Hasičské cvičiště na Dukle 2023 - Pohárová soutěž O pohár starosty obce Hlubočky

Liga: -
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 09. 2023 11:00
Kontakt:   Zbyněk Brázdil
Telefon:  606611800

Začátek rezervace: 12. 08. 2023 00:00
Konec rezervace: 08. 09. 2023 12:00
Začátek tipování:  09. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2023 00:00
Zadal: Zbyněk Brázdil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Požární útok, muži 3B, ženy 2B, sklapovací terče. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-13560.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Hlubočky Ženy OLPavla Jahnová
22Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
33Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
44Velká Bystřice mužiOLMichal Surma
56Tršice OLHonza Balint
67Radíkov OLDejv Tietze
78Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
89Tršice ŽenyOLHonza Balint
910Hlubočky OLPavla Jahnová
1012Řídeč MužiOLLukáš Míča
1149Přáslavice ŽenyOLPavla Jahnová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velká (Hranice III) PR16,7816,7016,782021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL17,0716,9417,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nemile SU17,0816,6017,082018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1617,1117,162018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,1517,2317,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešnice X teamOL17,3716,6317,372021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV16,8617,4417,442018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Janovice BR17,4617,1917,462022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plinkout OL17,5216,9717,522022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velká Bystřice OL17,5717,5217,572021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR17,5916,9117,592021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolany OL17,6517,5317,652022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pavlov-výběr SU17,0317,7517,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Střelice OL16,8117,9517,952022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabišín SU17,9918,0118,012021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV17,9718,1018,102021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ráječek SU18,1717,3418,172018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břevenec OL17,5018,1718,172022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dětkovice PV17,4518,2918,292022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chválkovice OL18,0218,5318,532018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Břidličná BR18,1918,5518,552022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dětkovice PV18,5618,1818,562021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Domamyslice BPV18,5617,8218,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dolany OL18,8617,0518,652021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Přáslavice OL18,7318,2118,732021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Velká (Hranice III) PR17,2118,8018,802022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pavlov-výběr SU18,8118,2118,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hlubočky BOL18,8618,4118,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chválkovice OL18,8817,4518,882022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Plinkout OL18,4418,9218,922021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mladeč OL19,1118,1419,112021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Náměšť na Hané OL19,2417,2519,242018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Těšetice OL19,0419,2619,262021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešnice OL19,3319,1819,332018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Topoľčianky ZM19,0719,3519,352021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Haňovice OL19,2219,7619,762016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Měrotín OL17,9019,9219,922016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Náměšť na Hané OL20,1919,7620,192017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chválkovice OL18,5920,2620,262017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Tršice OL20,3220,2920,322018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hlubočky OL20,4020,3920,402022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Domamyslice BPV20,6519,8020,652017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Domamyslice DvojkaPV20,9119,1920,912016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radíkov OL21,1320,4021,132021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Břevenec OL21,1421,0521,142018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolany OL21,3821,7521,752017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radkova Lhota PR22,3822,4822,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Trusovice OL22,8422,7222,842016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kokory PR19,6323,1023,102021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Velká Bystřice OL22,4823,2523,252022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Šumvald OL23,3523,8923,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Topoľčianky ZM24,4024,6424,642022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nenakonice OL24,7718,5124,772021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dětkovice PV25,1718,0025,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Topoľčianky ZM25,2319,9425,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Tršice OL25,4217,7825,422016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Třeština SU29,4024,5929,402022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pavlov výběrSU30,7630,9830,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Přáslavice OL32,1631,9032,162022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dolany OL35,7836,5836,582018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chválkovice OL38,9539,1139,112021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chořelice OLNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Těšetice OLNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Polkovice PRNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Kožušany OLNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nová Dědina OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Střelice OLNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sobotín SUNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Střelice OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Nemrlov BSUNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nenakonice OL17,74NPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Přáslavice OL17,1217,2617,262022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OL17,2417,7517,752022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vojnice OL18,1917,7318,192022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pěnčín PV18,2616,7318,262021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín štikyPV17,7818,3218,322022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Haňovice OL18,3818,4918,492021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dub nad Moravou OL18,0018,8618,862021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Šumvald OL19,0218,6419,022022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velký Týnec OL19,0217,2619,022022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolany OL18,6719,4119,412022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlubočky OL17,0219,4319,432021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Droždín ChvádrožOL20,5919,6820,592021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Topoľčianky ZM20,8921,0521,052022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice PV21,8620,3021,862021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dolany OL22,2023,0923,092021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Libina SU24,5617,3824,562022/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Topoľčianky ZM28,7528,1328,752021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vojnice OL29,9429,2029,942021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hrabišín SU38,0327,4538,032021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pěnčín BPVNPNPNP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Libina SUNP17,36NP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Přáslavice OLNP18,43NP2021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
BIOMAC HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
BIOMAC HE
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky
BIOMAC HE
2021/09/04 Hlubočky, BIO-HE Hlubočky
BIOMAC HE
2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky
BIOMAC HE
2023/09/09 Hasičské cvičiště na Dukle, Pohárová soutěž O pohár starosty obce Hlubočky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/23 Areál Lesík - Dolní Životice, 3. kolo Opavské kolo - Dolní Životice
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Zádveřice - fotbalové hřiště, Zádveřské šedesátky + Zádveřské stovky
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Hněvošice - pod pahorkem, 7. kolo MSP v požárním útoku Hněvošice
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
Kdy Kde Liga