Benešov u Semil 2020 - Benešovský pohár

Liga: JL
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 26. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737 169 988

Začátek rezervace: 21. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 25. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  21. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 25. 09. 2020 00:00
Zadal: Veronika Slavíková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-11139.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
22Dneboh MBLukáš Danda
33Bechov MBMiloslav Tauchman
44Veselá MBOlda Česák
55Zlatá Olešnice JNBlanka Kuntošová
66Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
77Jirkov JNMAD Matthew
88Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
99Karlinky LIJaroslav Vobecký
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Košťálov SMBlanka Kuntošová
1212Sychrov MBMichal Kuntoš
1313Olešnice SMLukáš Marek
1414Žehrov MBMatěj Hajlich
1515Jirkov BJNMAD Matthew
1616Břehy MBPetr Zavrtálek
1717Tatobity SMVáclav Matura
1818Krásná Ves MBJan Macoun
1919Frýdštejn JNMartin Bušek
2020Bystřice JCMichal Odzgan
2121Jílové u Držkova JNpetra lepicova
2222Dubenec TUMartínek z Dubence
2324Hradčany LITomáš Marvan
2425Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2527Březová LIMartina Šámalová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
22Zlatá Olešnice JNBlanka Kuntošová
33Kosmonosy MBAneta Klimová
44Bechov MBMíša Kopáčová
55Veselá SMEliška Novotná
66Sychrov MBAnna
77Pěnčín JNKateřina Pelcová
88Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
99Břehy MBTereza Kočová
1010Ploukonice SMPetra Vildová
1111Katusice MBDenisa Boháčková
1212Jeřmanice LIKristýna Matějková
1313Mříčná SMVeronika Slavíková
1414Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
1515Sychrov OLEMBEliška Marková
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1719Košťálov SMLenka Poloprutská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,1916,2216,222016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,1416,2316,232016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,6316,3816,382016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Frýdštejn JN16,4016,3616,402021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,5116,1316,512014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5216,2416,522016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC16,5716,5316,572014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6116,0316,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kosmonosy MB16,3216,6316,632019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC16,6316,6416,642021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrášťany LT16,1116,6616,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,5516,7316,732016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Oponešice TR16,7716,3016,772016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Obrubce MB16,8016,5916,802019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jankov BN16,8116,6416,812013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI16,8116,1816,812015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB16,8116,8316,832014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice CUO16,5716,8716,872014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,8916,5216,892016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Starý Lískovec Sport BM16,7516,8916,892013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice CUO16,8916,9416,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV16,9516,1416,952014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice BUO16,5016,9616,962013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC--16,972013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN16,8816,9816,982019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnava TR16,4316,9816,982014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lhotky Sport ZR16,9916,7516,992014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnava TR16,6716,9916,992013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,6617,0017,002013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dubenec TU16,8317,0017,002021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Starý Lískovec Sport BM16,9717,0117,012014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Trnava TR16,8617,0117,012016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hoštice OP16,6117,0417,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Poříčí BK16,7517,0417,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Olešná HB17,0416,7617,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Obrubce MB16,7217,0817,082018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tatobity SM17,0816,4917,082019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0816,5717,082015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žernovník BK17,0017,0917,092013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bašnice JC16,6317,1017,102015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velké Hoštice OP16,2817,1017,102013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kosmonosy MB17,1116,2517,112018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Žernovník BK16,8817,1517,152015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lhotky Sport ZR17,1616,9117,162016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Renmotor Jinolice JC16,9617,1617,162020/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Renmotor Jinolice JC--17,162013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jílové u Držkova JN17,1217,1617,162018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Pšánky HK16,5717,1717,172016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Tatobity SM16,8317,1917,192017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dneboh MB17,1217,1917,192016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chrášťany LT17,1617,2317,232015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Dneboh MB17,2316,4317,232021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Obrubce MB17,2416,9217,242016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kosmonosy MB17,2516,2117,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zlatá Olešnice JN17,2517,1617,252017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sychrov MB16,7817,2617,262019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bašnice JC17,2617,2217,262013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Starý Lískovec Sport BM16,5817,2717,272016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Tatobity SM17,2716,8217,272014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Malá Skála JN16,8517,2817,282018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bohdalín PE17,2917,2917,292015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dubenec TU17,0617,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Jankov BN16,7417,3217,322015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pasohlávky BO16,4517,3417,342013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olšovec PR16,5317,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Libuň JC16,8417,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chrášťany LT17,3816,7317,382014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tatobity SM--17,382013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Obrubce MB16,5817,4017,402016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chotěmice TA17,4117,0717,412015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Myštěves HK16,4117,4117,412017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Libuň JC17,1217,4217,422014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bohdalín PE16,9617,4317,432014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Myštěves HK16,7817,4417,442015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Starý Lískovec Sport BM17,2417,4517,452015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zlatá Olešnice JN17,4817,1517,482016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Tuř JC17,4317,5017,502013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Plumlov PV17,5116,8317,512015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Rohovládová Bělá PA16,6917,5317,532016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Bašnice JC--17,532013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Renmotor Jinolice JC16,7717,5317,532014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Prchalov NJ16,9717,5417,542016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Renmotor Jinolice JC17,5416,4517,542017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zlatá Olešnice JN17,5617,4517,562020/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Pšánky BHK17,6017,5617,602014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stará Říše JI16,3717,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dubenec TU17,1717,6017,602020/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lestkov SM17,4217,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tuř JC16,1817,6117,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jimlín LN17,3617,6117,612016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lavičky ZR16,7917,6117,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Dneboh MB17,6217,1417,622019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Špičky PR17,6717,0317,672013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Tuř JC17,5317,6917,692015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Jirkov BJN17,6217,6917,692021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Břehy MB17,0417,6917,692021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bohdalín PE17,6917,0617,692016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jirkov AJN17,6917,1517,692021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Kosmonosy MB--17,702013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Slapy TA17,7117,3817,712015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/07/11 Benešov u Semil - Zrušeno !!!, Benešovský pohár
EXČR
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže