Kožušany – Tážaly 2017 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/
Kdy: 01. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Navrátil Lukáš
Telefon:  776 195 472
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 14,79 14,77 14,79
2.  Bílovice PV 15,29 15,29 14,20
3.  Domamyslice Dvojka PV 15,39 15,17 15,39
4.  Cholina OL 15,54 14,87 15,54
5.  Střelice OL 15,79 15,79 15,37
6.  Sobíšky PR 15,84 15,53 15,84
7.  Svésedlice OL 15,87 15,66 15,87
8.  Chválkovice OL 15,90 15,80 15,90
9.  Kožušany OL 15,97 15,32 15,97
10.  Nová Dědina OL 16,13 16,13 15,83
11.  Dolany B OL 16,19 16,19 15,75
12.  Náměšť na Hané OL 16,33 16,33 16,15
13.  Sobotín SU 16,85 15,63 16,85
14.  Hlubočky OL 16,86 15,35 16,86
15.  Tršice OL 17,07 17,07 16,87
16.  Olešnice OL 17,43 15,56 17,43
17.  Otaslavice PV 17,53 17,13 17,53
18.  Šumvald OL 18,10 17,73 18,10
19.  Střížov OL 18,32 17,41 18,32
20.  Podolí PR 19,55 19,55 19,10
21.  Velký Týnec OL 21,36 19,66 21,36
22.  Oplocany Beta PR 22,11 21,31 22,11
23.  Droždín OL 23,30 23,30 18,80
24.  Krasice PV 25,86 24,37 25,86
25.  Medlov OL 32,04 17,48 32,04
26.  Nenakonice OL 35,19 35,06 35,19
27.  Grygov OL 35,56 35,56 19,49
28.  Mladeč OL 35,57 35,67 35,34
29.  Újezd OL 36,24 36,24 33,59
30.  Oplocany A PR 46,06 30,80 46,06
31.  Troubelice OL NP NP NP
31.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
31.  Dolany A OL NP NP NP
31.  Měrotín OL NP 15,01 NP
31.  Blatec OL NP NP NP
31.  Pavlov-výběr SU NP NP NP
31.  Břidličná BR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasice PV 18,97 18,82 18,97
2.  Svésedlice OL 19,30 18,86 19,30
3.  Nenakonice OL 19,43 19,43 19,12
4.  Hlubočky OL 19,46 19,46 18,52
5.  Cholina OL 20,10 19,89 20,10
6.  Medlov OL 20,33 20,21 20,33
7.  Maršíkov SU 20,63 20,26 20,63
8.  Blatec OL 24,84 24,34 24,84
9.  Trusovice OL 24,89 20,89 24,66
10.  Nové Dvory OL 31,87 23,54 31,87
11.  Mladeč OL 33,39 33,39 32,86
12.  Olešnice OL 34,16 19,16 34,16
13.  Bílovice B PV 46,54 46,24 46,54
14.  Kožušany OL NP NP 18,79
14.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
14.  Újezd OL NP 26,06 NP
14.  Velký Týnec OL NP NP 20,27

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sobíšky - Muži

15,84http://youtu.be/nPxX0ki2EDA Jiří Kočař
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře