Kožušany 2024 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 07. 2024 21:30
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776 195 472

Začátek rezervace: 30. 06. 2024 19:00
Konec rezervace: 06. 07. 2024 12:00
Začátek tipování:  06. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2024 00:00
Zadal: Petr Zmeškal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/

Poznámka pořadatele

Areál "Za tratí"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-14284.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany OLONL
22Velká Bystřice OLJan Šándor
33Mladeč OLRadek Hégr
44Sobotín SUJiří Fojtík
55Nová Dědina OLNikola Motlíčková
66Dolní Libina ženySUONL
77Drahany PVPetr Chlup
88Olešnice XOLONL
99Janovice mužiBRONL
1010Kožušany OLONL
1111Těšetice OLJan Přidal
1212Soběsuky ženy APVONL
1313Odry ženyNJONL
1414Dolany mužiOLONL
1515Třeština SUIvana Smolková
1616Cholina OLJaroslav Šibal
1717Otinoves PVDavid M.
1818Křenovice PRJirka Kočař
1919Hrabišín SURoman Jírů
2020Chořelice OLVladimír Vaněk
2121Nenakonice OLJiří Tomecek
2222Haňovice OLAlena Kuchařová
2323Měrotín OLZdeněk Satora
2424Bousín PVMichaela Sychrová
2525Bezděčí u Trnávky SYPetra Hubáčková
2626Doloplazy OLMartina Štefová
2727Přáslavice OLJan Kolář
2828Krasice - Prostějov  PVEva Šmehlíková
2929Soběsuky PVKlára Piňosová
3030Hrabišín SUNikola Kvapilová
3131Nemrlov SUOndřej Hanák
3232Olešnice OLMarián Krab
3333Plinkout OLNatálie Motlíčková
3434Třeština SUJan Přecechtěl
3535Bílovice PVMarek Šustr
3636Seloutky PVZuzana Janečková
3737Chořelice OLMarie Dušková
3838Bílovice PVMartin Dostál
3939Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
4040Hlubočky OLMichael Tichý
4141Prchalov NJJiří Kočař
4242Seloutky PVIvo Doležel
4343Vojnice OLTereza Jílková
4444Bezděčí u Trnávky SYPatrik Horák
4545Kobeřice PVPetr Daška
4646Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
4747Odry NJHelena Nováčková
4848Bílovice PVDarina Dvorská
4949Ludéřov OLJaroslav Hausknecht
5050Dolní Libina SURoman Kopeček
5152Kožušany OLTereza Šmakalová
5253Dětkovice PVMiroslava Zatloukalová
5354Bousín PVTomáš Růžička
5455Olešnice OLIvo Hél
5556Doloplazy OLDominika Šimíková
5657Nová Dědina OLJan Brachtl
5758Odry NJHelen Novackova
5859Oplocany PRPetr Vybíral
5960Mostkovice PVLukáš Růžička
6061Velký Týnec OLPetra Zmeškalová
6162Domamyslice PVJakub Karlíček
6263Náměšť na Hané OLEma De Roecková
6364z_Dětkovice číslo 2 PVDavid Zatloukal
6465Náměšť na Hané OLNatálie Rolencová
6566Soběsuky PVBlanka Cetkovská
6667Bílovice PVPetr Dokoupil
6769Grygov ZenyOLNatálie Střeštíková
6873Odry NJSára Strempková
6974Prchalov NJJakub Šenk
7076Přáslavice OLZuzana Kroutilová
7179Mezice OLMarek Hájek
7280Bohuňov SYLucie Bomberová
7381Přáslavice OLOndřej Balajka
7482Bílovice PVIveta Říčařová
7584Grygov OLVeronika Prečanová
7685Domamyslice PVDavid Hanousek
7786Prchalov NJDěrné Sdh
7887Drahany PVFilip Šimáček
7988Šumvald ŽenyOLKateřina Gállová
8089Domamyslice PVPavel Liška
8192Mezice OLTomáš Brázdil
8295Bílovice PVTomáš Dvořák
8396Haňovice OLEliška Motáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice XOL13,9513,9113,952023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV14,3414,2814,342022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL14,5914,5314,592022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov HORNETSOL14,7514,7314,752023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Odry NJ14,8114,7314,812023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tošodry fire team NJ14,7114,9414,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany AOL15,0014,4815,002023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Domamyslice PV14,4115,1115,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabišín SU14,9715,2315,232022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olšany u Prostějova PV15,2415,2315,242021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice XOL15,3115,1615,312021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov-výběr SU15,2615,3415,342022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vrchoslavice PV14,9815,4115,412023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ratiboř VS15,5214,9715,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Třeština SU15,5315,0215,532023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plinkout OL15,5515,3115,552022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice C OdpadPV14,6415,5615,562023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pavlov-výběr SU15,1615,6115,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sobotín SU15,0815,6515,652023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lukov ZL15,3715,6715,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bezděčí u Trnávky SY15,6714,5915,672023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany OL15,7215,1515,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vrchoslavice PV15,7815,3815,782022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Leskovec nad Moravicí BR15,7115,8215,822019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ludéřov OL15,9115,0915,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kožušany OL15,1715,9315,932019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílovice APV14,2015,9515,952023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Velká Bystřice OL14,4615,9815,982022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svésedlice OL15,0315,9815,982019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velká Bystřice OL16,0415,0716,042023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Olšany u Prostějova PV16,1114,8316,112022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Dědina OL16,1315,8316,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolany BOL16,1915,7516,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Císařov PR16,2115,9816,212018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Velká Bystřice OL15,0516,2216,222021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nenakonice OL16,2315,9616,232021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pavlov-výběr SU15,0316,2316,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Cholina OL15,3816,2516,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nenakonice OL16,3316,2116,332023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Náměšť na Hané OL16,3316,1516,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Náměšť na Hané OL15,8716,3716,372022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Mladeč OL15,4116,3716,372023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čechy pod Kosířem PV16,3915,8116,392022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chválkovice OL15,7316,4716,472022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sobotín SU15,4716,4816,482021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Domamyslice PV15,2916,4816,482023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dolany OL15,6716,5116,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Tošodry fire team NJ16,5314,7216,532022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chořelice OL16,0616,5416,542023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sobotín SU14,9316,5816,582019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Čechy pod Kosířem PV16,3916,6016,602019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nenakonice OL15,6616,6316,632022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Přáslavice OL16,0616,6316,632021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kosov SU15,5616,6616,662019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mladeč OL15,0216,7216,722022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Brníčko SU15,9816,8016,802023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dolany OL16,8214,9016,822023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sobotín SU15,6316,8516,852017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Třeština SU16,8515,5016,852021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Hlubočky OL15,3516,8616,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nová Dědina OL16,8816,8116,882023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Otinoves PV16,4616,8916,892022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Zborovice KM15,8816,9216,922023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Sobotín SU16,6717,0617,062022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Tršice OL17,0716,8717,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nenakonice OL17,2017,0717,202018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bezděčí u Trnávky SY17,2017,2517,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Olešnice OL15,5617,4317,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Těšetice TYFOČÁCIOL15,1217,5017,502023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Domamyslice DvojkaPV15,1017,5117,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Otaslavice PV17,1317,5317,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dolany OL15,7617,5417,542018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Otinoves PV16,6917,5417,542023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krasice - Prostějov PV16,5517,5617,562023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dolní Libina SU16,4417,7617,762021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Měrotín OL17,7716,4417,772023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dolany OL17,8316,3017,832022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Otinoves PV17,7717,8517,852019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Přáslavice OL17,8117,8917,892023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Čechy pod Kosířem PV17,9015,5217,902021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Velká Bystřice OL16,7217,9617,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Třeština SU18,0316,9118,032022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Odry NJ17,6316,4317,632023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU17,5618,2018,202023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice - Prostějov PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Haňovice OL16,9218,5518,552021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Přáslavice OL18,5818,6118,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Soběsuky BPV18,7418,2018,742022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loučany OL18,7817,0218,782023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Libina SU18,8117,9818,812021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krasice - Prostějov PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Seloutky PV19,0917,8019,092023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Světlá HoraBR18,8319,1819,182022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL17,2119,3219,322021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krasice - Prostějov PV17,9519,5019,502021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kosov SU18,7019,5519,552019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Dědina OL19,5918,6719,592023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Soběsuky APV19,0619,6719,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dub nad Moravou OL19,6819,5419,682022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bousín PV19,7219,4319,722023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Grygov OL19,5819,7719,772023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loučany OL17,9719,7819,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Třeština SU19,8018,9619,802023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nenakonice OL19,2519,8519,852021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy pod Kosířem PV17,4319,8819,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velký Týnec OL19,7719,9019,902022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Šumvald OL19,9219,5019,922022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Blatec OL19,1119,9419,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bílovice PV19,9819,9019,982022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krasice - Prostějov (J)elitaPV19,9919,8819,992022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kožušany OL19,6420,0320,032019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bezděčí u Trnávky SY19,9520,1120,112023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Svésedlice OL19,2920,2020,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mladeč OL20,2020,2320,232019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Soběsuky BPV19,6220,3520,352023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cholina OL19,1920,4420,442019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Náměšť na Hané OL20,4719,6520,472022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hlubočky OL20,4818,1620,482023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Přáslavice OL20,4919,3120,492022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Soběsuky APV19,6920,7320,732022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Maršíkov SU20,9020,5420,902022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Blatec OL19,7720,9120,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Haňovice OL17,7120,9220,922023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Dědina OL21,0319,1721,032022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Mladeč OL20,4021,0821,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Tršice OL19,6821,0821,082023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Maršíkov SU19,2921,1921,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Pěnčín ŠTIKYPV20,1421,2321,232023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Blatec OL21,3919,2621,392022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bílovice BPV17,8021,4221,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lesnice SU20,5321,4821,482019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bezděčí u Trnávky SY20,6321,6321,632019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cholina OL19,1021,6421,642022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dub nad Moravou OL20,1921,6721,672023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kožušany OL21,7020,6821,702021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bílovice PV19,6921,7221,722023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Přáslavice OL21,8020,0321,802023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nové Dvory OL20,4721,8121,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Šumvald OL21,9621,4421,962023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Velký Týnec OL20,5522,4122,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Vojnice OL21,1223,9523,952019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Náměšť na Hané OL24,7223,6424,722023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Blatec OL24,3424,8424,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Trusovice OL20,8924,6624,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolní Libina SU24,9125,5425,542022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Droždín ChvádrožOL26,3625,8426,362021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Vojnice OL26,3626,1126,362022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bílovice PV19,5426,5226,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Císařov PR27,2527,2527,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Soběsuky BPV26,5427,2727,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Lukov ZL20,4127,6427,642021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Grygov OL27,7921,7527,792022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dub nad Moravou OL28,2122,6428,212021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Měrotín OL28,6227,9428,622022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Velký Týnec OL17,6629,2229,222023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Hrabišín SU30,1830,9030,902023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nové Dvory OL23,5431,8731,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Velká Bystřice OL31,5732,5632,562019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Náměšť na Hané OL18,0833,0733,072018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Mladeč OL33,3932,8633,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Soběsuky APV33,6533,7833,782023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Olešnice OL19,1634,1634,162017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Velký Týnec OL19,3634,7234,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Tršice OL35,3035,5235,522022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Droždín ChvádrožOL27,2136,1836,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dub nad Moravou OL40,2419,8940,242019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Blatec OL40,5139,6140,512023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Bílovice BPV46,2446,5446,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/04 ONL Kožušany – ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/03 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/02 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2023/07/01 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2023/10/15 Kožušany, areál za tratí., O putovní pohár SDH Kožušany-Tážaly
-
2024/07/06 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B
ONL
2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga