ONL Kožušany 2021 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 03. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776 195 472

Začátek rezervace: 27. 06. 2021 19:00
Konec rezervace: 03. 07. 2021 12:00
Začátek tipování:  03. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/

Poznámka pořadatele

Areál "Za tratí"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-11824.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Nenakonice OLMatěj Tomeček
33Olešnice OLTom Ham
44Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
55Janovice BRRoman Brixel
66Nenakonice OLJaroslav Himr
77Přáslavice OLBarbora Ivanová
88Velký Týnec OLMartina Buršíková
99Bílovice PVPetr Dokoupil
1010Kožušany ženyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Domamyslice PVJan Havlíček
1212Cholina OLSabina Hájíčková
1313Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
1414Haňovice OLLukáš Hampl
1515Dolní Libina ŽENYSUKlára Blažková
1616Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1717Chválkovice OLOndřej Šafařík
1818Dolany OLPetr Holoubek
1919Radíkov OLNicol Pospíšilová
2020Velká Bystřice OLŠtěpán Konečný
2121Bílovice PVTomáš Nebes
2222Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
2323Bělkovice-Lašťany OLNikola Hamplová
2424Šumvald OLNikola Tylová
2525Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2626Třeština SUFilip Krňávek
2727Čelechovice na Hané PVDavid Vykopal
2828Myslejovice PVMilan Buriánek
2929Přáslavice OLTomáš Herzog
3030Střelice OLMartin Gazárek
3131Ďáblice ABSpc
3232Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
3333Ludéřov OLLukáš Navrátil
3434Mladeč OLMafka Sobotová
3535Sobotín SUAdéla Blažková
3636Měrotín OLSDH Měrotin
3737Grygov OLAdam Dvorský
3838Blatec mužiOLEva Sahligerová
3939Krasice - Prostějov  PVAlča Buriánková
4040Bílovice PVStanislav Režný
4141Dolní Libina SUJiří Fojtík
4242Šumvald ženyOLAneta Kreuzziegerová
4343Bílovice ženyPVLibuše Hrošová
4444Kokory PRmartin daňa
4545Ratiboř VSBarbora Paráková
4646Blatec ŽenyOLDominika Švecová
4747Hrabůvka PRHonza
4848Odry TosodryNJzdenek bortl
4950Otinoves PVTomáš Růžička
5052Pustiměř MužiVYMichal Vrba
5153Měrotín Muži BOLŠimon Šmída
5255Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
5356Ratiboř ženyVSNikola Višenková
5457Lukov ŽenyZLAneta Lysáková
5560Otinoves PVJan Kolář
5661Určice MužiPVvaša mirvald


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/04 ONL Kožušany – ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/03 ONL Kožušany, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/21 ONL Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/28 ONL Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2021/09/04 ONL Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 ONL Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga