Císařov (PR) 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Lukáš Navrátil
Telefon:  605 403 261

Začátek rezervace: 26. 08. 2018 19:00
Konec rezervace: 01. 09. 2018 12:00
Začátek tipování:  01. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 01. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Dsk%C3%BD-sbor-C%C3%ADsa%C5%99ov-250221598384743/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-9508.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov PRPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
33Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
44Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
55Měrotín MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
66Císařov ŽenyPRPavel Navrátil - admin ONL
77Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
88Cholina OLPatrik Maksant
99Haňovice OLNicol Pospíšilová
1010Radíkov OLDejv Tietze
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1414Nenakonice OLBarbora Paráková
1515Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1616Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1717Dolany OLJiří Staněk
1818Nenakonice OLJiří Tomecek
1919Krasice PVKarolína Burešová
2020Pěnčín PVLenka Kopečná
2121Podolí PRBřeťa Koplík
2222Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
2323Bílovice PVPetr Dokoupil
2424Břidličná BRPeťa Bartoňková
2525Čechy pod Kosířem PVStanislav Režný
2626Velký Týnec OLJan Jeřábek
2727Domamyslice PVJan Havlíček
2828Křenovice PRMarek Zavřel
2929Nové Dvory OLKarolína Studená
3030Svésedlice OLSDH Svésedlice
3131Velký Týnec OLAnna Majerova
3232Lošov OLJiří
3333Nemile ženySUAdéla Blažková
3434Střelice OLSabina Hájíčková
3535Určice Ženy PVvaša mirvald
3636Svésedlice OLMarkéta Bečáková
3737Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
3838Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3939Chválkovice OLOndřej ŠAFAŘÍK
4040Niva PVTomáš Růžička
4141Blatec OLEva Sahligerová
4242Kokory PRLibor Daňa
4343Střelice OLMafka Sobotová
4444Břidličná BRDaniela Trombiková
4545Bílovice PVPavla Mikšíková
4646Grygov OLAdam Dvorský
4747Mladeč OLNikola Hamplová
4848Otinoves PVIvo Klech
4949Blatec OLKateřina Skládalová
5050Svésedlice OLRadek Vyhnal
5151Mladeč MuziOLMartin Kristek
5252Vojnice ŽenyOLTereza Jílková
5353Kojetín  ŽENYPRJana Bitalová
5454Tovačov  ženyPREliška Večeřová
5555Vrchoslavice PVVeronika Vránová
5656Dětkovice PVLadislav Kořínek
5758Kosov Ženy SUKateřina Klusáková
5859Kojetín  ŽenyPRMartina Partykova
5960Hrabůvka PRHonza
6061Kosov SURenča
6163Vojnice MužiOLJakub Brijar
6264Maršíkov ženySUjan Vaculík
6366Opatovice PRPetr Klvaňa
6468Pustiměř MužiVYMichal Vrba
6569Hranice PRJakub Vojtek
6670Sobíšky PRJiří Kočař
6771Potštát Ženy PRVeronika Kocjanová
6876Čechy ženyPRAdéla Janků


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,8314,3114,832018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV14,4715,4815,482018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,5415,3515,542018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3815,7215,722018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,5615,8115,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,6916,1416,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,8616,3016,302018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,9916,4316,432018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,2316,5216,522018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,8716,5316,532018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nenakonice OL16,0117,5517,552018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Niva PV18,0217,6618,022018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR18,1218,1518,152018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,2118,2318,232018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV19,1319,0019,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrchoslavice PV19,3718,6819,372018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Grygov OL19,2619,5719,572018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov OL19,8019,4019,802018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vojnice OL20,2219,1620,222018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL21,1420,0421,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břidličná BR21,3622,2622,262018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL27,8729,1229,122018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,3033,2833,282018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukov ZLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Těšetice OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Císařov PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hranice PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,8117,4717,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice PV18,1817,6118,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nemile SU17,9018,4518,452018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice BPV18,4617,5618,462018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV17,7918,6218,622018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky APV18,3718,8818,882018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  TAG Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nětčice KM18,9317,7718,932018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Císařov PR18,1719,0619,062018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL18,4219,2919,292018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Polkovice PR--19,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL19,0819,9019,902018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL19,3619,9619,962018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Počenice KM--20,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL--20,402018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy PR--20,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Blatec OL21,0918,4921,092018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rokytnice PR19,2421,1821,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Morkovice KM--21,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vojnice OL22,3922,5822,582018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kojetín PR22,3524,4624,462017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rokytnice PR--24,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velký Týnec OL28,1328,0328,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Morkovice KM28,4728,7228,722017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Náměšť na Hané OL29,6531,6831,682018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy pod Kosířem PV33,6732,6933,672018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Čechy PR35,2529,5735,252018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rokytnice PR36,8536,6336,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čechy PR20,7137,2637,262017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Maršíkov SU19,6138,9138,912018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nenakonice OL18,6942,3542,352018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Císařov PR--63,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kojetín PR--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Určice PV--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kokory PR--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nové Dvory OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže