Krásná Ves 2014 - Krásnoveský pohár

Liga: JL
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 03. 05. 2014 10:00
Kontakt:   Václav Knebl
Telefon:  777914033

Začátek rezervace: 24. 04. 2014 20:00
Konec rezervace: 02. 05. 2014 23:30
Začátek tipování:  03. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 03. 05. 2014 00:00
Zadal: Kateřina Kmínková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkrasnaves.estranky.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-2014-05-03-4900.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBVašek Knebl
22Sloup PZMarek Malý
33Bašnice JCVašek Knebl
44Bezděkov pod Třemšínem PBKarel Boukal
55Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
66Dneboh MBLukáš Danda
77Pšánky AHKTomáš Zubr
88Podůlší JCMartin Berger
99Kosmonosy MBJan Klimo
1010Libuň JCMichaela Malá
1111Jinolice Renmotor JinoliceJCVojtěch Kratochvíl
1212Doubravička MBPetr Šifta
1313Malá Skála JNRadek Havelka
1414Tatobity SMJosef Židů
1515Pšánky BHKTomáš Zubr
1616Veselá MBOlda Česák
1717Jeřmanice LIJan Kühnel
1818Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1919Dobšín Dobšín - KameniceMBPetr Bárta
2021Sychrov MBMichal Kuntoš
2122Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2223Sukorady MBLukáš Sobotka
2324Mříčná SMsdhmricna
2425Myštěves HKJaromír Rosůlek
2526Příšovice LIRomana Danišová
2627Jirkov JNKarel Bukvic
2728Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODAAUTO a.s.MBMartina Hrušková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMartin Berger
22Benešov u Semil semilySMVeronika Slavíková
33Libuň ženyJCHana Jarolímková
44Sychrov MBBarbora Křapková
55Myštěves HKVeronika Borůvková
66Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
77Borovice MBRadek Kuntoš
88Jeřmanice LIJan Kühnel
99Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1010Chrášťany LTBarča Škodová
1111Vitiněves JCLucie Hlaváčková
1212Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1313Sloup PZTomáš Fiala
1415Sukorady MBJitka Jechumtálová
1516Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
1630Krásná Ves MBVašek Knebl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,7614,7814,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Maršovice JN15,4415,1115,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tatobity SM15,7415,4115,742014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála JN15,0015,7715,772013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Veselá SM15,7715,4115,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ15,8615,4115,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lestkov SM15,8715,7015,872014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jílové u Držkova JN15,6515,9015,902014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jinolice JC15,9114,8515,912013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lestkov SM15,3115,9215,922013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1115,7316,112013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Roudný JN15,7516,2516,252014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bukovina, Turnov SM15,4516,6416,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Roudný JN16,6816,4616,682013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hradčany LI16,6816,4716,682014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,9616,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI15,3416,7916,792013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,8116,7216,812013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janův Důl LI17,0316,2017,032014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves nad Popelkou SM17,5317,4317,532013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM15,5017,6017,602013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravička MB18,2317,6318,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,3118,6518,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Karlinky LI19,7119,2319,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bukovina, Turnov SM19,8017,0019,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Maršovice JN19,5920,2720,272014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želízy ME20,3917,7720,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdštejn JN20,4419,5320,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,6320,6520,652013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Ves u Bakova MB20,6719,4220,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Horní Stakory MB22,0720,5822,072013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála JN22,2523,7123,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sedlejovice LI23,2923,7823,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Karlinky Karlinky ALI14,9523,8523,852013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Katusice MB24,7124,6824,712013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dalešice JN21,6124,7124,712013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Březno MB25,6326,1226,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB27,7628,0028,002013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Příšovice LI25,9028,0628,062013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Záskalí LI22,0930,2330,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Příšovice LI18,61NPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Velké Hamry JNNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jílové u Držkova JN23,06NPNP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sloup PZ16,0916,89NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Karlinky Karlinky ALINPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nová Ves u Bakova MB18,8520,03NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Obrubce MB19,1417,23NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Košťálov SM27,09NPNP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bukovno BMB20,5618,10NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,7017,0717,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC17,0817,1517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM17,2016,9617,202016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Katusice MB17,1117,2017,202019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK17,1117,2117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC17,3216,7517,322014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,4817,4217,422018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM16,9317,4317,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM17,0917,5517,552019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC--17,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Borovice MB16,8917,6417,642016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK17,6816,3617,682016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Touchovice LN17,6217,7717,772016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chrášťany LT17,9616,0717,962016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychrov MB17,9717,1417,972014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BJN18,1318,0318,132014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jeřmanice LI18,1418,0818,142019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kosmonosy MB18,1718,1918,192019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN16,6318,2618,262016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov AMB18,2718,1718,272019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MB--18,362013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC17,4118,5618,562018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice LI18,7017,8018,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC--18,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC17,3618,7518,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Benešov u Semil SM--18,802013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB18,9318,8218,932013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN18,9618,8618,962018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Huť JN18,9918,8018,992016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála BéčkoJN--19,082013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB19,1018,5719,102014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sychrov AMB19,1118,5519,112018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Malá Skála Malá Skála BJN19,0419,1619,162013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychrov BMB19,2518,7519,252019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Břehy MB--19,252013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála BéčkoJN18,5419,3319,332014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI18,8719,4519,452016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI19,4718,8319,472014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN19,4918,8419,492018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Katusice MB19,5118,5619,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krásná Ves MB--19,582013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jeřmanice LI19,7518,4419,752014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Košťálov SM19,8717,4519,872016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM19,6620,1120,112018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Borovice MB19,1720,2220,222014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bratříkov JN19,8520,3820,382016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Obrubce MB18,2420,8920,892016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Borovice MB18,6621,2221,222014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,6021,5221,522014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Karlinky LI21,5521,1821,552014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jablonec nad Jizerou SM17,6021,6221,622016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dlouhá Ves RK22,3918,9422,392019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Borovice MB--22,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bratříkov JN22,1022,6722,672014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sychrov BMB21,5822,7222,722018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychrov MB22,8116,6022,812016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Katusice MB21,4223,0423,042013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Borovice MB23,3419,1323,342013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malá Skála BéčkoJN23,8020,0423,802019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,2123,9423,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Katusice MB24,0721,2824,072014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jeřmanice DorostenkyLI24,6425,2925,292014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Libuň JC25,3117,1325,312016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bukovno MB25,4425,8625,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Libuň JC26,4026,2926,402013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Krásná Ves MB26,9925,9326,992016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sloup PZ20,6328,8228,822013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Jeřmanice LI30,6429,0330,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myštěves HK--46,192013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bratříkov JN--48,432013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Břehy MBNP51,01NP2016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Malá Skála AJN20,83NPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bratříkov JNNP20,03NP2019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sukorady MB20,8928,46DSQ2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga