Břevenec 2024 - Břevenec (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Břevenec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 05. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 05. 2024 18:00
Konec rezervace: 11. 05. 2024 10:00
Začátek tipování:  05. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brevenec-14059.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bludov SUTomáš Riedl
22Sobotín SUJiří Fojtík
33Těšetice OLTomáš Navrátil
44Bílovice PVMarek Šustr
55Nová Dědina OLNatálie Jakešová
66Plumlov PVJan Přecechtěl
77Plinkout OLSDH Plinkout
88Janovice BRTomáš Nebes
99Chořelice OLStepan Machata
1010Velká Bystřice OLMichal Surma
1111Břevenec OLBIOMAC Hanácká extraliga
1212Bezděčí u Trnávky SYTomáš Němec
1313Bohuslavice SUPavel Dostál
1414Hrabišín SUAdéla Haitmarová
1515Plumlov PVAdam Kala
1616Střelice OLKlára Blažková
1717Bílovice PVLukáš Říčař
1818Šumvald OLBoB Kobylka
1919Albrechtičky NJJakub Adámek
2020Dolany OLJan Šándor
2121Domamyslice PVJan Havlíček
2222Kožušany OLPetr Zmeškal
2323Náměšť na Hané OLMartin Dedek
2424Bílovice PVMarek Šustr
2525Hlubočky OLMichael Tichý
2629Kovářov OLTomáš Pikal
2730Ludéřov OLJaroslav Hausknecht
2834Olešnice RezervaOLNela De Roecková
2935Hlubočky OLMichael Tichý
3060Alojzov PVVeronika Růžičková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břevenec ženyOLBIOMAC Hanácká extraliga
22Vojnice OLDarina Dvorská
33Třeština SUBarbora Paráková
44Dolní Libina SUVeronika Koulová
55Hrabišín SUAdéla Haitmarová
66Kožušany OLPetr Zmeškal
77Pěnčín PVLucie Dostálová
88Cholina OLKateřina Cvetanová
99Dolany OLPetr Holoubek
1010Náměšť na Hané OLNela De Roecková
1111Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1212Haňovice OLMafka Sobotová
1313Velký Týnec ženy OLPetra
1415Olešnice OLJan Šnobl
1516Chořelice OLKateřina Cvetanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,4116,9417,412018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5417,5717,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL17,6516,8617,652018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR17,6917,8417,842018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR17,5418,1918,192018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU18,6118,5318,612018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5118,8918,892018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice APV19,3619,5819,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU19,6720,1720,172018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL18,3220,3220,322018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválkovice OL20,4220,4820,482018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Libina SU20,5819,5720,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mostkov SU20,8818,8820,882018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nemile SU22,2817,2522,282018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Šumvald OL22,6722,3022,672018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plinkout OL24,2918,5324,292018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbno pod Pradědem BR29,1828,2329,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina OL29,5919,1329,592018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Studénky SU32,3032,9032,902018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Plumlov PV17,91NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrabišín SU17,54NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV22,82NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Domamyslice BPVNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OLNP17,40NP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bohuslavice SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nemrlov SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,2016,7916,792016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,2717,2017,272017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU17,5717,5017,572017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy TR17,4117,5817,582004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kunovice VS--17,682005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pěnčín PV17,7617,4817,762019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS17,8417,1317,842006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI--17,902007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV17,6717,9317,932017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Libina SU17,1318,0118,012019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL18,1117,9118,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL18,0618,1418,142015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loučany OL17,8418,1718,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL17,8918,2118,212017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolní Libina SU18,1018,2318,232016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL18,2617,7018,262016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL17,6218,2718,272022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Výčapy TR--18,282005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL18,3117,5918,312019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Loučany OL18,2418,3318,332019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loukov KM--18,342007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešnice OL18,3418,1118,342016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL18,3418,2918,342019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlubočky OL17,7818,3818,382016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Břevenec OL18,1918,4318,432017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Opatovice PR18,5118,1118,512004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kunovice VS--18,522003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Loučany OL18,3218,5518,552018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kunovice VS--18,552007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Droždín ChvadrožOL18,1618,7718,772015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nová Dědina OL18,8618,0518,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nevcehle JI--18,982005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolní Libina SU18,9718,9918,992018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nevcehle JI17,5919,0719,072006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OL19,0818,8319,082017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Loučany OL18,2619,0819,082014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Droždín ChvadrožOL19,1119,0419,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Ludéřov OL18,8719,1219,122014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Haňovice OL19,1219,1319,132016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Náměšť na Hané OL19,1819,0519,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Úherce PS18,2819,2619,262006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Hradečná OL19,2718,7519,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Opatovice PR--19,332005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Droždín ChvadrožOL18,7319,3719,372016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešnice OL19,3818,8219,382015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Přáslavice OL19,3918,7819,392022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Stará Ves FM--19,442003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Svésedlice OL18,5919,5119,512017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dětkovice PV18,1619,5219,522013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pěnčín PV18,3819,6019,602018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Droždín ChvádrožOL18,3519,6819,682022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhotky ZR--19,722007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Velký Týnec OL19,3819,7619,762022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Haňovice OL18,6319,7819,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Svésedlice OL19,0519,8619,862018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Brněnec SY--19,892005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Dědina OL18,2519,9719,972017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dětkovice PV18,7320,0520,052019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Medlov AOL20,0919,6820,092014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Pěnčín štikyPV18,7620,1420,142022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hlubočky OL17,7820,2720,272019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Náměšť na Hané OL20,3018,8820,302017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Náměšť na Hané OL19,8720,3620,362016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Loučany OL19,1020,3720,372013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kunovice VS20,3820,3320,382004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Dědina OL20,4820,3520,482013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lhotky ZR19,5620,5320,532004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Šumvald OL20,5520,1720,552022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mladeč OL20,5720,2020,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Droždín ChvadrožOL20,5920,3620,592017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nová Hradečná OL20,6020,1320,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Hlubočky OL20,5520,6420,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Cholina OL20,6419,2220,642019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Vojnice OL19,2520,6620,662022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Medlov OL20,8820,2120,882013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lhotky ZR--20,922005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Hlubočky OL20,9320,5920,932018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Ludéřov OL20,0020,9620,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice OL20,9617,8720,962019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lhotky ZR20,0421,0121,012006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Loučany OL20,6121,2921,292004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Mladeč OL21,3119,4321,312019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Třeština SU20,7521,3521,352014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dolany OL19,8421,3921,392022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Lhotky ZR--21,492003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nová Dědina OL21,5320,9321,532022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Droždín ChvadrožOL21,7419,4121,742019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Pavlov SU21,6921,8621,862019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dolní Libina SU21,9718,3321,972015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nové Dvory OL19,5922,1022,102018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bílovice APV22,2718,8522,272018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Úherce PS--22,302005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dolní Libina SU22,3321,0822,332014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Loukov KM20,6722,4422,442006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dolní Libina SU22,4520,2322,452022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sychrov MB19,1622,4722,472006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nová Dědina OL22,4820,9222,482019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nová Dědina OL19,5522,5122,512015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Úherce PS19,6522,5622,562004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chválkovice OL22,6721,9722,672013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2013/07/07 Břevenec - hřiště,
BIOMAC HE
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
BIOMAC HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
BIOMAC HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
BIOMAC HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
BIOMAC HE
2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec
BIOMAC HE
2022/05/29 Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B)
BIOMAC HE
2023/05/28 Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B)
BIOMAC HE
2024/05/11 Břevenec, Břevenec (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga