Letohrad - Orlice 2020 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840

Začátek rezervace: 11. 07. 2020 19:00
Konec rezervace: 25. 07. 2020 11:00
Začátek tipování:  11. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-10897.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pšánky HKPořadatelé Pořadatelé
22Čeperka PAPořadatelé Pořadatelé
33Sychotín BKPořadatelé Pořadatelé
44Prchalov BNJPořadatelé Pořadatelé
55Mladoňovice TRPořadatelé Pořadatelé
66Zahnašovice KMPořadatelé Pořadatelé
77Velké Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
88Prchalov NJPořadatelé Pořadatelé
99Letohrad - Jeleni UOPořadatelé Pořadatelé
1010Vésky BUHPořadatelé Pořadatelé
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Petrovice TRHonza Adamec
1313Krotějov TAHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Stará Říše JIHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Čechtín TRHonza Adamec
1818Hrabůvka PRPořadatelé Pořadatelé
1919Trnava TRHonza Adamec
2020Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2121Nevcehle JIHonza Adamec
2222Obrubce MBHonza Adamec
2323Hrabišín SURoman Jírů
2424Bašnice JCHonza Adamec
2525Míchov BKPořadatelé Pořadatelé
2626Sloup PZPořadatelé Pořadatelé
2727Starý Jičín NJPořadatelé Pořadatelé
2828Bystřec UOPořadatelé Pořadatelé
2929Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
3030Hrabice PTPořadatelé Pořadatelé
3131Záchlumí UOVojtěch Martinek
3232Bílý Potok JEJiří Urban
3333Trnov RKdavid rohlena
3434Ratiboř VSHonza Adamec
3535Seč CRFilip Kružík
3636Černčice NAPetr Rak
3737Myštěves HKJosef Vašina
3838Břehy MBRoman Kolomazník
3939Sedlatice JILuboš Šťastný
4040Dubenec TUMartínek z Dubence
4141Košťálov SMTomáš Tulach
4242Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
4343Dětkovice VYPořadatelé Pořadatelé
4444Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4546Olešnice SMLukáš Marek
4647Frýdštejn JNMartin Bušek
4748Tatobity SMVáclav Matura
4849Odry TošodryNJzdenek bortl
4950Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
5052Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
5154Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
5255Drahňovice BNFilip Košata
5356Horní Čermná UOPavel Suldovský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKVeronika Borůvková
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Ratiboř VSHonza Adamec
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Bojkovice UHHonza Adamec
1616Katusice MBDenisa Boháčková
1717Letohrad - Kunčice UOMichaela Kocúrová
1818Hrobice PAEliška Trnková
1919Pěnčín JNKateřina Pelcová
2020Čeperka PAMartin Dušek
2121Veselá SMEliška Novotná
2222Ploukonice SMAnna
2324Nepomuky UOKateřina Krudencová
2425Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
2530Letohrad - Kunčice DUOMichaela Kocúrová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK16,5216,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrobice ExplosiaPA16,2716,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešná HB16,6216,8716,872020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Veselá SM17,1517,1317,152020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stará Říše JI17,4516,5417,452019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nepomuky UO17,0017,4617,462020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Katusice MB17,5317,0317,532020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Malá Skála BJN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malá Skála JN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sloup PZ17,5517,1517,552017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chotíkov PS17,2917,6117,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Letohrad - Kunčice CUO17,3517,6917,692019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Markvartovice OP16,8317,7417,742019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Letohrad - Kunčice BUO17,7417,9217,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/21 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga