Břehy 2020 - Pojizerský pohár Břehy

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Petr Zavrtálek
Telefon:  608339153
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tatobity SM 16,58 16,58 16,45
2.  Frýdštejn JN 17,05 16,17 17,05
3.  Sychrov MB 17,17 17,17 17,15
4.  Obrubce MB 17,19 17,10 17,19
5.  Olešnice SM 17,48 17,48 17,27
6.  Dubenec TU 17,92 17,92 17,52
7.  Hradčany LI 18,42 18,42 17,51
8.  Kamenice Dobšín MB 18,44 18,44 16,87
9.  Jirkov JN 19,18 19,18 19,13
10.  Karlinky LI 19,64 19,64 19,44
11.  Zlatá Olešnice JN 20,64 18,67 20,64
12.  Desná III SY 22,42 22,42 22,04
13.  Žehrov MB 23,14 23,14 21,77
14.  Jílové u Držkova JN 25,71 25,71 19,15
15.  Bechov MB 26,69 26,69 23,90
16.  Doubrava MB 28,63 28,63 27,76
17.  Karlinky B LI NP NP 30,71
17.  Košťálov SM NP 18,43 NP
17.  Břehy MB NP NP NP
17.  Brada - Rybníček JC NP NP NP
17.  Jirkov B JN NP NP NP
17.  Krásná Ves MB NP NP NP
17.  Dneboh MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov MB 17,12 17,02 17,12
2.  Ploukonice SM 17,22 17,22 16,81
3.  Košťálov SM 17,53 17,53 16,58
4.  Pěnčín JN 17,68 17,11 17,68
5.  Bratříkov JN 17,77 16,98 17,77
6.  Malá Skála Béčko JN 18,95 18,61 18,95
7.  Jeřmanice LI 19,39 19,39 17,44
8.  Veselá SM 20,50 18,34 20,50
9.  Bechov MB 22,43 22,43 20,58
10.  Sychrov OLE MB 25,68 25,22 25,68
11.  Katusice MB 38,57 38,26 38,57
12.  Břehy MB NP NP NP
12.  Krásná Ves MB NP NP 19,14

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM16,5816,4516,582020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Frýdštejn JN16,1717,0517,052020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sychrov MB17,1717,1517,172020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Obrubce MB17,1017,1917,192020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice SM17,4817,2717,482020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU17,9217,5217,922020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hradčany LI18,4217,5118,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kamenice Dobšín MB18,4416,8718,442020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jirkov JN19,1819,1319,182020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Karlinky LI19,6419,4419,642020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zlatá Olešnice JN18,6720,6420,642020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Desná IIISY22,4222,0422,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žehrov MB23,1421,7723,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN25,7119,1525,712020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bechov MB26,6923,9026,692020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Doubrava MB28,6327,7628,632020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jirkov BJNNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dneboh MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Košťálov SM18,43NPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Karlinky BLINP30,71NP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krásná Ves MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Brada - Rybníček JCNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břehy MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Tatobity - Muži

16,58https://youtu.be/JrabiqvoVp0 Jaroslav Kudrnáč

Obrubce - Muži

17,19https://youtu.be/1AwrlGf9ybE Pepa Adam

Obrubce - Muži

17,19https://youtu.be/xtrxoIoXAGs Pepa Adam

Olešnice - Muži

17,48https://youtu.be/18K_dDThQMQ Tomáš Hajlich

Jirkov - Muži

19,18https://youtu.be/RXd2eGgKEiQ Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře