Břevenec 2017 - Břevenec - TOHATSU FIRE CUP

Liga: -
Místo: Břevenec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 05. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2017 18:00
Konec rezervace: 06. 05. 2017 13:00
Začátek tipování:  06. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 06. 05. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brevenec-8716.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Újezd OLPetr Petr
24Ješov OLLukáš Pluháček
35Měrotín OLJakub Hlavinka
46Nenakonice OLJiří Tomecek
57Hlubočky OLGabriela Krejčí
68Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
79Grygov OLBarbora Špásová
810Šumvald OLBoB Kobylka
911Břevenec OLJosef Šenk
1012Klokočí PRJosef H
1116Svésedlice OLSDH Svésedlice
1230Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
22Újezd OLPetr Petr
33Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
44Svésedlice OLSDH Svésedlice
55Ješov OLLukáš Pluháček
66Nenakonice OLJiří Tomecek
77Hlubočky OLGabriela Krejčí
88Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
99Velký Týnec OLAnna Majerova
1010Velký Týnec OLAnna Majerova
1111Klokočí PRKateřina Gajdošíková
1213Grygov OLEliška Vávrová
1314Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,4116,9417,412018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5417,5717,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL17,6516,8617,652018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR17,6917,8417,842018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR17,5418,1918,192018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU18,6118,5318,612018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5118,8918,892018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice APV19,3619,5819,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU19,6720,1720,172018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL18,3220,3220,322018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválkovice OL20,4220,4820,482018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Libina SU20,5819,5720,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mostkov SU20,8818,8820,882018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nemile SU22,2817,2522,282018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Šumvald OL22,6722,3022,672018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plinkout OL24,2918,5324,292018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbno pod Pradědem BR29,1828,2329,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina OL29,5919,1329,592018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Studénky SU32,3032,9032,902018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabišín SU17,54NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílovice PV22,82NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Domamyslice BPVNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ludéřov OLNP17,40NP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bohuslavice SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nemrlov SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Plumlov PV17,91NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,2016,7916,792016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,2717,2017,272017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU17,5717,5017,572017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy TR17,4117,5817,582004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kunovice VS--17,682005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kunovice VS17,8417,1317,842006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nevcehle JI--17,902007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV17,6717,9317,932017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL18,1117,9118,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubočky OL18,0618,1418,142015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL17,8418,1718,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL17,8918,2118,212017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU18,1018,2318,232016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,2617,7018,262016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Výčapy TR--18,282005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice OL18,3418,1118,342016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loukov KM--18,342007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlubočky OL17,7818,3818,382016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Břevenec OL18,1918,4318,432017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Opatovice PR18,5118,1118,512004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kunovice VS--18,522003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kunovice VS--18,552007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loučany OL18,3218,5518,552018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL18,1618,7718,772015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nová Dědina OL18,8618,0518,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevcehle JI--18,982005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Libina SU18,9718,9918,992018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI17,5919,0719,072006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešnice OL19,0818,8319,082017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loučany OL18,2619,0819,082014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Droždín ChvadrožOL19,1119,0419,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ludéřov OL18,8719,1219,122014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Haňovice OL19,1219,1319,132016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Náměšť na Hané OL19,1819,0519,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Úherce PS18,2819,2619,262006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Hradečná OL19,2718,7519,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Opatovice PR--19,332005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Droždín ChvadrožOL18,7319,3719,372016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Olešnice OL19,3818,8219,382015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Stará Ves FM--19,442003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Svésedlice OL18,5919,5119,512017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pěnčín PV18,3819,6019,602018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lhotky ZR--19,722007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Haňovice OL18,6319,7819,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svésedlice OL19,0519,8619,862018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brněnec SY--19,892005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Dědina OL18,2519,9719,972017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Medlov AOL20,0919,6820,092014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Náměšť na Hané OL20,3018,8820,302017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Náměšť na Hané OL19,8720,3620,362016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kunovice VS20,3820,3320,382004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhotky ZR19,5620,5320,532004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mladeč OL20,5720,2020,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Droždín ChvadrožOL20,5920,3620,592017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Hradečná OL20,6020,1320,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hlubočky OL20,5520,6420,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lhotky ZR--20,922005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hlubočky OL20,9320,5920,932018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Ludéřov OL20,0020,9620,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lhotky ZR20,0421,0121,012006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Loučany OL20,6121,2921,292004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Třeština SU20,7521,3521,352014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lhotky ZR--21,492003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Libina SU21,9718,3321,972015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nové Dvory OL19,5922,1022,102018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bílovice APV22,2718,8522,272018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Úherce PS--22,302005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Libina SU22,3321,0822,332014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Loukov KM20,6722,4422,442006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sychrov MB19,1622,4722,472006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nová Dědina OL19,5522,5122,512015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Úherce PS19,6522,5622,562004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Chválkovice ChvádrožOL23,1622,9823,162014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Haňovice OL20,8023,7523,752015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nová Dědina OL--23,902003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Stará Ves FM24,2817,3924,282004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Janovice BR21,3724,3524,352018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Sychotín BK20,1724,8524,852006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Šumvald OL24,5525,5925,592014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Loučany OL--25,692003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Haňovice OL24,6425,8225,822017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Radíkov PR--26,472003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nová Hradečná OL26,5726,9626,962016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chválkovice OL27,2622,2527,262017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dětkovice PV21,1427,4227,422018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dlouhá Loučka OL--27,492007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Břevenec OL29,6530,3330,332018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bílovice BPV30,8818,1730,882018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Výčapy TR--31,812003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Haňovice OL33,0332,2133,032018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Nová Dědina OL32,8033,1633,162018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Troubelice OL33,0433,4733,472014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dětkovice PV34,7533,3734,752017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dětkovice PV34,2434,8934,892016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Olešnice OL40,5439,9840,542014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pěnčín PV45,6642,9245,662016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dubicko SU45,8945,8545,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Bílovice BPVNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Troubelice OLNPNPNP2015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chválkovice OLNPNPNP2015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga