Letohrad - Orlice 2023 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 22. 07. 2023 11:00
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840

Začátek rezervace: 09. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2023 11:00
Začátek tipování:  09. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-12869.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žižkovo Pole HBPořadatelé Extraligy
22Zahnašovice KMPatrik Baláž
33Velký Ořechov ZLHonza Adamec
44Neplachovice OPPořadatelé Extraligy
55Pasohlávky BOHonza Adamec
66Mysločovice ZLHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Olešnice OLHonza Adamec
99Špičky PRHonza Adamec
1010INDIVINDI NAPatrik Baláž
1111Ratiboř VSJiří Čech
1212Sychotín BKPatrik Baláž
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Krotějov SportTAPořadatelé Extraligy
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Trnava TRHonza Adamec
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Letohrad - Kunčice  DUOHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Březová LIPořadatelé Extraligy
2222Budeč JHHonza Adamec
2323Letohrad - Orlice  BUOHonza Adamec
2424Bílovice PVHonza Adamec
2525Hrabůvka PRHonza Adamec
2626Olešnice SMHonza Adamec
2727Jaronice CBHonza Adamec
2828Frýdštejn JNHonza Adamec
2929Starý Jičín NJHonza Adamec
3030Seč CRFilip Kružík
3131Třeština SUKlára Blažková
3232Zahorčice KTJosef Kolář
3333Dubenec TUMartínek z Dubence
3434Jistebník NJDominik Vajbar
3535Velké Hoštice COPLukáš Pluške
3636Lukov ZLMichal Kadlčák
3737Trojanovice NJHelen Novackova
3838Nahořany NAPavel Weiss
3939Srch PAJiří Panchártek
4040Lanžov TUTomáš Sedláček
4141Velichovky NAAleš Stradiot
4242Dubenec BTUMartínek z Dubence
4343Výrava HKMartínek z Dubence
4444Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
4545Doubrava MBMichal Pomezný
4646Lanžov BTUTomáš Sedláček
4747Nahořany BNAPavel Weiss
4848Třebnouševes JCMatěj Krátký
4949Havlovice TUDavid Rak
5050Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
5151Plačice HKJiří Čech
5252Nevřeň PSLukáš Matouš
5353Brada - Rybníček JCPavel
5455Bystřec UOŠtěpán Hrdina
5556Rašín JCŠtěpán Pour
5657Trojanovice NJMarek Lanča
5759Oldřiš SYJakub Střítežský
5860Záchlumí UOJan Divíšek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBPatrik Baláž
22Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Benetice TRHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Ploukonice SMHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
99Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Stařeč TRHonza Adamec
1212Tošovice NJNikola Kostková
1313Zdislavice BNMarie Kotová
1414Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
1515Svinov BOVAdéla Torčíková
1616Markvartovice OPKristýna Tessarzová
1717Výrava HKLucie Samková
1818Lanžov TUTomáš Sedláček
1919Bílovice UHAneta Lysáková
2020Letohrad - Kunčice DUOAdéla Sýkorová
2121Vysokov NADana Ptáčková
2222Bohuslavice NAKlára Petříková
2324Mistrovice UORomana Dolečková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO15,5815,4515,582023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO15,5815,4515,582023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budíkovice TR15,7515,0815,752022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ploukonice SM15,7515,9315,932022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plumlov PV15,9315,4115,932023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky HK15,9615,5115,962023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pšánky HK15,9615,5115,962023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olšovec PR15,8416,0316,032023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešná HB15,8116,0716,072022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pšánky HK15,7416,2716,272022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pšánky HK15,7416,2716,272022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice CUO16,3015,4916,302022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice CUO16,3015,4916,302022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ploukonice SM16,3615,9616,362023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6916,3416,692023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krasice - Prostějov PV16,7016,1716,702023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stará Říše JI16,5516,7016,702022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK16,5216,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Myštěves HK16,5216,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hrobice ExplosiaPA16,2716,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Výrava HK16,3316,8516,852023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Olešná HB16,6216,8716,872020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešná HB16,6216,8716,872020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Stará Říše JI16,5116,9216,922021/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Markvartovice OP16,8516,9216,922020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Markvartovice OP16,9816,6616,982023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Markvartovice OP16,9816,6616,982023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Česká Bělá HB17,0216,2217,022021/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Černčice LN16,3917,0317,032022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Svinov BOV17,0416,4917,042023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Volenice PB17,0416,3317,042023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Svinov BOV17,0416,4917,042023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Volenice PB17,0416,4917,042023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kosmonosy MB17,1217,0617,122022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kosmonosy MB17,1217,0617,122022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Bílovice UH17,1216,8517,122022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Veselá SM17,1517,1317,152020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Veselá SM17,1517,1317,152020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Zdislavice BN16,9617,1817,182023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dětkovice VY17,1816,9817,182022/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Benetice TR17,2216,2617,222023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Areál Ostrov, Orlice, VČHL, EX Orlice
VČHL
2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/23 Letohrad Orlice, VČHL 2022, 10.kolo, Letohrad Orlice
VČHL
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/22 Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice
VČHL
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/20 Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga