Břevenec Hřiště 2019 - Břevenec

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 05. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 16,96 16,88 16,96
2.  Plumlov PV 17,01 17,01 16,52
3.  Olešnice OL 17,15 16,96 17,15
4.  Hrabišín SU 17,21 16,50 17,21
5.  Nemrlov SU 17,67 17,67 17,36
6.  Bílý Potok JE 17,86 17,86 17,22
7.  Ludéřov OL 18,20 17,20 18,20
8.  Plinkout OL 18,29 18,29 17,72
9.  Domamyslice B PV 18,40 18,40 17,53
10.  Ráječek SU 18,53 17,69 18,53
11.  Bílovice PV 18,76 18,63 18,76
12.  Šumvald OL 18,79 18,52 18,79
13.  Měrotín OL 19,00 17,61 19,00
14.  Dětkovice PV 19,14 19,14 18,71
15.  Dolany OL 19,71 19,52 19,71
16.  Dolní Studénky SU 19,73 19,73 19,64
17.  Bohuslavice SU 19,81 19,81 19,20
18.  Břevenec OL 20,22 18,09 20,22
19.  Nová Dědina OL 20,86 20,53 20,86
20.  Chválkovice OL 21,81 20,32 21,81
21.  Dolní Libina SU 24,42 19,71 24,42
22.  Niva PV 25,04 25,04 24,38
23.  Pavlov-výběr SU 29,05 29,05 24,62
24.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
24.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
24.  Myslechovice OL NP NP NP
24.  Kosov SU NP NP NP
24.  Janovice BR NP NP NP
24.  Otinoves PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 17,76 17,76 17,48
2.  Dolní Libina SU 18,01 17,13 18,01
3.  Haňovice OL 18,31 18,31 17,59
4.  Loučany OL 18,33 18,24 18,33
5.  Náměšť na Hané OL 18,34 18,34 18,29
6.  Dětkovice PV 20,05 18,73 20,05
7.  Hlubočky OL 20,27 17,78 20,27
8.  Cholina OL 20,64 20,64 19,22
9.  Olešnice OL 20,96 20,96 17,87
10.  Mladeč OL 21,31 21,31 19,43
11.  Droždín Chvadrož OL 21,74 21,74 19,41
12.  Pavlov SU 21,86 21,69 21,86
13.  Nová Dědina OL 22,48 22,48 20,92
14.  Bílovice B PV 24,96 24,96 21,99
15.  Dolní Studénky SU 27,72 27,72 21,18
16.  Hrabišín SU 31,07 30,79 31,07
17.  Dub nad Moravou OL 49,30 21,58 49,30
18.  Kosov SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,4116,9417,412018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5417,5717,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL17,6516,8617,652018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR17,6917,8417,842018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR17,5418,1918,192018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU18,6118,5318,612018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5118,8918,892018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice APV19,3619,5819,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU19,6720,1720,172018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL18,3220,3220,322018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválkovice OL20,4220,4820,482018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Libina SU20,5819,5720,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mostkov SU20,8818,8820,882018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nemile SU22,2817,2522,282018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Šumvald OL22,6722,3022,672018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plinkout OL24,2918,5324,292018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbno pod Pradědem BR29,1828,2329,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina OL29,5919,1329,592018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Studénky SU32,3032,9032,902018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice PV22,82NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Domamyslice BPVNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OLNP17,40NP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bohuslavice SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nemrlov SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Plumlov PV17,91NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hrabišín SU17,54NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL16,2016,7916,792016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,2717,2017,272017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dolní Libina SU17,5717,5017,572017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Výčapy TR17,4117,5817,582004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Kunovice VS--17,682005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV17,7617,4817,762019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Kunovice VS17,8417,1317,842006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nevcehle JI--17,902007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV17,6717,9317,932017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dolní Libina SU17,1318,0118,012019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Olešnice OL18,1117,9118,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hlubočky OL18,0618,1418,142015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Loučany OL17,8418,1718,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hlubočky OL17,8918,2118,212017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dolní Libina SU18,1018,2318,232016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nová Dědina OL18,2617,7018,262016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Výčapy TR--18,282005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Haňovice OL18,3117,5918,312019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Loučany OL18,2418,3318,332019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Náměšť na Hané OL18,3418,2918,342019/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL18,3418,1118,342016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Loukov KM--18,342007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hlubočky OL17,7818,3818,382016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Břevenec OL18,1918,4318,432017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Opatovice PR18,5118,1118,512004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Kunovice VS--18,522003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kunovice VS--18,552007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Loučany OL18,3218,5518,552018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Droždín Chvadrož OL18,1618,7718,772015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nová Dědina OL18,8618,0518,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

19,14https://youtu.be/jLk0rpiFiD8 Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře