
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 26. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737 169 988

Začátek rezervace: 21. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 25. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  21. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 25. 09. 2020 00:00
Zadal: Veronika Slavíková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-11139.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
22Dneboh MBLukáš Danda
33Bechov MBMiloslav Tauchman
44Veselá MBOlda Česák
55Zlatá Olešnice JNBlanka Kuntošová
66Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
77Jirkov JNMAD Matthew
88Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
99Karlinky LIJaroslav Vobecký
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Košťálov SMBlanka Kuntošová
1212Sychrov MBMichal Kuntoš
1313Olešnice SMLukáš Marek
1414Žehrov MBMatěj Hajlich
1515Jirkov BJNMAD Matthew
1616Břehy MBPetr Zavrtálek
1717Tatobity SMVáclav Matura
1818Krásná Ves MBJan Macoun
1919Frýdštejn JNMartin Bušek
2020Bystřice JCMichal Odzgan
2121Jílové u Držkova JNpetra lepicova
2222Dubenec TUMartínek z Dubence
2324Hradčany LITomáš Marvan
2425Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2527Březová LIMartina Šámalová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
22Zlatá Olešnice JNBlanka Kuntošová
33Kosmonosy MBAneta Klimová
44Bechov MBMíša Kopáčová
55Veselá SMEliška Novotná
66Sychrov MBAnna
77Pěnčín JNKateřina Pelcová
88Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
99Břehy MBTereza Kočová
1010Ploukonice SMPetra Vildová
1111Katusice MBDenisa Boháčková
1212Jeřmanice LIKristýna Matějková
1313Mříčná SMVeronika Slavíková
1414Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
1515Sychrov OLEMBEliška Marková
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1719Košťálov SMLenka Poloprutská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,1015,9416,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,1816,2816,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2116,3316,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov PR16,1416,3816,382013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov OL16,3916,0716,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT15,7216,4816,482013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,2216,5016,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM1,6516,2416,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK16,4216,5416,542015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC16,6216,1516,622013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,0216,6716,672018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychotín BK16,8416,3216,842013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK16,8416,7216,842014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC16,8616,4116,862015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR16,9016,0016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC16,9616,6116,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Borovice MB17,0016,3417,002016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Katusice MB17,0116,6717,012018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benešov u Semil SM17,0116,4817,012016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC16,6617,0317,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM17,1016,6917,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nevcehle JI16,8417,1017,102014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Katusice MB16,6817,1117,112019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6017,1317,132015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dlouhá Ves RK17,0717,1517,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC16,7217,1917,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO17,2116,5817,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Benešov u Semil SM17,2216,7217,222014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Obrubce MB17,0517,2317,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,1217,2417,242016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malá Skála BéčkoJN17,2817,1217,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM16,5917,3117,312016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Benešov u Semil SM17,3217,1417,322017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nevcehle JI17,0617,3317,332015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK17,3317,0717,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Louňovice pod Blaníkem BN17,4516,6717,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Veselá SM17,4516,9717,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myštěves HK17,4516,4817,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nevcehle JI17,3117,4517,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov AMB17,3717,4717,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chrášťany LT17,5116,1017,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libuň JC17,4617,6317,632014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Veselá SM17,3217,6317,632018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM--17,652013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM17,6616,8317,662015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malá Skála JN17,0117,6717,672016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Veselá SM17,3617,7017,702020/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jablonec nad Jizerou SM17,8917,2617,892014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sychrov MB17,9117,2017,912016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Krásná Ves MB17,2517,9417,942016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jeřmanice LI17,9517,7617,952018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Libuň JC--17,992013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Petrůvky TR16,0818,0218,022013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sychrov MB18,0517,6918,052014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krásná Ves MB18,0817,3918,082014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bratříkov JN17,6818,1318,132016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malá Skála BéčkoJN18,1517,4118,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sychrov BMB18,1617,4618,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Myštěves HK--18,232013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sychrov MB17,5118,2518,252020/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bratříkov JN18,2918,0518,292013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Libuň JC1,8318,1918,302017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jablonec nad Jizerou SM17,1518,3118,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kosmonosy MB17,5618,3418,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Letohrad - Orlice UO18,3518,3218,352016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Košťálov SM18,3718,2418,372016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Benešov u Semil SM18,3817,6118,382014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malá Skála BJN18,4518,0818,452013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bratříkov JN17,8918,4518,452017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dvorce TA17,8518,4818,482014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Libuň JC18,3518,5118,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Krásná Ves MB18,5218,1818,522015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Vitiněves JC18,5917,8018,592016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Košťálov SM1,8616,7518,602017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Krásná Ves MB18,0418,6118,612014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malá Skála BéčkoJN--18,662013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Libuň JC18,5118,6818,682013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kosmonosy MB18,2318,7018,702018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Malá Skála BéčkoJN18,3718,7418,742014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Borovice MB18,9117,0018,912014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bratříkov JN--18,922013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Malá Skála BéčkoJN18,9218,7718,922017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Huť JN18,9417,8018,942014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Malá Skála BéčkoJN18,8219,0219,022020/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Huť JN18,7719,0419,042016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Benešov u Semil SM18,8119,0919,092020/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bratříkov JN17,0419,1019,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Sychotín BBK19,1116,2419,112016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malá Skála BJN17,1219,3119,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bratříkov JN19,3118,0119,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bratříkov JN18,8119,3619,362014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Borovice MB--19,372013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Malá Skála ÁčkoJN17,5119,4519,452014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Sychrov MB--19,482013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Krásná Ves MB18,9419,5019,502020/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Kosmonosy MB19,1619,5219,522020/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Krásná Ves MB19,5619,1519,562013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Zlatá Olešnice JN19,6419,6619,662018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Břehy MB--19,762013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bratříkov JN19,0519,7819,782016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže