Areál Orlice 2020 - VČHL 2020

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Ondřej Pokorný
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Veronika Borůvková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 15,89 15,66 15,89
2.  Renmotor Jinolice JC 15,97 15,95 15,97
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Hrabůvka PR 16,22 16,22 16,01
4.  Bašnice JC 16,25 16,25 16,23
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Čechtín TR 16,27 16,27 16,07
6.  Letohrad - Orlice B UO 16,44 16,44 16,36
7.  Obrubce MB 16,50 16,50 16,50
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Lavičky ZR 16,62 16,12 16,62
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Prchalov B NJ 16,64 16,64 16,56
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Velké Hoštice OP 16,68 16,38 16,68
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 16,69 16,69 16,25
12.  Sloup PZ 16,71 16,68 16,71
13.  Frýdštejn JN 16,77 16,28 16,77
14.  Trnov RK 16,82 16,82 16,65
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Míchov BK 16,87 16,87 16,39
16.  Letohrad - Kunčice D UO 17,07 16,74 17,07
17.  Myštěves HK 17,16 16,60 17,16
18.  Čeperka PA 17,19 17,19 17,02
19.  Letohrad - Jeleni UO 17,27 16,35 17,27
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Tatobity SM 17,29 17,29 16,71
21.  Záchlumí UO 17,64 16,89 17,64
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice VY 17,81 17,81 17,56
23.  Dubenec TU 17,91 17,91 17,10
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Starý Jičín NJ 18,15 17,59 18,15
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Prchalov A NJ 18,27 17,83 18,27
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Košťálov SM 18,28 17,93 18,28
27. Výsledek se nepočítá do ligy  Seč CR 18,46 17,23 18,46
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Břehy MB 18,67 18,11 18,67
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Horní Čermná UO 18,72 18,72 18,05
30.  Bystřec A UO 18,75 18,75 17,87
31. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílý Potok JE 18,88 18,88 18,15
32.  Rohovládova Bělá PA 18,94 18,94 18,81
33. Výsledek se nepočítá do ligy  Sychotín BK 19,66 19,66 18,39
34.  Pšánky HK 24,06 23,10 24,06
35. Výsledek se nepočítá do ligy  Letohrad - Kunčice E UO 25,97 25,59 25,97
36.  Černčice NA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,02 15,82 16,02
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice VY 16,54 15,79 16,54
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Malé Hoštice OP 16,76 16,76 16,41
4.  Dlouhá Ves RK 16,80 16,52 16,80
5.  Myštěves HK 16,83 16,52 16,83
5.  Hrobice Explosia PA 16,83 16,27 16,83
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Olešná HB 16,87 16,62 16,87
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Veselá SM 17,15 17,15 17,13
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Nepomuky UO 17,46 17,00 17,46
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Katusice MB 17,53 17,53 17,03
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Letohrad - Kunčice D UO 18,45 18,45 17,45
12.  Sloup PZ 19,04 19,04 18,26
13.  Čeperka PA 19,53 19,53 18,90
14.  Letohrad - Kunčice C UO 19,94 19,31 19,94
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Vysokov NA 23,90 23,43 23,90
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Košťálov SM 27,39 27,39 27,22
17.  Letohrad - Orlice UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hrobice Explosia PA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře