Letohrad - Orlice 2016 - Orlický pohár

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 08. 2016 09:30
Kontakt:   Jaroslav Motl
Telefon:  731 726 683
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,45 16,45 15,80
2.  Stará Říše JI 16,46 16,35 16,46
3.  Chrášťany LT 16,58 16,53 16,58
4.  Bohdalín PE 16,63 16,63 16,40
5.  Olešná HB 16,67 16,67 16,39
6.  Plumlov PV 16,76 16,24 16,76
7.  Starý Lískovec Sport BM 16,77 16,77 16,22
8.  Oponešice TR 16,86 16,69 16,86
9.  Trnava TR 16,92 16,92 16,29
10.  Pšánky HK 16,99 16,61 16,99
10.  Velké Hoštice OP 16,99 16,44 16,99
12.  Prchalov NJ 17,08 15,82 17,08
13.  Lhotky Sport ZR 17,20 17,20 16,29
14.  Chotěmice TA 17,24 16,63 17,24
15.  Letohrad - Kunčice C UO 17,44 17,44 17,41
15.  Bašnice JC 17,44 17,45 16,74
17.  Jankov BN 17,50 17,50 16,85
18.  Chrastavec SY 19,07 17,16 19,07
19.  Pasohlávky BV 20,03 17,29 20,03
20.  Zlatá Olešnice JN 20,25 20,25 17,92
21.  Dvorce TA 21,94 21,94 17,06
22.  Jinolice Renmotor JC NP NP NP
22.  Babice VS NP NP NP
22.  Lavičky ZR NP NP NP
22.  Letohrad - Orlice B UO NP NP NP
22.  Obrubce MB NP NP NP
22.  Prosetín CR NP NP NP
22.  Letohrad - Orlice UO NP NP 16,41

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrášťany LT 16,33 15,94 16,33
2.  Myštěves HK 16,38 16,38 16,23
3.  Louňovice pod Blaníkem BN 16,47 16,47 16,07
4.  Nevcehle JI 16,81 16,43 16,81
5.  Libuň JC 17,10 17,04 17,10
6.  Letohrad - Orlice UO 17,31 16,54 17,31
7.  Rokytno PA 17,42 17,42 17,01
8.  Nepomuky UO 17,91 17,07 17,91
8.  Vitiněves JC 17,91 17,91 15,65
10.  Radíkov PR 18,99 18,90 18,99
11.  Libňatov TU 20,46 20,46 18,31
12.  Sychotín B BK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hrobice Explosia PA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Luboš Veselý  16 ** 12 01.08.2016 17:09
 Miroslav Neveselý  16 ** 11 04.08.2016 07:52
 Lucie Samková  15 ** 0 02.08.2016 08:50
 Hana Jarolímková  15 ** 0 03.08.2016 06:54
 Michaela Malá  15 ** 0 04.08.2016 07:03
 Ondřej Matyáš  15 ** 0 04.08.2016 07:44
 Martin Valda  16 ** 0 26.07.2016 08:32
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 07.08.2016 08:43
 Andrea Crhová  16 ** 0 02.08.2016 10:01
 Tomáš Valda  16 ** 0 29.07.2016 11:51
 Michal Matějíček  16 ** 0 06.08.2016 21:36
 Radek Troch  16 ** 0 01.08.2016 18:31
 Petr Hlaváček  16 ** 0 06.08.2016 09:32
 Adam Nádvorník  16 ** 0 04.08.2016 11:04
 Radek Staněk  16 ** 0 31.07.2016 14:40
 Honza Adamec  16 ** 0 04.08.2016 08:03
 Martin Ondra  16 ** 0 04.08.2016 06:41
 Klára Pelejová  16 ** 0 04.08.2016 17:55


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Luboš Veselý  16 ** 23 01.08.2016 17:09
 Radek Staněk  16 ** 19 31.07.2016 14:41
 Honza Adamec  16 ** 17 04.08.2016 08:04
 Klára Pelejová  16 ** 4 04.08.2016 17:55
 Radek Troch  16 ** 4 01.08.2016 18:31
 Hana Jarolímková  15 ** 0 03.08.2016 06:54
 Michaela Malá  15 ** 0 04.08.2016 07:04
 Adam Nádvorník  15 ** 0 04.08.2016 11:05
 Andrea Crhová  15 ** 0 02.08.2016 10:02
 Ondřej Matyáš  15 ** 0 04.08.2016 07:46
 Martin Valda  15 ** 0 26.07.2016 08:32
 Lucie Samková  15 ** 0 02.08.2016 08:50
 Michal Matějíček  15 ** 0 06.08.2016 21:39
 Martin Ondra  15 ** 0 04.08.2016 06:42
 Miroslav Neveselý  15 ** 0 04.08.2016 07:52
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 07.08.2016 08:44
 Tomáš Valda  16 ** 0 29.07.2016 11:51
 Petr Hlaváček  16 ** 0 06.08.2016 09:32

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře