Dětkovice 2019 - Dětkovice

Liga: HE
Místo: Dětkovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 06. 2019 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00
Konec rezervace: 15. 06. 2019 13:00
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-detkovice-10370.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dub nad Moravou OLMichal Zbořil
23Olešnice XOLMartina Hubáčková
35Dětkovice PVPavel Hlavinka
46Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
57Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
68Domamyslice „Dvojka“ PVJan Havlíček
79Měrotín OLMartin Dedek
810Chořelice OLPatrik Horák
913Náměšť na Hané OLMartin Dedek
1014Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1115Určice PVvaša mirvald
1216Olešnice XOLMartina Hubáčková
1317Bílovice PVPetr Dokoupil
1418Hoštice KMAntonín Novák
1519Hodějice VYAdam Cigánek
1621Břevenec OLLukáš Kyselý
1722Otinoves PVTomáš Sychra
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín PVPavel Hlavinka
22Cholina OLSabina Hájíčková
33Dolní Libina SUAdéla Blažková
44Dětkovice PVPavel Hlavinka
55Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
66Olešnice OLMartina Hubáčková
77Loučany OLDagmar Bartoňková
88Určice PVvaša mirvald
99Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1011Krasice PVKarolína Burešová
1112Vojnice OLTereza Jílková
1214Haňovice OLKarolína Studená
1319Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,9516,3716,952018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL17,1116,5617,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL16,7117,4317,432018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV17,3317,4417,442018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žernovník BK17,0317,4517,452017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV17,0017,5317,532018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL16,9017,6217,622017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV17,3717,6317,632017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Luboměř NJ17,6917,3017,692017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice APV17,8617,8117,862017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky APV17,7618,1018,102018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lipová PV18,1117,9218,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ivanovice na Hané VY18,0918,1618,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Polkovice PR16,8618,3118,312017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žernovník BK17,0418,3318,332018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bořitov BK17,7718,3918,392018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Domamyslice BPV17,8618,4018,402018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky PV18,7718,2118,772017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myslejovice PV17,4218,9718,972018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jabloňany BK18,9019,0019,002018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Domamyslice BPV19,0918,9719,092017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL19,1218,0019,122017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lipová PV19,1818,5719,182017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice PV17,8819,2219,222018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loučany OL19,2519,1919,252018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cholina OL19,7919,6119,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Polkovice PR19,7021,0821,082018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky BPV22,1323,2223,222018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kelčice PV19,0925,4625,462017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PV28,8123,2728,812017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dětkovice PV16,7532,3832,382017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pasohlávky BONPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechovice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kelčice PVNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Plinkout OLNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Domamyslice APVNP17,67NP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Niva PVNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Niva PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Haňovice OL17,3717,4317,432019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL16,7517,5417,542019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV16,9417,7017,702019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dolní Libina SU17,7316,8417,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice PV17,7717,0117,772018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV17,1517,7817,782019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Břevenec OL17,7917,7817,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Soběsuky APV17,5017,8517,852018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV17,6518,0318,032018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krasice PV18,0518,0318,052017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice APV18,1617,9818,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL18,2017,7518,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice APV18,2218,2318,232017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pěnčín PV17,9418,3118,312019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV17,5718,3318,332019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Senetářov BK18,3817,9918,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Droždín ChvadrožOL18,4017,9118,402018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV18,2818,7418,742017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pěnčín PV18,7617,6518,762017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dětkovice PV18,2518,8518,852017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Soběsuky PV19,0218,9219,022014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL19,1019,0919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hlubočky OL19,0918,3919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL18,8619,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Soběsuky APV18,5019,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Soběsuky BPV18,9119,3319,332017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dětkovice PV16,9319,5019,502018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky APV18,6019,6719,672017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Soběsuky BPV18,0719,7119,712017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cholina OL19,8118,9319,812019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Soběsuky BPV19,4720,0820,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olešnice OL19,0320,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dub nad Moravou OL20,5520,8220,822019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Náměšť na Hané OL19,3520,9020,902018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Soběsuky BPV19,5521,0021,002018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Olešnice OL19,6921,6921,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dětkovice PV21,1921,8021,802019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Loučany OL21,8217,8221,822017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Určice PV20,5721,8721,872018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Náměšť na Hané OL22,0021,7922,002019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Soběsuky APV22,4119,9222,412019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vojnice OL22,4321,9322,432019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Svésedlice OL22,5920,9422,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Loučany OL22,7417,0422,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Krasice PV22,5023,1423,142019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vřesovice PV22,2823,4423,442019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Olešnice OL20,9123,7423,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Droždín OL22,3924,1824,182017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Určice PV24,7925,3525,352019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Určice PV25,7122,6825,712018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dětkovice PV19,2627,4727,472019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešnice OL17,1027,5127,512019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dětkovice PV27,7317,6627,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Droždín ChvadrožOL30,9930,0330,992019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bílovice BPV31,7921,3631,792019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Haňovice OL19,7631,9931,992018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Pěnčín PV32,1719,6032,172018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Soběsuky APV33,0018,1333,002018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krasice PV33,8617,7433,862018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bílovice BPV18,0334,8734,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Určice PV40,0838,9540,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dolní Libina SU41,1125,9141,112019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílovice BPV44,1217,8044,122018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mladeč OL37,8848,5548,552018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Loučany OL52,0919,7852,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Určice PV56,6657,7857,782019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bílovice PVNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Břevenec OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Ludéřov OLNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hlubočky OLNP22,18NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dětkovice PV18,69NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Cholina OLNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Olešnice OLNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Soběsuky BPVNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bílovice APVNP24,48NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Soběsuky BPV18,14NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2014/06/07 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/05/04 Dětkovice, O pohár starosty
-
2017/05/13 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
2018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty
VCPV
2018/07/07 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/16 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga