Břehy 2020 - Pojizerský pohár Břehy

Liga: JL
Místo: Břehy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 08. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Petr Zavrtálek
Telefon:  608339153

Začátek rezervace: 03. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 07. 08. 2020 20:00
Začátek tipování:  03. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 07. 08. 2020 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Doubrava - areál SK Jizeran

50.5590778N, 15.0584447E

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brehy-11134.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
23Břehy MBBlanka Kuntošová
34Dubenec TUBlanka Kuntošová
45Velké Hamry JNMAD Matthew
56Žehrov MBMatěj Hajlich
67Obrubce MBDavid Velát
78Jirkov JNMAD Matthew
89Olešnice SMLukáš Marek
911Brada - Rybníček JCPavel
1012Tatobity SMVáclav Matura
1113Sychrov MBMichal Kuntoš
1214Košťálov SMTomáš Tulach
1315Kamenice MBKristýna Šlapáková
1416Jirkov BJNMAD Matthew
1517Krásná Ves MBJan Macoun
1618Frýdštejn JNVáclav Matura
1719Karlinky LIJaroslav Vobecký
1820Kamenice Dobšín MBDavid Velát
1921Hradčany LITomáš Najman
2022Dneboh MBLukáš Danda
2123Desná III JNTomáš Palme
2224Bechov MBTadeáš Odstrčilík
2325Doubrava MBMatěj Hajlich
2427Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Břehy MBBlanka Kuntošová
24Sychrov OLEMBEliška Marková
35Katusice MBDenisa Boháčková
46Košťálov SMTomáš Tulach
57Bechov MBTadeáš Odstrčilík
68Kosmonosy MBKristýna Šlapáková
79Pěnčín JNKateřina Pelcová
810Veselá SMEliška Novotná
911Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1012Ploukonice SMEliška Bakešová
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1218Jeřmanice LIKristýna Matějková
1319Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1420Sychrov MBEliška Marková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM16,5816,4516,582020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Frýdštejn JN16,1717,0517,052020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sychrov MB17,1717,1517,172020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Obrubce MB17,1017,1917,192020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice SM17,4817,2717,482020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU17,9217,5217,922020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hradčany LI18,4217,5118,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kamenice Dobšín MB18,4416,8718,442020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jirkov JN19,1819,1319,182020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Karlinky LI19,6419,4419,642020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zlatá Olešnice JN18,6720,6420,642020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Desná IIISY22,4222,0422,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žehrov MB23,1421,7723,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN25,7119,1525,712020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bechov MB26,6923,9026,692020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Doubrava MB28,6327,7628,632020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jirkov BJNNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dneboh MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Košťálov SM18,43NPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Karlinky BLINP30,71NP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krásná Ves MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Brada - Rybníček JCNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břehy MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže