Hlubočky 2020 - HE Hlubočky

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 05. 09. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 08. 2020 18:00
Konec rezervace: 05. 09. 2020 11:00
Začátek tipování:  05. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-11327.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLPavla Jahnová
22Janovice BRPetr Holoubek
33Křenovice PRTomáš Herzog
44Kokory PRLibor Daňa
55Hlubočky TopoľčiankyOLPavla Jahnová
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Chořelice OLPatrik Horák
88Těšetice OLJan Přidal
99Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1010Přáslavice OLBarbora Ivanová
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Dětkovice APVLadislav Kořínek
1313Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1414Radíkov OLTomáš Brabenec
1515Dětkovice BPVLadislav Kořínek
1616Radíkov PRRadim
1717Velká Bystřice OLMichal Surma
1818Otinoves PVTomáš Růžička
1919Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2020Kožušany OLPetr Zmeškal
2121Břidličná BRJaromir Pavlik
2222Dětkovice APVLadislav Kořínek
2326Břevenec OLLukáš Kyselý
2427Dolany OLPetr Holoubek
2539Olešnice XOLLudvík Drapl
2640Dolní Libina SUAdéla Blažková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLPavla Jahnová
22Velká Bystřice OLDavid Malecky
33Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
44Šumvald OLBarbora Paráková
55Hlubočky TopoľčiankyOLPavla Jahnová
66Haňovice OLKarolína Studená
77Olšovec PROndřej Hlavinka
88Přáslavice OLBarbora Ivanová
99Čechy pod Kosířem ženyPVJan Menšík
1010Dolany OLPetr Holoubek
1111Dub nad Moravou OLNikola Tylová
1212Dětkovice PVLadislav Kořínek
1313Vojnice OLTereza Jílková
1414Cholina OLSabina Hájíčková
1515Blatec OLDominika Švecová
1616Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
1717Pěnčín PVJiřina Navrátilová
1820Hlubočky BOLPavla Jahnová
1930Dolní Libina SUAdéla Blažková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velká (Hranice III) PR16,7816,7016,782021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL17,0716,9417,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nemile SU17,0816,6017,082018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1617,1117,162018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,1517,2317,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešnice X teamOL17,3716,6317,372021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV16,8617,4417,442018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velká Bystřice OL17,5717,5217,572021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Janovice BR17,5916,9117,592021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pavlov-výběr SU17,0317,7517,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hrabišín SU17,9918,0118,012021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čechy pod Kosířem PV17,9718,1018,102021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ráječek SU18,1717,3418,172018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chválkovice OL18,0218,5318,532018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dětkovice PV18,5618,1818,562021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice BPV18,5617,8218,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dolany OL18,8617,0518,652021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Přáslavice OL18,7318,2118,732021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pavlov-výběr SU18,8118,2118,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hlubočky BOL18,8618,4118,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Plinkout OL18,4418,9218,922021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladeč OL19,1118,1419,112021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Náměšť na Hané OL19,2417,2519,242018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Těšetice OL19,0419,2619,262021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Olešnice OL19,3319,1819,332018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Topoľčianky ZM19,0719,3519,352021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Haňovice OL19,2219,7619,762016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Měrotín OL17,9019,9219,922016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Náměšť na Hané OL20,1919,7620,192017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chválkovice OL18,5920,2620,262017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Tršice OL20,3220,2920,322018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Domamyslice BPV20,6519,8020,652017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Domamyslice DvojkaPV20,9119,1920,912016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radíkov OL21,1320,4021,132021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Břevenec OL21,1421,0521,142018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dolany OL21,3821,7521,752017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radkova Lhota PR22,3822,4822,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Trusovice OL22,8422,7222,842016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kokory PR19,6323,1023,102021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Šumvald OL23,3523,8923,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nenakonice OL24,7718,5124,772021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dětkovice PV25,1718,0025,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Topoľčianky ZM25,2319,9425,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Tršice OL25,4217,7825,422016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pavlov výběrSU30,7630,9830,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolany OL35,7836,5836,582018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chválkovice OL38,9539,1139,112021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Polkovice PRNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nová Dědina OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Střelice OLNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Střelice OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV18,2616,7318,262021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Haňovice OL18,3818,4918,492021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dub nad Moravou OL18,0018,8618,862021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubočky OL17,0219,4319,432021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Droždín ChvádrožOL20,5919,6820,592021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice PV21,8620,3021,862021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dolany OL22,2023,0923,092021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Topoľčianky ZM28,7528,1328,752021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vojnice OL29,9429,2029,942021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hrabišín SU38,0327,4538,032021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pěnčín BPVNPNPNP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Libina SUNP17,36NP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Přáslavice OLNP18,43NP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky
HE
2021/09/04 BIO-HE Hlubočky, BIO-HE Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže