Letohrad- Orlice 2014 - 10. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,02 16,45 16,02
2.  Letohrad - Kunčice C UO 16,42 16,48 16,42
3.  Trnov RK 16,83 16,83 17,22
4.  Letohrad - Orlice UO 17,05 17,05 18,42
5.  Bříšťany JC 17,14 18,16 17,14
6.  Letohrad - Kunčice B UO 17,19 17,19 17,91
7.  Bašnice JC 17,29 17,29 17,62
8.  Bystřec A UO 17,30 17,30 17,61
9.  Bystřec B UO 17,43 17,89 17,43
10.  Mostek UO 17,70 21,42 17,70
11.  Myštěves HK 17,73 17,17 17,73
12.  Libuň JC 17,78 17,92 17,78
13.  Brandýs nad Orlicí UO 17,82 29,23 17,82
14.  Horní Třešňovec A UO 17,97 17,97 NP
15.  Podůlší Béčko JC 18,04 18,04 NP
16.  Havlovice TU 18,07 18,07 20,86
17.  Horní Radechová B NA 18,09 18,09 19,23
18.  Velký Třebešov NA 18,30 26,85 18,30
19.  Červený Kostelec NA 18,38 NP 18,38
20.  Pšánky B HK 18,45 NP 18,45
21.  Tuř JC 18,51 18,51 NP
22.  Bošín UO 18,75 18,75 25,59
23.  Dolní Čermná UO 18,78 19,58 18,78
24.  Horní Čermná A UO 18,88 26,14 18,88
25.  Čeperka N PA 19,53 NP 19,53
26.  Roudnice HK 19,66 19,66 21,87
27.  Letohrad - Červená B UO 19,72 19,72 31,69
28.  Lanšperk UO 19,74 19,74 27,67
29.  Pšánky A HK 20,15 NP 20,15
30.  Nepomuky UO 20,66 20,66 28,51
31.  Přívrat UO 21,10 21,10 NP
32.  Záchlumí UO 21,94 NP 21,94
33.  Dašice PA 23,25 NP 23,25
34.  Lukavice A UO 25,58 25,58 NP
35.  Ústí nad Orlicí UO 27,79 48,70 27,79
36.  Lukavice B UO 42,11 42,11 42,44

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vitiněves JC 15,86 15,86 17,86
2.  Letohrad - Orlice UO 17,01 17,01 17,90
3.  Česká Rybná UO 17,27 17,27 19,36
4.  Myštěves HK 17,41 17,41 17,61
5.  Letohrad - Kunčice UO 17,64 17,72 17,64
6.  Dolní Přím HK 17,67 17,67 20,23
7.  Letohrad - Červená UO 18,04 27,20 18,04
8.  Libuň JC 18,18 20,76 18,18
9.  Dolní Třešňovec UO 18,76 27,18 18,76
10.  Nepomuky UO 18,82 18,82 18,92
11.  Lanšperk UO 20,25 20,51 20,25
11.  Roudnice HK 20,25 20,25 28,27
13.  Bystřec UO 20,43 20,43 30,30
14.  Nekoř UO 20,91 20,91 42,30
15.  Libňatov TU 22,21 35,13 22,21
16.  Jeníkovice HK 23,91 35,39 23,91
17.  Horní Třešňovec A UO 31,29 31,29 51,51

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Vitiněves - Ženy

15,86https://youtu.be/kgxS8375ecA Honza Adamec

Letohrad - Orlice - Muži

17,05https://youtu.be/8v3Gdb8jUlo Ondřej Matyáš

Myštěves - Ženy

17,41https://youtu.be/pSulfaE7UVs Veronika Borůvková

Myštěves - Ženy

17,41https://youtu.be/BdehV9zd2yA Veronika Borůvková
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře