Krásná Ves 2023 - FNC Krásná Ves

Liga: FNC
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 08. 07. 2023 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 06. 2023 20:00
Konec rezervace: 08. 07. 2023 21:00
Začátek tipování:  08. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2023 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-13268.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBFNC
22Škodějov CHASSASMRoman Dolenský
33Březovice MBFNC
44Škodějov SMFNC
55Janův Důl LIJirka Havlík
66Sezemice MBOndřej Flanderka
77Olešnice SMLukáš Marek
88Doubrava MBLukáš Marek
99Brada - Rybníček JCLukáš Marek
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Desná III JNSDH Desná III
1212Valdice JCRadek Drobný
1313Bystřice JCPepa Martinek
1414Pěnčín JNAdam Vít
1515Jirkov BJNAdam Vít
1617Karlinky LIPetr Augusta
1718Březová LIJakub Švarc
1819Cerekvice nad Bystřicí SDH Cerekvice nad Bystřicí JCŠtěpán Fanta
1920Bozkov SMJakub Hušek
2021Kanín NBJan Šafránek
2122Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2223Koberovy JNTomáš Mašek
2324Ploukonice SMJan Drbola
2425Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
2526Křižany LISDH Křižany
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
23Krásná Ves MBNikola Bulířová
35Bukovno MBMarie Čubanová
47Olešnice SMEliška Marková
58Slatiny JCKateřina Zumrová
69Radimovice LIAnna
710Bílý Potok LITomáš Najman
811Kosmonosy dorkyMBLucie Dlouhá
912Pěnčín LIBarbora Heiningerová
1013Ploukonice SMEliška Bakešová
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov CHASSASMRoman Dolenský
22Roztoky u Semil SMFNC
33Desná III JNSDH Desná III
44Hradčany LITomáš Najman
55Krásná Ves MBFNC
66Janův Důl LIJirka Havlík
77Březovice MBFNC
88Škodějov SMFNC
99Sezemice MBOndřej Flanderka
1010Valdice JCRadek Drobný
1111Olešnice SMLukáš Marek
1212Doubrava MBEliška Marková
1313Brada - Rybníček JCPavel
1414Bystřice JCPepa Martinek
1515Pěnčín Ženy LiLIBarbora Heiningerová
1616Bozkov SMJakub Hušek
1718Jirkov BJNAdam Vít
1819Březová LIJakub Švarc
1920Kanín NBJan Šafránek
2021Cerekvice nad Bystřicí SDH Cerekvice nad Bystřicí JCŠtěpán Fanta
2122Koberovy JNTomáš Mašek
2223Křižany LIJakub Švarc


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,4916,2216,222023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,2615,8216,262016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,1916,2716,272014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dubenec TU16,4316,3716,432022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5016,502014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB15,9616,5116,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky HK16,0416,5616,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dubenec TU16,7116,0716,712023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tatobity SM16,3816,7516,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rašín JC16,3616,8016,802023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,8316,3116,832017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kosmonosy MB16,8616,7816,862019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jirkov AJN16,9016,8116,902022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jirkov JN16,6716,9216,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sychrov MB16,8416,9216,922021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrášťany LT15,9616,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pšánky HK16,9117,0217,022019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB16,4617,0317,032018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dubenec TU16,9717,0417,042019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Březová LI16,5717,0617,062022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pšánky HK16,6717,0617,062018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Tatobity SM16,7217,1017,102018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jirkov AJN16,8617,1017,102023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břehy MB17,1216,8217,122021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,1717,1317,132021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Renmotor Jinolice JC--17,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Karlinky LI16,6617,1717,172022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Brada - Rybníček JC17,1717,0617,172021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM17,0117,2017,202023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB16,7817,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kosmonosy MB17,0117,2217,222014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zahorčice ST17,2316,7717,232018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pšánky AHK--17,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lestkov SM17,2417,3517,352014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zlatá Olešnice JN17,0617,3617,362017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dneboh MB16,8917,3717,372023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JC17,3917,0617,392014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krásná Ves MB17,3017,4317,432023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Obrubce MB17,1917,4517,452019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tatobity SM17,4517,4517,452021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Krásná Ves MB17,4917,1817,492021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dneboh MB17,4917,3217,492022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Obrubce MB16,7417,5017,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sychrov MB17,5217,1417,522023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Třebnouševes JC16,9617,5317,532023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Frýdštejn JN15,6917,5417,542022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jirkov JN16,8617,5717,572018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bechov MB17,2617,6017,602021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dubenec TU16,9417,6217,622021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Obrubce MB17,6516,9717,652017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Olešnice SM17,1017,7017,702023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Malá Skála JN17,7217,6417,722018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jirkov JN17,5917,7517,752019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jablonec nad Jizerou SM17,3117,7817,782016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jirkov JN--17,822013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Březová LI16,9617,8217,822021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Brada - Rybníček JC17,7817,8617,862023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Podůlší JC17,8717,8117,872014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Obrubce MB16,9817,9117,912022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Olešnice SM16,2717,9117,912022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bašnice JC--17,932013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Velichovky ANA--17,942013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Velké Hamry JN17,6417,9417,942018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Podůlší BéčkoJC17,1817,9417,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Veselá SM17,9817,4517,982017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Libuň JC16,7618,0018,002014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dobšín Kamenice MB18,0017,9818,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dobšín Kamenice - KameniceMB--18,012013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sychrov MB17,4718,0518,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Košťálov SM17,6618,0618,062021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jirkov BJN18,0418,0818,082023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jablonec nad Jizerou SM--18,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Doubrava MB18,1118,1518,152023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Tatobity SM--18,172013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Libuň JC--18,242013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Košťálov SM17,1918,2418,242023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Sychrov MB18,2618,2518,262022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Jirkov AJN18,2918,2718,292021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Jílové u Držkova JN18,0218,4818,482022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Pěnčín JN18,5217,5418,522023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Malá Skála JN16,7918,5418,542017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dneboh MB18,2818,5418,542016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jirkov JN17,5418,5618,562016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kosmonosy MB--18,572013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,6118,5818,582019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bystřice JC18,6318,6218,632021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Březovice MB18,6518,6918,692023/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Košťálov SM18,7017,8018,702022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sloup PZ18,7517,7918,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Desná III JN18,3218,7518,752022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Podůlší BéčkoJC17,4218,7718,772016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Jirkov BJN18,7717,8418,772022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Zlatá Olešnice JN17,2418,7918,792019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Košťálov SM18,8318,3518,832016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dobšín Kamenice - KameniceMB18,7618,8418,842014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dneboh MB18,2418,8618,862014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pěnčín JN18,8618,6518,862022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dobšín Kamenice KameniceMB18,9218,4018,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mladějov JC--18,972013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Karlinky LI--18,982013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2022/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2023/07/08 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže