Kožušany 2021 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/
Kdy: 03. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776 195 472
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tošodry fire team NJ 14,94 14,71 14,94
2.  Domamyslice PV 15,11 14,41 15,11
3.  Olšany u Prostějova PV 15,24 15,24 15,23
4.  Olešnice X OL 15,31 15,31 15,16
5.  Ratiboř VS 15,52 15,52 14,97
6.  Pavlov-výběr SU 15,61 15,16 15,61
7.  Dolany OL 15,72 15,72 15,15
8.  Velká Bystřice OL 16,22 15,05 16,22
9.  Nenakonice OL 16,23 16,23 15,96
10.  Sobotín SU 16,48 15,47 16,48
11.  Přáslavice OL 16,63 16,06 16,63
12.  Třeština SU 16,85 16,85 15,50
13.  Dolní Libina SU 17,76 16,44 17,76
14.  Čechy pod Kosířem PV 17,90 17,90 15,52
15.  Radíkov OL 18,05 18,05 17,55
16.  Měrotín B OL 18,38 17,66 18,38
17.  Myslejovice PV 18,44 17,96 18,44
18.  Mladeč OL 19,22 16,99 19,22
19.  Kokory PR 20,00 20,00 19,78
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Mysločovice ZL 21,14 20,62 21,14
21.  Seloutky PV 22,22 22,22 21,81
22.  Grygov OL 29,28 18,84 29,28
23.  Blatec OL 33,56 32,29 33,56
24.  Určice PV 37,87 37,87 37,19
25.  Chválkovice OL NP NP NP
25.  Otinoves PV NP NP NP
25.  Šumvald OL NP NP NP
25.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
25.  Střelice OL NP NP NP
25.  Ludéřov OL NP NP NP
25.  Měrotín OL NP NP NP
25.  Kožušany OL NP NP NP
25.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
25.  Bílovice PV NP NP NP
25.  Bílovice C PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Haňovice OL 18,55 16,92 18,55
2.  Přáslavice OL 18,61 18,58 18,61
3.  Dolní Libina SU 18,81 18,81 17,98
4.  Cholina OL 19,32 17,21 19,32
5.  Krasice - Prostějov PV 19,50 17,95 19,50
6.  Nenakonice OL 19,85 19,25 19,85
7.  Blatec OL 19,94 19,11 19,94
8.  Kožušany OL 21,70 21,70 20,68
9.  Droždín Chvádrož OL 26,36 26,36 25,84
10.  Bílovice PV 26,52 19,54 26,52
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Lukov ZL 27,64 20,41 27,64
12.  Dub nad Moravou OL 28,21 28,21 22,64
13.  Velký Týnec OL 34,72 19,36 34,72
14.  Šumvald OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Tošodry fire team NJ14,7114,9414,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice PV14,4115,1115,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olšany u Prostějova PV15,2415,2315,242021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice XOL15,3115,1615,312021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ratiboř VS15,5214,9715,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU15,1615,6115,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL15,3715,6715,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolany OL15,7215,1515,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Leskovec nad Moravicí BR15,7115,8215,822019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OL15,9115,0915,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kožušany OL15,1715,9315,932019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL15,0315,9815,982019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krasice - Prostějov PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Haňovice OL16,9218,5518,552021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Přáslavice OL18,5818,6118,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU18,8117,9818,812021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Krasice - Prostějov PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Cholina OL17,2119,3219,322021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Krasice - Prostějov PV17,9519,5019,502021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosov SU18,7019,5519,552019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Soběsuky A PV19,0619,6719,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Loučany OL17,9719,7819,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nenakonice OL19,2519,8519,852021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Čechy pod Kosířem PV17,4319,8819,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Blatec OL19,1119,9419,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kožušany OL19,6420,0320,032019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Svésedlice OL19,2920,2020,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Mladeč OL20,2020,2320,232019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Cholina OL19,1920,4420,442019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/04 ONL Kožušany – ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/03 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře