Benešov u Semil 2016 - Benešovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737 169 988
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jablonec nad Jizerou SM 16,22 16,19 16,22
2.  Jinolice Renmotor JC 16,23 16,14 16,23
3.  Chrášťany LT 16,66 16,11 16,66
4.  Pšánky HK 17,17 16,57 17,17
5.  Dneboh MB 17,19 17,12 17,19
6.  Kosmonosy MB 17,25 17,25 16,21
7.  Obrubce MB 17,40 16,58 17,40
8.  Jimlín LN 17,61 17,36 17,61
9.  Sychrov MB 18,12 17,53 18,12
10.  Veselá MB 18,23 18,23 17,35
11.  Podůlší Béčko JC 18,27 17,86 18,27
12.  Jílové u Držkova JN 18,91 18,91 17,94
13.  Košťálov SM 19,16 17,75 19,16
14.  Jirkov JN 19,23 19,03 19,23
15.  Tatobity SM 19,27 17,89 19,27
16.  Loukov MB 19,66 19,14 19,66
17.  Krásná Ves MB 19,67 19,17 19,67
18.  Roprachtice SM 20,29 19,73 20,29
19.  Velké Hamry JN 30,51 27,70 30,51
20.  Dobšín Kamenice MB 33,90 33,90 33,29
21.  Benešov u Semil SM NP NP NP
21.  Malá Skála JN NP NP NP
21.  Mříčná SM NP NP NP
21.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
21.  Bašnice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,28 16,18 16,28
2.  Libuň JC 16,96 16,96 16,61
3.  Borovice MB 17,00 17,00 16,34
4.  Benešov u Semil SM 17,01 17,01 16,48
5.  Obrubce MB 17,23 17,05 17,23
6.  Malá Skála Béčko JN 17,28 17,28 17,12
7.  Sychrov MB 17,91 17,91 17,20
8.  Krásná Ves MB 17,94 17,25 17,94
9.  Bratříkov JN 18,13 17,68 18,13
10.  Huť JN 19,04 18,77 19,04
11.  Loukov MB 22,41 22,41 21,70
12.  Radimovice LI 24,71 24,71 24,49
13.  Jablonec nad Jizerou SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,1015,9416,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM16,1816,2816,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT16,2116,3316,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radíkov PR16,1416,3816,382013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Radíkov OL16,3916,0716,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany LT15,7216,4816,482013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Jablonec nad Jizerou SM1,6516,2416,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín BK16,4216,5416,542015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vitiněves JC16,6216,1516,622013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Košťálov SM16,0216,6716,672018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Sychotín BK16,8416,3216,842013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,8416,7216,842014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Vitiněves JC16,8616,4116,862015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Radíkov PR16,9016,0016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Libuň JC16,9616,6116,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Borovice MB17,0016,3417,002016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Katusice MB17,0116,6717,012018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Benešov u Semil SM17,0116,4817,012016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Libuň JC16,6617,0317,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nevcehle JI16,8417,1017,102014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Louňovice pod Blaníkem BN16,6017,1317,132015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dlouhá Ves RK17,0717,1517,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC16,7217,1917,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Letohrad - Orlice UO17,2116,5817,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Benešov u Semil SM17,2216,7217,222014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Obrubce MB17,0517,2317,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Krásná Ves MB17,1217,2417,242016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála Béčko JN17,2817,1217,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Benešov u Semil SM16,5917,3117,312016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Benešov u Semil SM17,3217,1417,322017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře