Machová 2024 - O pohár SDH Machová

Liga: ZLPS
Místo: Machová
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 29. 06. 2024 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2024 20:00
Začátek tipování:  29. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2024 00:00
Zadal: Kateřina Brázdilová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-machova-14256.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Vrbětice ZLAdministrátor ZLPS
33Kněžpole AUHTomáš Pelka
44Míkovice UHFilip Škrášek
55Kněžpole BUHDaniel Palčík
66Vřesovice HOJiří Vyoral
77Částkov UHTomáš Hoferek
88Bratřejov ZLKristýna Tomšová
99Míkovice UHFilip Škrášek
1010Vrbka KMJosef Pospíšil
1111Svatobořice HOLukáš Jahřabáč
1212Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
1313Veselá MuziZLMates Juřík
1414Tečovice BZLRoman Matuška
1515Louky ZLpeca
1616Lhota ZLJan Ondrašík
1717Mirošov ZLLucie Bartošová
1818Chvalnov KMDrahomír Šušlík
1919Velký Ořechov ZLDominik Krejčíř
2020Karolín KMVojtěch Ševčík
2121Všemina ZLDzidza Dzidza
2222Mikulůvka ŽenyVSJiří Dančák
2323Leskovec MužiVSJiří Dančák
2424Nedašov ZLPetr Sáblík
2525Lukov ZLMichal Kadlčák
2626Mladcová ZLDavid Vodička
2727Pitín UHTomáš Šašinka
2828Hoštice KMAntonín Novák
2929Sazovice ZLLucie Štefková
3030Trnava ZLJiří Vajďák
Smíšené
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ženyZLKateřina Brázdilová
22Hradčovice ženyUHAdéla Stehlíková
33Popov ZenyZLLukáš Janáč
44Bratřejov ZLKristýna Tomšová
55Pohořelice ZLJana Forbelská
66Machová muži nad 35ZLKateřina Brázdilová
77Mladcová muži 35+ZLAdéla Stehlíková
88Racková ZLEliska Rapantova
99Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1010Pohořelice ZLJana Forbelská
1111Popov DorciZLVeronika Pospíšilová
1212Bílovice UHRadka Majíčková
1313Hradčovice dorkyUHAdéla Maryášová
1414Lhota ženyZLAntonín FAJGAR
1515Trnava DorkyZLJiří Vajďák
1616Hostětín UHKarolína Fojtů
1717Mirošov dorciZLLucie Bartošová
1818Martinice KMKarolína Vedrová
1919Trnava DorciZLJiří Vajďák
2020Roštění Ženy KMSDH Roštění
2121Veselá DorciZLMates Juřík
2222Veselá ZenyZLMates Juřík
2323Lhota dorkyZLAntonín FAJGAR
2424Roštění DorciKMSDH Roštění
2525Trnava ŽenyZLJiří Vajďák
2626Louky Muži 35ZLRadka Majíčková
2727Veselá ZenyZLMates Juřík
2828Šarovy dorkyZLJaroslav Křen
2929Pitín DorciUHTomáš Šašinka
3030Lipová dorciZLLucie Bartošová
3131Sazovice ŽenyZLAneta Lysáková
3232Hostišová Ženy 35+ZLZdeňka Plšková
3333Hrobice ŽenyZLMonča
3434Nedašov DorkyZLPetr Sáblík
3535Březolupy ZenyUHIveta Šuranská
3636Březolupy dorkyUHIveta Šuranská
3737Žeranovice DorciKMFrantišek Konečný
3838Louky ŽenyZLMichaela Chocholatá
3939Želechovice nad Dřevnicí Paseky, DorciZLTomáš Malaník
4040Hostišová DorkyZLLukáš Konečný
4141Březolupy dorciUHIveta Šuranská
4242Sazovice Muži 35+ZLNela Furmanová
4343Hostišová ženyZLLukáš Konečný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradčovice UH17,0616,7017,062024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,7817,1217,122018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčovice UH16,6117,1417,142022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice UH17,1816,8417,182021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vlachovice ZL17,2017,0217,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bojkovice UH17,1217,3417,342023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Martinice KM17,3517,3617,362024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Popov ZL17,3117,5117,512024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hostětín UH17,5317,4517,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Roštění KM17,5316,9417,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bojkovice UH17,5317,6817,682019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vlachovice ZL17,7317,4717,732024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pohořelice ZL17,7616,9617,762024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bojkovice UH17,1617,8317,832022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Martinice KM17,8417,7917,842022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Ořechov ZL17,7617,9017,902019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bojkovice UH17,5417,9117,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Holešov KM17,4417,9517,952021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vlachovice ZL17,9017,9817,982023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrobice ZL17,6018,0318,032024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Popov ZL17,7418,0418,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Racková ZL17,2918,0918,092024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Holešov KM16,6818,1118,112019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vysoké Pole ZL18,1318,4018,402019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bohuslavice u Zlína ZL18,4717,1618,472019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nedašova Lhota ZL18,5717,7718,572021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Ořechov ZL17,6918,7018,702021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vlachovice ZL18,7517,4918,752021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sazovice ZL18,1918,8018,802018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vlachovice ZL18,8117,6618,812022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holešov KM18,9018,3718,902022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Popov ZL18,8118,9818,982022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bílovice UH18,3819,0519,052018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Roštění KM18,3019,1019,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Roštění KM18,3019,1019,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Veselá ZL19,0019,2619,262024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bojkovice UH19,2617,9219,262017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Ořechov ZL19,2918,7219,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhota ZL18,8919,3419,342022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Holešov KM19,3618,8919,362018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tečovice ZL19,4418,5619,442019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Popov ZL18,3219,4619,462021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lhota ZL19,2019,4919,492024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Ořechov ZL18,4719,5319,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Ořechov ZL18,4719,5319,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lukov ZL18,9219,5519,552021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vlachovice ZL18,5619,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vlachovice ZL18,5619,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Sazovice ZL19,6218,9819,622024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Míkovice UH19,2119,7019,702021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lhota ZL18,8119,7619,762023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Drnovice ZL17,4919,8319,832018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Machová ZL19,7220,0320,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Roštění KM18,3520,0420,042023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bratřejov ZL19,9420,3220,322023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Racková ZL20,2220,3720,372017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nětčice KM20,5120,1320,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nětčice KM20,5120,1320,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nedašova Lhota ZL18,6820,6520,652020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Racková ZL20,6519,6420,652022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nedašova Lhota ZL18,6820,6520,652020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Martinice KM19,9320,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Martinice KM19,9320,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Machová ZL19,5120,9120,912017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Martinice KM20,6421,0021,002023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bohuslavice u Zlína ZL19,2821,0321,032020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bohuslavice u Zlína ZL19,2821,0321,032020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Machová ZL20,7221,0621,062022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Tečovice ZL21,1718,9921,172023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bratřejov ZL21,3019,9721,302021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Machová ZL21,1221,4621,462023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Roštění KM20,6121,4721,472021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Racková ZL21,5020,3421,502023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bratřejov ZL21,1121,7721,772020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bratřejov ZL21,1121,7721,772020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Racková ZL21,5721,8121,812018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  - Napamal-22,7119,0422,712018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Sazovice ZL22,7322,2922,732017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vlachovice ZL22,9222,1622,922018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Sazovice ZL18,2323,1923,192023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Popov ZL18,1223,2823,282023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Hradčovice UH19,8523,6823,682023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jarošov UH23,6724,2924,292017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Pohořelice ZL17,7124,3424,342020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pohořelice ZL17,7124,3424,342020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bílovice UH24,7118,0624,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bílovice UH24,7118,0624,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Jarošov UH24,0324,9424,942020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Jarošov UH24,0324,9424,942020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Trnava ZL25,3722,4525,372024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pohořelice ZL25,7425,7125,742023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Tečovice ZL19,3325,9525,952021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Louky ZL24,9726,2326,232024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Holešov KM19,7526,2726,272020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Holešov KM19,7526,2726,272020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pohořelice ZL26,9118,2726,912022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Machová ZL27,2021,0427,202024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Míkovice UH28,2024,6428,202023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradčovice UH16,5516,2716,552022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pitín UH16,5916,3416,592024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Veselá ZL17,3717,2017,372024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lipová ZL17,6917,5917,692024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukov ZL17,7917,6217,792020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčovice UH17,5418,6218,622020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želechovice nad Dřevnicí ZL18,9819,0119,012023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov ZL19,1218,1119,122020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lechotice KM19,2818,9619,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Roštění KM19,4219,4719,472024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Popov ZL19,6819,3519,682024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Veselá ZL17,8419,7019,702022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Trnava ZL19,1519,8019,802024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Všemina ZL19,7919,9219,922020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Veselá ZL19,9517,9219,952023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Šarovy -Salaš ZL21,2220,0721,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šarovy ZL21,3021,1721,302023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pitín UH21,4322,5722,572023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Březolupy UH22,7923,1223,122024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Všemina ZL25,0624,9925,062022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sazovice ZL26,1722,7226,172020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mirošov ZL26,1426,4226,422024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mirošov ZL32,3732,2632,372022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Želechovice nad Dřevnicí ZL36,7437,9437,942024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mirošov ZL38,7338,7738,772023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Žeranovice KM45,7247,1747,172024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sazovice ZL17,0049,0649,062022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Záhlinice KM65,1332,9665,132024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tečovice RacTeč ZLNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradčovice UH19,9319,9219,932024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pohořelice ZL20,0920,0920,092022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Březolupy UH20,4518,5120,452024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Racková ZL19,9220,5620,562022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Machová ZL20,4020,8020,802023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhota ZL18,6421,0321,032024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Machová ZL20,7321,2021,202022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lhota ZL21,5121,7121,712023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hostišová ZL22,4520,5722,452024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hostišová ZL22,9321,6022,932023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hradčovice UH22,8423,0023,002023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lhota ZL22,6523,5123,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Trnava ZL27,8429,9629,962023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Racková ZL19,0031,2731,272023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Šarovy ZL31,5031,0131,502024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Machová ZL34,5527,8134,552020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedašov ZL44,8745,0445,042024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Martinice KM45,8619,8745,862020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pohořelice ZL48,9149,1349,132024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Trnava ZLNPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trnava ZLNPNPNP2024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2019/07/13 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Machová, Machová hřiště
ZLPS
2021/07/10 Machová, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2022/07/09 Machová, Pohárová soutěž
ZLPS
2023/07/01 Machová, Pohárová soutěž
ZLPS
2024/06/29 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
ZLPS
2024/08/03 Pohořelice, O pohár SDH Pohořelice
ZLPS
Kdy Kde Liga