Benešov u Semil 2016 - O pohár SDH Benešov

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  http://sdhbenesovusemil.estranky.cz
Kdy: 21. 08. 2016 09:30
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  +420 737 169 988
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Miloslav Maleček

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bašnice JC 16,38 15,63 16,38
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,52 16,52 16,24
3.  Stará Říše JI 16,73 16,55 16,73
4.  Oponešice TR 16,77 16,77 16,30
5.  Jinolice Renmotor JC 16,89 16,89 16,52
6.  Trnava TR 17,01 16,86 17,01
7.  Olešná HB 17,04 17,04 16,76
7.  Velké Hoštice OP 17,04 16,61 17,04
9.  Lhotky Sport ZR 17,16 17,16 16,91
10.  Obrubce MB 17,24 17,24 16,92
11.  Starý Lískovec Sport BM 17,27 16,58 17,27
12.  Zlatá Olešnice JN 17,48 17,48 17,15
13.  Rohovládová Bělá PA 17,53 16,69 17,53
14.  Prchalov NJ 17,54 16,97 17,54
15.  Bohdalín PE 17,69 17,69 17,06
16.  Dvorce TA 17,82 17,82 17,42
17.  Chrášťany LT 17,85 17,36 17,85
18.  Letohrad - Kunčice B UO 18,17 17,71 18,17
19.  Chářovice BN 18,31 17,24 18,31
20.  Plumlov PV 18,33 16,54 18,33
21.  Myštěves HK 18,37 18,37 17,56
21.  Krásná Ves MB 18,37 18,37 17,97
23.  Louňovice pod Blaníkem BN 18,51 17,10 18,51
24.  Letohrad - Kunčice C UO 18,55 17,26 18,55
25.  Benešov u Semil SM 18,64 18,64 18,48
26.  Letohrad - Orlice UO 18,91 17,15 18,91
27.  Slavětín LN 18,98 17,57 18,98
28.  Jílové u Držkova JN 19,04 17,63 19,04
29.  Pšánky HK 21,35 21,35 20,94
30.  Pasohlávky BV NP NP NP
30.  Košťálov SM NP NP NP
30.  Lavičky ZR NP NP NP
30.  Chotěmice TA NP NP NP
30.  Malá Skála JN NP NP NP
30.  Čeperka PA NP NP NP
36.  Tatobity SM MS MS MS

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 16,90 16,90 16,00
2.  Krásná Ves MB 17,24 17,12 17,24
3.  Benešov u Semil SM 17,31 16,59 17,31
4.  Nevcehle JI 17,45 17,31 17,45
4.  Louňovice pod Blaníkem BN 17,45 17,45 16,67
4.  Myštěves HK 17,45 17,45 16,48
7.  Malá Skála JN 17,67 17,01 17,67
8.  Letohrad - Orlice UO 18,35 18,35 18,32
9.  Košťálov SM 18,37 18,37 18,24
10.  Vitiněves JC 18,59 18,59 17,80
11.  Sychotín B BK 19,11 19,11 16,24
12.  Bratříkov JN 19,78 19,05 19,78
13.  Obrubce MB 20,19 18,58 20,19
14.  Dvorce TA 21,63 18,51 21,63
15.  Chrášťany LT 22,80 22,80 22,67
16.  Touchovice LN 32,52 32,52 20,51
17.  Libuň JC NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,1916,2216,222016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1416,2316,232016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,6316,3816,382016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,5116,1316,512014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5216,2416,522016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,5716,5316,572014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6116,0316,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT16,1116,6616,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,5516,7316,732016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR16,7716,3016,772016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI16,8116,1816,812015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jankov BN16,8116,6416,812013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,8116,8316,832014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,5716,8716,872014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC16,8916,5216,892016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Starý Lískovec Sport BM16,7516,8916,892013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice CUO16,8916,9416,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,9516,1416,952014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO16,5016,9616,962013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC--16,972013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,4316,9816,982014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,6716,9916,992013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lhotky Sport ZR16,9916,7516,992014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jinolice JC16,6617,0017,002013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,8617,0117,012016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Starý Lískovec Sport BM16,9717,0117,012014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Horní Poříčí BK16,7517,0417,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešná HB17,0416,7617,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velké Hoštice OP16,6117,0417,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0816,5717,082015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michaela Malá  16,38 25 19.08.2016 22:36
 Petr Hlaváček  16,42 21 19.08.2016 17:03
 Michal Matějíček  16,32 19 21.08.2016 09:28
 Lucie Samková  16,30 17 18.08.2016 20:48
 Luboš Veselý  16,28 15 19.08.2016 16:36
 Ondřej Matyáš  16,26 13 19.08.2016 23:56
 Adam Nádvorník  16,25 12 17.08.2016 13:58
 Radek Staněk  16,24 11 14.08.2016 10:19
 Klára Pelejová  16,52 11 19.08.2016 16:31
 Andrea Crhová  16,23 10 20.08.2016 09:43
 Tomáš Valda  16,22 9 19.08.2016 16:48
 Martin Ondra  16,18 5 19.08.2016 15:44
 Zdeněk Juřík  16,59 4 21.08.2016 09:23
 Martin Valda  16,60 3 09.08.2016 12:10


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Klára Pelejová  16,11 0 19.08.2016 16:31
 Tomáš Valda  16,22 0 19.08.2016 16:48
 Martin Ondra  16,28 0 19.08.2016 15:45
 Luboš Veselý  16,29 0 19.08.2016 16:37
 Adam Nádvorník  16,30 0 17.08.2016 13:59
 Andrea Crhová  16,31 0 20.08.2016 09:44
 Zdeněk Juřík  16,37 0 21.08.2016 09:23
 Michal Matějíček  16,38 0 21.08.2016 09:14
 Lucie Samková  16,50 0 18.08.2016 20:49
 Radek Staněk  16,52 0 14.08.2016 10:19
 Ondřej Matyáš  16,53 0 19.08.2016 23:56
 Petr Hlaváček  16,55 0 19.08.2016 17:03
 Martin Valda  16,60 0 09.08.2016 12:11
 Michaela Malá  16,64 0 19.08.2016 22:37

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

17,24http://youtu.be/xJinGD1RdAA Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře